Eskalior Krzysztof Moszyński

Opole

Opinie o Eskalior Krzysztof Moszyński

MAN

Dziękuję Koledzy za info-koleś dzwonił do mnie.Pozdrawiam.

Absolutnie nie polecam , P. Jola i P. Krzyś zawsze znajdą coś aby obciążyć . Jak się zwalniasz to zapomnij o pieniądzach . Diety podpisujesz a dostajesz tylko za km , podstawe musisz wyjeździć z kilometrówki . Weekendy niby wolne tyle że nie zawsze wracasz do kraju .

były pracownik

Praca od frachtu lub od kilometra zależy czy auto transport, firanka za szkody jak kolega wspomniał obciążają aneksy to norma i pan Sławek udowadnia pracownikom ze nowe przepisy w Niemczech odnośnie 8.5 EUR. jego pracowników nie dotyczą. Pieniążki jak zwykle w tej firmie to co na papier to na konto a reszta pod stołem lecz z tej reszty zależy jaki maja nastrój albo wypłacą albo nie

bolo

słowo nic nie znaczy , nie ma się co dziwić że ludzie odchodzą . Sami młodzi zostali ale też nie zarobią bo aneksy podpisują i odpowiadają za wszystkie szkody . Słaba polityka firmy .

show

troche za mało płaci

Zostaw opinię o Eskalior Krzysztof Moszyński - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eskalior Krzysztof Moszyński