Opinie o Hyla Trans Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hyla Trans Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hyla Trans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hyla Trans Sp. z o.o. w Opole

Johny 73 Nowy wpis

Dobra Solidna Firma. Tak jak ustaliłem wszystko na początku z Prezesem tak jest i to sobie cenię. Dniówka 350 zł. Netto na rękę i jeździmy od poniedziałku do piątku, a weekendy mamy wolne. Zarobki od 7000 do 8000 w zależności od tego ile w danym miesiącu wyjdzie dni pracujących. Polecam tym, którzy chcą być na weekendy w domu i zarobić uczciwe za tą pracę pieniądze. Sprzęt bardzo zadbany,Prezez nie oszczędza na częściach i oponach.Pozdro.

kierowca Nowy wpis

Właściciel traktuje kierowców jak sprzątaczki, a do tego wieczne czepianie się, którymi ulicami danego miasta masz przejechać. Nie polecam firmy.

Karcy74 Nowy wpis
@kierowca

Jeżeli uważasz,że czystość w kabinie i zadbany sprzęt to stanowisko sprzątaczki to chyba powinnaś wziąć pod rękę wiadro z mopem i ogarniać klatki schodowe bo tylko do tego się nadajesz???? I nie myśł,że włażę w (usunięte przez administratora) szefowi! Tu są poprostu konkretne zasady,które akceptujesz i pracujesz lub jeżeli Ci nie odpowiadają to idziesz do firmy,w której będziesz jezdziła na sznurkach i bedziesz sama sobie wytyczała trasy jak chcesz???? To naturalne,że Szef pilnuje tu porządku i czystości przy tak porządnym sprzęcie! Firma jest już 35 lat na rynku dzięki dyscyplinie przede wszystkim! A takim kierowcą jak ty,ktory na każdej trasie dokręca conajmniej 30% kilometrów bo na mapie się nie znasz tylko na navi jezdzisz niestety trzeba dawać wytyczne i prowadzić do celu bo w innym przypadku na Wrocław z Opola zrobisz 170 km i 5 godz.pojedziesz...Sam ci musiałem tłumaczyć godzine jak do Wrocławia na betoniarnie dojechać???? Pozdrowienia od ekipy dla Pani driver z Poczty Polskiej????????

Kiero84

Bardzo dobra,wypłacalna i solidna rodzinna Firma ponad prawie 35 lat na rynkuJak lojalnie pracujesz i nie kombinujesz to zarabiasz miedzy 6500 a 8500zł.w zależności na jakich trasach jezdzisz i ile kilometrow wykrecisz...Średnio w sezonie miedzy marcem,a listopadem ( sezon na cemencie ) zarabiam 7500zł.Szef bardzo dba o sprzęt i trzeba o niego dbać.Brudas dlugo tu nie popracuje! Polecam te Firme jak chcesz dobrze zarobic i na weekendy byc z rodziną.

Małgorzata
@Kiero84

To są kwoty netto czy brutto? Dobrze rozumiem, że jesteś 5 dni w trasie i 2 w domu?

Kiero84 Nowy wpis
@Małgorzata

Na rękę masz 7-8 tyś.Pracujemy tu od poniedzialku do piątku...Czasem w sezonie zdarzy sie jedna sobota pracujaca ale zjazd na baze max do 14.00...Wtedy poniedzialek masz wolny zeby oddac godziny...Z tego co wiem to jeden kierowca na nowy sezon bedzie potrzebny...Pozdraeiam

Kiero55

Nie polecam (usunięte przez administratora) i nieuprzejmy właściciel.

Aleksandra
@Kiero55

Ale w jakim sensie, powiedział Ci coś? Jest kryzys i ludzie niejeden raz zostają bez pracy, albo z wypłatą, która nie starcza na życie i kredyty, więc uprzejmość troszkę mało ważna moim zdaniem. Skoro 7-8 tys. można zarobić, to nie opłacało Ci się zostać?

Kiero84
@Kiero55

Nie dbałeś o sprzęt (usunięte przez administratora)i stąd nie zagrzałeś tu miejsca...No i pochwal się,że w przciągu zaledwie pół roku pracując w HYLA TRANS miałeś 3 duże szkody z własnej winy...Prawko chyba zrobiłeś za masło! Na furmankę siadaj bo na nic innego się nie nadajesz! Ponoć już kolejne 2 inne Firmy zmieniłeś odkąd szef Ci podziękował...I z tego co wiemy to też strat niemałych tam narobiłeś! Zasady tu są proste; robisz robote,dbasz o sprzęt i zarabiasz 7-8 tyś. SZEF O TYM ZAWSZE KAŻDEMU MÓWI NA ROZMOWIE POCZĄTKOWEJ.Jeżeli komus nie pasują takie warunki i chce się potem migać to na cholere zawraca gitare!

Brałeś udział w rekrutacji do Hyla Trans Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Pedro

Skoro na forum nie ma żadnych wpisów pracowników od bardzo dawna to musi być dobrze!

Mac1974

Dobra ,solidna i wypłacalna firma!! weekendy w domu i szóstka z przodu! Na Święta wszyscy pracownicy otrzymują extra 500 zł i bony dla dzieci! Sprzęt igła a Prezes zna sie na prowadzeniu transportu...Polecam

Byku59

Pracuję w firmie HYLA TRANS S.C. od kilku lat.Wypłata jest zawsze do DZIESIĄTEGO ,bez przeciągania i głupich wymówek tak jak to było w mojej poprzedniej firmie!! ( zarabia się tu od 5500 do 7500 zł.na rękę!! różnica wynika z roboty jaką zrobisz...jak nie kombinujesz i wyjeżdżasz codziennie 9 godzin to masz 7500 zł na łapę!! Weekendy praktycznie wszystkie wolne, a jak trafi się jakaś robota w sobotę to szef oprócz kilometrów płaci dodatkowo stówę za dzień weekendowy ( czyli jak masz Wrocław to bierzesz 250 zł.i o 12.00 jesteś na bazie ).Sprzęt na najwyższym poziomie, nawet ten czteroletni ! U Pana Grzegorza wszystko musi grać i być sprawne,a zestawy musza być na koniec tygodnia czyste ). Nie ma tu drutów i sznurków ,co jest tak często dzisiaj spotykane w wielu firmach! Jak chce się zarobić, to są tu takie możliwości ale trzeba jeździć, a nie dłubać w nosie! Firma rodzinna z tradycjami ,od TRZYDZIESTU lat na rynku...Wcześniej pracowałem tu przez kilka lat u Pana Rudolfa,który niestety zmarł kilka lat temu,ale u Pana Grzegorza ( syn ) jest równie dobrze jak było u jego ojca! powiedziałbym,że nawet znacznie lepiej! No może młody trochę bardziej goni nas i patrzy na czystość sprzętu,ale Ci którzy cenią sobie piękny i zadbany zestaw to rozumieją to i nie mają z tym problemów:) w piątki po zakończonej robocie szef często organizuje nam grilla i jakieś dobre piwko.Polecam tą firmę bo z Pracodawcą można tu porozmawiać i traktuje kierowców jak rodzinę a nie jak wroga czy złodzieja tak jak czułem się we wcześniejszej firmie...

Driver FH 500

Firma solidna,szef bardzo dba o sprzęt i z szacunkiem traktuje ludzi, co dziś rzadko spotykane!! Boss jeździł 20 lat zawodowo za kółkiem i wie co z czym się je i nie wymaga od nas rzeczy niemożliwych. Płaci zawsze na czas ! Jak sumiennie pracujesz to zarobisz 5500-7000 tyś.na rękę! Robota głównie za granice,długie proste trasy...Szef organizuje różne szkolenia,imprezy firmowe,pikniki rodzinne,wigilie czego nie miałem wcześniej w żadnej innej firmie .Pracuję tu już 8 lat i jeżeli nic się nie zmieni na gorsze to zostanę tu do emerytury.Polecam tym,którzy chcą być na weekendy w domu i zarobić godne pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Hyla Trans Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Hyla Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hyla Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hyla Trans Sp. z o.o.?

Hyla Trans Sp. z o.o.
  • Semaforowa 16