Opinie o Transport Towarowy Mechaniczny Zrada Stefan w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Transport Towarowy Mechaniczny Zrada Stefan. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Transport Towarowy Mechaniczny Zrada Stefan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transport Towarowy Mechaniczny Zrada Stefan w Olsztyn

Super, że ktoś pisał o pracy kierowcy, bo chciałbym zacząć taką pracę. Fajnie, że są to tez opinie pozytywne. I pisał ktoś o pracy do czasu do czasu na warsztacie. A czy ten czas na warsztacie jest tak samo płatny, jak praca za kółkiem? Czy jednak warsztat to raczej jako forma nadgodzin?

Irek Nowy wpis

Pracowałem przez jakiś czas w firmie Transport Towarowy Mechaniczny Zrada Stefan i swoją przygodę w firmie oceniam pozytywnie. Mimo, że nie miałem doświadczenia jak kierowca Pan Stefan dał mi szansę, przyjął mnie do pracy i przeszkolił. Miałem również możliwość popracowania parę godzin na warsztacie, żeby zapoznać się z podstawową obsługą ciężarówki co przydało mi się w dalszej pracy. W firmie pracowało mi się bardzo dobrze też dzięki kolegom z pracy Mateuszowi, Pawłowi, Sebastianowi i pozostałym chłopakom którzy udzielali mi cennych wskazówek dotyczących chociażby podjeżdzania pod ramkę czy parkowania :) Nie było też żadnego problemu z umową o pracę i wynagrodzeniem, to na co się umawiałem otrzymałem co do złotówki. Będę miło wspominał pracę w tej firmie.

Roma Nowy wpis
@Irek

Czyli bez doświadczenia tutaj normalnie przyjmują? Super. A kobiety też jeżdżą? Fajnie by było, bo chciałabym starać się tutaj o zatrudnienie. Przeszkolenie to na początku to jak wygląda ?

Irek Nowy wpis
@Roma

Ja byłem bez doświadczenia, praktycznie po raz pierwszy z naczepą jeździłem w firmie Pana Stefana. Tak, jest koleżanka, która pracuje w firmie i świetnie sobie radzi. W moim przypadku szkolenie polegało na tym, że pojechałem dwa razy w trasę z kolegą Mateuszem, który ma fajne podejście i dużo cierpliwości do świerzaków, następnie dostałem samochód i zacząłem jeździć na nocnych trasach do Gdańska co bardzo mi odpowiadało bo trasa była na początek krótka i w Gdańsku można było nocą na spokojnie i bez stresu ćwiczyć podjeżdzania pod rampe :)

Wanda

A tu jesteś tu zatrudniony jako kierowca? Jaka kwota nie została Ci wypłacona? Upominales sie? Możesz dać znać co firma na to?

jarasboss

Witam ,czy ktos sie orientuje jak wyglada praca na wahadle w Koninku ?pozdrawiam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Transport Towarowy Mechaniczny Zrada Stefan? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Weronika

dwa dni? A jesteś w stanie opisać co się niby przez nie tutaj takiego działo, że doszło do tej całej rezygnacji?

Mariusz

Zabytkowe wozy w kiepskim stanie technicznym nowe również zdezelowane jazda bez pauzy na strzała w trasie jak auto się popsuje to szef ogląda się na kierowcę(usunięte przez administratora)

Xyz

Byłem o krok od wdepnięcia w to (usunięte przez administratora) ale od początku coś mi nie grało.2 dni przed spotkaniem podczas rozmowy przez telefon miałem dostać nową scanie w lng pół roczną.Po przyjeździe na miejsce dowiaduje się że kierowca "leczy kolano" i będę jeździł na innej linii starą scanią którą pokazano mi przez płot że o ta pierwsza tam stoji bez oględzin.O 12 telefon czy pojade już dziś pytam bez umowy ? "Tak mam 7 dni na zatrudnienie ciebie" Powiedziałem jak będzie umowa moge jechać.Od 12 robiona umowa zlecenie a o 16 wyjazd.Przyjeżdzam zestawem zatankować na ich baze umowa przyniesiona o 16 do podpisania "masz machnij mi tu podpis" Zacząłem to dokładnie czytać.Imie napisane zdrobniale.Parafka szefa , żadnej pieczątki.I kara 50 000 zł jak ukradne auto.Jak gość zobaczył że dokładnie czytam podszedł udawać że czyta ze mną i czyta mi co jest na końcu i mówi "5 000 kary jak mi auto ukradniesz a mówiłem żeby 500 wpisali i się śmieje durnia robi ze mnie" Mówie tu jest 50 000zł... Za wyjazd mówił mi 230zł netto a na umowie 480złnetto.W ostatniej chwili zobaczyłem przeciętą opone na koniu na tylej osi od góry do dołu jak by ktoś to nożem przeciął.Druty widać mówie mu to.Robi ze mnie (usunięte przez administratora) dalej że to nie druty... Mówi chłopaki tak jeżdzą.Ja mówie ale ja nie będę dowidzenia.Nagle facet mówi chcesz zmienie teraz tą opone i umowe zmienimy mówie nie dziękuje dowidzenia.Dodam że tydzień wcześniej jak dzwoniłem pytał czy miałem wypadek.Dziwne co ? Te nacięcie też mnie intruguje.Tak jak by ktoś to nożem przeciął.Nacięcie od góry do dołu tak z 5-6cm.Może komuś kasy nie wypłacił i ktoś mu to zrobił ? Można gdybać... Facet jest cwany.Od początku miły , wydaje sie wporządku ale trafił na większego cwaniaka od siebie.I mówi mi na koniec że teraz zapłaci kare bo auto nie pojedzie.Karma do dziadostwa wróciła.Myślał że młodego porobi ale już miałem z dziadami nie raz do czynienia i od początku byłem podejrzliwy.Aż sam do mnie mówił "co ja taki nie ufny ?" Może mi nawet "zapłacić z góry" "że mnie nie oszuka" Szukał frajera na gwałt co pojedzie a potem jeszcze wyruc*a.Na koniec jak już odchodziłem od auta mówi do mnie "Jak 30 lat tą firme prowadze nie spotkałem takiej osoby powodzenia" Rozumiem że cwańszej niż pan stefan i nie głupiej jak "chłopaki tak jeżdzą" :)

Ctr alt del
@Xyz

Masz rację kolego . Kiedys też tam pracowałem . Niezły cwaniaczek z tego Stefana . Na początku uśmiecha się płaszcze że mało włosów nie wyrwie . Jednemu chłopakowi ponoć ściągal z wypłaty 4000 zł bo jak twierdził pomylił się przy wyplatach. Dziadostwo . Ogólnie to tam na magnesach jeździli i to grubo. Był jeden co potrafił pół Polski na rzepie jeździć. Nie polecam nikomu . A co do scanii w gazie to nabrał tego Ale gaz do góry podskoczyl i powrotem szrotami jeżdżą. Ah i ten mityczny kierowca z kolanem ...

@Ctr alt del

No i co, tamten został tak bez kasy do teraz? I piszesz, że znowu szrotami jeżdżą, czyli czym konkretnie?

@Weronika

Co czym konkretnie.Kobieto przeczytaj moją opinie.Opona nacięta od góry do dołu na 5 cm aż druty wychodzą masz jeszcze jakieś pytania ? Praca na czarno a ty sie pytasz czym jeżdzą... Chcesz iść pracować ? To łap ogłoszenie bo stefan akurat sie ogłasza https://m.olx.pl/oferta/praca/zatrudnie-kierowce-c-e-CID4-IDOX3gs.html Jego konto olx na przyszłość gdyby ogłoszenie znikło https://m.olx.pl/oferty/uzytkownik/ucmf/

@Xyz

Cud się stał i cenzura linku nie zakryła! ;p O widzę, że kołpaki nawet sprzedaje, a ten opis co do pracy jakiś taki słaby tak szczerze.xd Szkoda, że nie wrzucił zdjęcia auta, bo chciałabym zobaczyć. Myślicie, że kiedyś będzie je sprzedawał tam jak te kołpaki?

@Weronika

A co chcesz kupić te szroty ? Czekasz aż mu firma upadnie i odkupisz ? Dziwna jesteś...

@Xyz

Nie kupić, po prostu ciekawa jestem w jakim to wizualnym stanie jest po prostu, skoro od szrotów wyzywacie. Ale rozumiem, że jeszcze gorzej się jeździ niż wyglądają?

@Weronika

Chłop robi wały co tu więcej pisać... To nie jest małe (usunięte przez administratora) a już naprawde konkretne

@Xyz

No to skoro według was to taka wielka sprawa to czemu nikt na to nie reaguje?

Sprzątaczka

Firma (usunięte przez administratora) wymaga cudów nie dając przy tym odpowiednich materiałów do sprzątania. (usunięte przez administratora) Sprzątanie polega tam na zmywaniu wszystkiego samą wodą lub rozcieńczania jedynego rodzaju chemi wodą. Woda woda woda...to ich sposób na sprzątanie. Płacić płacą ale nie zostawię tego bez echa za to jak zostałam potraktowana ostatniego dnia. (usunięte przez administratora)

@Sprzątaczka

Jaki konkretnie "rodzaj chemii" masz na myśli? Jest on szkodliwy? Czy to szarpanie było dosłowne? Użyła siły? Jak dokładnie z tej sytuacji wybrnęłaś, bo to nie do pomyślenia przecież...

Dominika

To jak już nie pracujesz, to co Tobie szkodzi napisać, ile Ci wychodziło miesięcznie po odjęciu obciążeń? Dzieki!

Stefan

Irek to nie chodzi że jest ciężko, to chodzi o patologie w tej firmie , jak chcesz pisać o firmie musisz mieć wiedzę ,

Stefan

Olgierd piszesz że to dobra firma , delegacja podpisujesz nie dostajesz , praca na akord 0,40 gr za km , załadunki i rozladunki na magnesie , w nowych Autach druga karta przekazywana z auta do auta , w nocy wahadełko w dzień odbiór i dostawa , obciążenia za wszystko , szkolenia na własny koszt , 40 procent pracowników pracuję na dziwnych umowach , mogę jeszcze dużo napisać , Olgierd ojciec z ciebie nie byłby dumny , żałosne ,

Stefan

Opinie o firmach pomagają przy szukaniu pracy, lecz firma ttm widocznie nie miała pozytywnych skoro usunęła je ze strony internetowej , co prawda niektórzy chwalą tą firmę ale pracują na okrągło wbrew przepisom i zdrowemu rozsądkowi a umowa o pracę to fikcja , ładna firma lecz powstała na wyzysku i krzywdzie pracowników i ich rodzin , nie polecam ,

Edyta

Czy po studiach logistycznych tam zatrudniają ?

Zostaw merytoryczną opinię o Transport Towarowy Mechaniczny Zrada Stefan - Olsztyn

• Jak się pracuje w Transport Towarowy Mechaniczny Zrada Stefan?

Zobacz opinie na temat firmy Transport Towarowy Mechaniczny Zrada Stefan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transport Towarowy Mechaniczny Zrada Stefan?

Transport Towarowy Mechaniczny Zrada Stefan
  • Lubelska 46C