Agrecol

Wieruszów

Opinie o Agrecol

niezadowolona

To jest firma, która dużo inwestuje ale zapomina o tym żeby zainwestować w rozwój i zadowolenie pracowników.

xyz

Witam! Proszę o informację na temat stanowiska Przedstawiciel Handlowy - ile wizyt dziennie -jakie plany sprzedażowe (realne?) -jaka podstawa netto -jaka premia max netto (miesięczna, kwartalna?) -jak rotacja produktów -jakie auto (czy można korzystać prywatnie/obklejone/gps?) -jaka atmosfera w firmie? Z góry dziękuję za pomoc! ;)

Weronika

@beetlejuice - a czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego, co sprawia, że masz tak negatywną opinię o Agrecol? Wspominasz o braku szacunki dla pracowników - czy możesz przytoczyć konkretne sytuacje, gdzie potwierdzające Twoją opinię? Co konkretnie masz na myśli pisząc, ze w firmie brakuje struktur? Konkretne informacje będą najbardziej cenne.

Szukasz pracy?

beetlejuice

Brak szacunku dla pracowników. Chaos, stres, brak struktur. Brak konstruktywnego motywowania. Brak możliwości rozwoju. Nie polecam.

Weronika

@Bolec, jak myślisz, skąd ten brak motywacji?

Bolec

ze środkami nie jest aż tak źle, ale w moim odczuciu brakuje dobrej motywacji do działań co przekłada się na gorszą jakość pracy...

lolek

A jak wygladają pensje i premie ? czy to tylko najniższa krajowa i nic wiecej ?

Zawiedziony

Bombasti - W sumie to pozytywa można znaleźć - "co sie zaczyna musi się kończy".... w tym wypadku lepiej szybko :)

Bombasti

Nic pozytywnego nikt nie napisze? Jakoś trudno mi w to uwierzyć. ....

pawel

Bardzo negatywna opinia wśród ludzi z Wieruszowa i okolic na temat tej firmy nie wzięła się z niczego. To co pisze zawiedziony to 100% prawdy.

zawiedziony

Kreuje się na lidera a zarządzanie daleko, daleko ...............za liderami, na zerowy poziomie. Brak poszanowania pracownika na praktycznie każdym stanowisku pracy. Zero motywacji do pracy, absurdalne zasady działania, jak za czasów kiedy był małą, rodzinną firmą. Najgorsze, że światopogląd nie zmienia się wraz z rozwojem firmy i niestety nie zanosi się na zmiany na lepsze. Dobrzy pracownicy jeżeli mają okazję uciekają z firmy. Nie polecam.

gonzo

co do zarządzania, to szukają teraz account managerów

Niepolecam

niepolecam pracy w tej firmie a szkoda bo Firma sama w sobie posiada potencjał na rozwój ale od dłuższego czasu zatrzymała się w miejscu. Zarządzanie jest na zerowym poziomie. Jeśli stawiasz na osobisty rozwój, awans i godne traktowanie to odradzam.

Xxx

Zarobki zero

Jewel

Czytając komentarze od razu, można dowiedzieć się kto pracował w Agrecolu a kto nie. Kreowanie się na lidera branży nie jest równoznaczne z uczciwym podejściem do pracowników. Miałam wątpliwą przyjemność tam pracować na tak zwaną umowę dżentelmeńską, której właściciel firmy i tak nie przestrzegał. W tym czasie dowiedziałam się, że płacenie pod stołem to norma. Na szczęście szybko znalazłam pracę w innej firmie na uczciwych warunkach. Nie polecam pracy w Agrecolu.

zewsiurowa

niestety, nie stac ich na klase i uczciwe warunki pracy, śmieciowe umowy sa zgodne z prawem jednak płacenie pod stolem , praca na czarno to ich standard, a oststnio nawet zwrot pieniedzy przez pracowników bo minimalna wzrosla "a umawialismy sie na 1200" zakrawa o kpine. mozna mianowac sie liderem a byc zerem ( w temacie pracodawcy) nie poleacm jako pracodawcy

były

Wyzysk za grosze na czarno to oferuje Agrecol.

NNN

Agrecol jest firmą wykorzystującą pracowników. Zerują na ludzkiej krzywdzie. Mimo rozwoju firmy płacą 5zł na godzinę. Większość ludzi pracuje na czarno, bez umów. Dla nich liczy się tylko zysk, a pracownik jest zerem!

Zostaw opinię o Agrecol - Wieruszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrecol