Opinie o Meble Lenart (Probest Meble Jacek Lenart) w Kępno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Probest Meble Jacek Lenart. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Probest Meble Jacek Lenart na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Probest Meble Jacek Lenart w Kępno

Co możecie powiedzieć o traktowaniu w tej firmie pracowników i wysokości zarobków? Jestem stolarzem, a klasyfikacja działalności wskazuje, że robią tu meble. W dodatku przy osiedlu 700-lecia. Ale zanim pogadam osobiście z właścicielem to potrzebuje opinii pracowników, by rzetelnie ocenić firmę.

Mmmm Nowy wpis

Jak się pracuje w tej firmie ?jakie zarobki warto ?

Chętnie zatrudniłbym się tutaj jako dostawca. Orientujecie się, czy produkty dostarczane są po całej Polsce, czy w określonym rejonie? Zdarza się tak, że kierowca nie wraca na noc do domu? Ile zazwyczaj godzin jest się w trasie? Dajcie znać...

Leszek

Ostrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy,duże opóźnienie w dostawie,arogancka i chamska obsługa,zażadałem zwrotu pieniędzy ,mam nadzieje ze odzyskam środki ,które wydałem na zakup szafy

A.S Nowy wpis
@Leszek

Ja czekam od marca za szafę zapłaciłam i żadnego odzewu

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Probest Meble Jacek Lenart? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Zosia

Polecam w 100%. Łóżko przyszło szybko, złożenie tego łóżka było proste. Instrukcja czytelna.

Aneta

Różne opinie padają w wątku, piszecie o problemie z terminowością. Jak ze stanowiskiem stolarza? Może potrzebują akurat kogoś do pracy? Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to będzie ze 35 zł na h?

Szok!!!

Te firmy, to ten sam właściciel. Mieliśmy z zamówioną szafą w grudniu 2022 r.. Po każdym moim telefonie informacja, że do końca tygodnia szafa będzie u mnie. W końcu anulowaliśmy zamówienie, ale do tej pory wpłaconych pieniędzy odzyskać nie możemy. Niestety dałem nabrać się firmie Mebleprestige.pl, ale jeszcze dzisiaj sprawę moją zgłaszam odpowiednim służbom i instytucjom w celu odzyskania moich pieniędzy. Nie polecam!!! ku przestrodze nowym nabywcom szaf!!!

Niki

Czy Meble Prestige, Mebloland i Probest to nie to samo bo wszystkie mają tego samego właściciela?

Klaudia

Widzę firma próbuje dodawać pozytywy... Ale tu nie znajdziecie ani jednego Omijać firme szerokim łukiem!!!!!!!!!

Maja

Ta firma to jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Oczywiście oferty z Allegro zniknęły, pewnie niebawem plajta. Łóżko taka tandeta, nagle po tym jak mówię że zgłoszę do rzecznika praw konsumenta i do Sądu to nagle odbiorą połamane łóżko. Po czym piszą że pracownica się pomyliła i nie będą odbierać połamanego łóżka. Mamy sobie odesłać na swój koszt. Jestem zdolna tam pojechać z kolegami, bo widocznie (usunięte przez administratora) nie brakuje. A oni żerują (usunięte przez administratora) Jakość zerową. Pracownicy dno. Odradzam, omijać szerokim łukiem. Przy składaniu tych mebli tylko można się pokłócić i wkurzyć. Ale czytanie negatywów innych ludzi poprawia humor. Komedia...

Klient

Łóżko dostarczone po 2 tygodniach, kolorystyka przepiękna. Wszystko ok :)

Grzegorz3453

Szafa dotarła do mnie po tygodniu, jestem bardzo zadowolony jakością jak i niską ceną

@Grzegorz3453

Niska cena wynikała z promocji czy z czego?

Agnieszka Rabczyńska

Polecam ten sklep. Zakupiłam białą szafę jestem bardzo zadowolona i za razem zaskoczona jakością w stosunku do ceny.

Asia

Nie ocenię gatunku ani wykonania, ale kontaktu brak, firma niekompetentna, żadnych informacji odnośnie zamówienia ani zwłoki o dostarczeniu. Na szczęście miałam za pobraniem i zrezygnowałam w czas z zakupu, ponieważ dopiero teraz czytam komentarze i mają rację wyżej wymienione opinie. Nie polecam!!

@Asia

No to tyle dobrze w takim razie, a jak zareagowali na rezygnację?

Waco

Waco wez sie ogarnij bo Ci ludzie po rajtuzach pisza...Jedziesz jak bosss w merolu a firma szopa ludzie sie z was smieja jada wam...

@Waco

Ta opinia miała wyjść jakoś negatywnie? Bo nie jestem pewna jak tak to czytam, jedziesz po nim i po firmie jednocześnie?xd

Zosia

Pieniądze dostali półtora miesiąca temu do tej pory łóżka nie ma. Brak kontaktu kiedy dzwonię nikt nie odbiera. Czekam do końca tygodnia i idę na policje. Ktoś musi skończyć z tą firmą. Szkoda że nie czytałam opinie wcześniej. Jeśli mój mebel przyjedzie inny niż na zdjęciu bądź będzie uszkodzone cos odrazu wzywam policję o wyłudzenie kasy.

Dorota
@Zosia

No to słabo jak tak długo nie ma tego łózka. Daj znać czy wreszcie otrzymałaś je?

Jerzy

Zamówienie szafy zostało zrealizowane dopiero po interwencj Allegro po miesiącu od zamówienia firma pod względem terminów realizacji a szczególnie Pani z transportu niewiarygodna nie polecam w tej firmie żadnych zakupuw.

Jerzy
@Jerzy

Po wielu problemach firma Best Meble 24 zachowała się honorowo i zrekonstruowano zadośćuczynienie dlatego wycofuję uprzednio negatywną opinię i pozdrawiam całą załogę Jerzy Gniezno.

@Jerzy

Mam ten sam problem z szafą zamówiłam ponad 2 tyg temu.Pani odpisała że będzie w tym tygodniu i cisza .jaka interwencja musiała być żeby zrealizowali zamówienie.?

@Jerzy

Jak musiał Pan zainterweniować żeby ruszyli tyłki??

Armand
@Jerzy

Zgadzam się… miałem bardzo podobnie! NIE POLECAM !!!!!

Waco
@Jerzy

Ja nie wiem jak ta firma prosperuje.Ciagle sie ogłaszaja szef w biurze siedzi bochatera zgrywa merol stoji zegareczeknna rence a tutaj takie opinie smiechu gosciu wszytsko warte

Zdecydowanie odradzam. Firma nierzetelna, towar nie dotarł do mnie kompletny (w kartony a w nich części od dwóch zupełnie innych rozmiarów szaf , po 2 miesiącach proszenia się, wydzwaniania, dowiadywania kiedy otrzymam zamówioną szafę, zgłosiłem sprawę do allegro i zażądałem zwrotu środków. Firma to jedna wielka kpina, kilkakrotnie proponowano mi najpierw 100, później 150zł w zamian za usunięcie negatywnej opinii na allegro. Żenada, ni warto, szkoda nerwów.

Agata

Stanowczo ODRADZAM. (usunięte przez administratora) i nic wiecej. Meble wykonane nieestetycznie, totalna amatorka. Nie uznaja reklamacji, a Pani tepo bez odrobiny logicznego myslenia klepie, ze tak ma byc. Sprezyny do pojemnika na posciel mam sobie zalozyc sama. Absurd. Wazne, zeby sie kasa zgadzala. Nie widzialam tych opini wczesniej,bo nigdy bym tam nic nie zamowila. NAPRAWDE ORTRZEGAM. NIE KUPUJCIE TAM NIC, ZAOSZCZEDZICIE SOBIE NERWOW Z BEZSILNOSCI.

Artur
@Agata

Opinia jest trafna. Jeżeli chcesz uniknąć stresu, unikaj tej firmy.

Marzena
@Agata

Dokładnie ,to prawda!!

Agata
@Marzena

Mogłabyś wyjaśnić dokładnie czemu to prawda? Widzę same negatywne opinie o firmie, chciałabym poznać konkretne sytuacje.

Halina

UWAGA !! FIRMA NIE RZETELNA...NIE WYWIAZUJE SIE Z TERMINU ...OGROMNY PROBLEM Z OTRZYMANIEM ZWROTU ZA NIE DOSTARCZENIE SZAFY .....! !WSZYSTKIE MEILE KONCZA SIE SŁOWAMI JUTRO. DO KONCA TYG .NIEBAWEM ....NIE POLECAM!

@Halina

Też miałam. Nimi problem .3tygodnie nie dostałam szafy.tez mnie zbywali.napisalam im że słyszałam o nich złą opinię i że zgłaszam sprawę na policję bo mam znajomości .i odrazu wysłali.

Zostaw merytoryczną opinię o Probest Meble Jacek Lenart - Kępno

• Jak się pracuje w Probest Meble Jacek Lenart?

Zobacz opinie na temat firmy Probest Meble Jacek Lenart tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Probest Meble Jacek Lenart?

Probest Meble Jacek Lenart
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Osiedle 700-Lecia 10
    63-600 Kępno