Opinie o Eurowarsztat Łukasz Wojtach w Barczewo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eurowarsztat Łukasz Wojtach. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eurowarsztat Łukasz Wojtach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurowarsztat Łukasz Wojtach w Barczewo

AUDI Q7 Nowy wpis

Polecam warsztat,chłopaki świetnie sobie poradzili - usterka trudna do zlokalizowania. Wielkie dzięki.

JOANNA Nowy wpis

Po wizytach w wielu warsztatach nareszcie trafiłam do rozsądnych ludzi. Fachowa i co najważniejsze trafna diagnoza i szybka naprawa. Ceny normalne.Warsztat godny polecenia

Piotr Nowy wpis

Witam. Czytam te wszystkie opinie i widzę tylko jeden wniosek , że te negatywne opinie są od ludzi co przyjeżdżają z gotowa diagnoza ,która znaleźli gdzieś w internecie. Ludzie trzeba czasami posłuchać co naprawdę trzeba naprawić albo wymienić bo pewne rzeczy można zregenerować badz naprawić tylko raz. Naprawiam tam auta i zawsze jest omawiane co trzeba naprawić a co wymienić, czasami tylko jest problem z czasem ale to normalne jest kolejka. Więc polecam.

J.A

Do maglownic niestety się nie nadają. Usterka naprawiona, ale tylko na jakiś czas. Kasa poszła w błoto...

lukasz Nowy wpis
@J.A

w odpowiedzi na pani wpis chcielibysmy przedstawic sytuacje z naszej strony po ogledzinach przekladni kierowniczej stwierdzono brak mozliwosci jej naprawy ze wzgledu na jej uszkodzenie wiec bardzo nam przykro ze nie moglismy pomoc w tej sytuacji.

Rozmowę kwalifikacyjną w Eurowarsztat Łukasz Wojtach masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Eurowarsztat Łukasz Wojtach?

Adam S.

Na czym się znają to zrobią w miarę dobrze , gorzej jeśli się nie zna i łapie robotę której nie potrafi dobrze zrobić . Naprawa usterki w moim samochodzie kosztowała ponad 2 tysiące i wystarczyła na dojazd do domu. Po ok. 1,5 godziny postoju pod domem usterka powróciła z taką samą siłą jak przed naprawą . Byłem w tym warsztacie z reklamacją , właściciela nie zastałem miał do mnie zadzwonić w tej sprawie, Nie oddzwonił do dziś choć minęło kilka miesięcy . Zdecydowanie nie polecam naprawy auta w tym warsztacie bo nigdy nie wiadomo na czym się zna a na czym nie . P.S. dodatkowo powycinał wyjścia na komputer gazownika a ja musiałem zapłacić za ponowne ich zamontowanie , taki to fachowiec .

Szybka fachowa pomoc sprawdzenie auta diagnostyka komputerowa . Polecam Euro Warsztat . Auto VW GOLF PLUS

@Monika

Ile zapłaciłeś? Bardzo mnie nurtuje, jak tam wypadają na tle innych w okolicy :)

@Grażyna

WKARZDYM WARSZTACIE TRZEBA PŁACIĆ . Nie znam na tyle człowieka żeby cokolwiek ocenić jak czytam te opinie to wydaję się że strach cokolwiek remontować . Ludzie którzy piszą te opinie najpewniej mają coś na sumieniu . Albo potrzebują pomocy specjalisty . Każdy warsztat służy po to żeby AUTO było sprawne trzeba liczyć się z tym że trzeba zapłacić . Za remont w terminie a nie potem opisywać to gdzieś . Najlepiej kupić trupa od handlarzy . I zapłacić (usunięte przez administratora) kasy potem remontować bez końca . A CAŁĄ WINĘ ZRZUCIĆ NA WARSZTAT . Komisy się bogacą tam dopiero zarabiają pieniądze .

Olo

Nie polecam właściciel (usunięte przez administratora) u mnie niby wymienił dużo części zapłaciłem dużo a na przeglądzie okazało się że nic nie zostało zrobione omijać szerokim łukiem

@Olo

Jak to w ogóle możliwe? Po jakim czasie zrobiony został ten przegląd i czy próbowaliście się jakoś dogadać?

robert

bardzo dziekuje za naprawe jestem bardzo zadowolony samochoh sprawny dziala bez zarzutu polecam jak najbardziej

Hanna
@robert

A opowiesz co naprawiałeś? :)

Olac(usunięte przez administratora) ten warsztat nie polecam kasa Zaplacona kwitów za robotę i za części brak naprawa też licha moje auto już tam nie zagości !!!!

Edyta
@Adam

To auto nie chodzi sprawnie mimo naprawy? dobrze, że ostrzegasz

Maria

Opinie klientów dość skrajne, a co na to powiedzą pracownicy? Trzeba mieć duże doświadczenie, żeby się tu załapać, czy ludzi krótko po szkole też zatrudniają? Na jakie zarobki można liczyć, jest lepiej, niż u konkurencji?

mariusz

bardzo dziekuje za pomoc.bardzo dobry warsztat polecam

robert

bardzo solidny warsztat polecam jak najbardziej.

danie'

polecam warsztat naprawialem zawieszenie pneumatyczne BMW G12 wszystko dziala.

przemek

bardzo dobra robota naprawialem Audi usterka trudna do zlokalizowania chlopaki swietnie sobie poradzili bardzo polecam.

kamil

naprawiam u chlopakow kilka swoich samochodow bardzo dobry warsztat

Krystian

Proszę uważać na ten warsztat. Przyjechałem z drobną usterką, a auto odebrałem po 3 dniach z nową bardzo kosztowną usterką (koszt 830 zł), którą musiałem naprawić w innym warsztacie.

Mateusz

Przestrzegam, radze szeroko omijać, krętacz i (usunięte przez administratora) wymianiana pompa wspomagania oraz chłodnica klimatyzacji + nabicie czynnika KOSZT 1500 PLN. PO NAPRAWIE AUTO WYJEZDZA Z NIESPRAWNĄ TURBOSPRĘŻARKĄ !!!!!!!!!!

Majster
@Mateusz

Nie wie czemu takie warsztaty istnieją co (usunięte przez administratora)ludzi powinien ktos się wziąć za nich

@Mateusz

Zapoznałem się z twoja opinia i opina warsztatu niesprawna turbosprężarka to niedziałający bezpiecznik . Prawda ?

A pytają w rozmowie o poprzednia prace ?

Spartan

Polecam serdecznie bardzo dobry warsztat

Zostaw merytoryczną opinię o Eurowarsztat Łukasz Wojtach - Barczewo

• Jak się pracuje w Eurowarsztat Łukasz Wojtach?

Zobacz opinie na temat firmy Eurowarsztat Łukasz Wojtach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurowarsztat Łukasz Wojtach?

Eurowarsztat Łukasz Wojtach
2.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Warmińska 49
    11-010 Barczewo