Opinie o Jarosław Baran Expander w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jarosław Baran Expander. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jarosław Baran Expander o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Baran Expander w Kraków

stokrotka18

Trochę lat już mineło ale nadal aktualne jest hasło 'z daleka od takiej firmy'. Oto powody: wady: brak perspektyw brak fachowców od których można się uczyc ciągła prowizorka duża roszada pracowników projekty których nikt inny nie chce już robić (na jutro, byle szybko, byle jak) brak szkoleń niedocenienie wartości pracowników brak wykwalifikowanej kadry brak inwestycji w pracowników w końcu harcerz w 3 dni zostanie monterem czy fachowcem od it promowanie donosicielstwa słabe zarobki w porównaniu z branżą brak podwyżek obiecanki cacanki półki nie masz czegoś na papierze nie wiez nigdy prezesom brak ustalonych zasad i organizacji najpopularniejsze słowo prezesów zaczynaja się na "k" co wskazuje brak kultury osobistej ktory tam panuje zamiast podwyżki choćby symbolicznej szef poprosi cię o dofinansowanie zegara stadionowego dla klubiku ze swojej wsi który występuje w 8 lidze szustek czeba mieć tupet. a jak dasz ten datek to dostaniesz ich kalendarz bo akurat na wsi nie zszedł :D to tylko hit zasłyszany od pracowników z tego roku złote rady wiceprezesa z podręczników o żabkach dziwne relacje w zespole np. cieszmy się i radujmy żeby szefom i ich "uchu" było przyjemnie bo mają akurat urodziny ale o pracownikach się nie pamięta są ważni i ważniejsi. marzeniom i cześcią kwiatu wolno wszystko i na to przymyka się oko natomiast innym na każdym kroku patrzy się na ręce. nie potrafią nawet w sposob godny rozstać się z ludźmi przez co tracą kontakty oraz szanse na rozwój bo tak o nich opinia idzie w świat. Branża super ludzie w branży ok ale w tej firmie to masakra. Sukces tej firmy jest rzadki ale gdy juz jest to jest sukcesem finansowym prezesa który nie przekłada się na finanse pracowników którzy tam tyrają. zalety: terminowa pensja choć niska i rzadko na umowie o prace biuro w centrum miasta (choć na poddaszu, rzadko sprzątane i wyposażone w meble i sprzęt z odzysku) widzac ilosc polubien tej opini zastanow sie czy warto............. zmiana szyldu nie zmienila nic....

Gary Nowy wpis
@stokrotka18

Bardzo dobry komentarz. Wszystko jest napisane ja trzeba. Omijać szerokim łukiem.

Lidia Nowy wpis

Czy nadal połowa firmy to pracownicy z Ukrainy ? Pewnie teraz mogło się to zwiększyć ze względu na wojnę. Niech ktoś z pracowników powie jak jest i czy chętnie ich przyjmują bo mam znajomych którzy by chcieli podjąć pracę właśnie z Ukrainy . I zależy mi na opinii jak ich tam traktują

pracownik Nowy wpis

powierdzam oddaja to co zarobisz czyli wykonasz prace zarobisz x i tyle ci oddadzą. jak zarobisz mało nie utrzymasz firmy. kolko sie zamyka, a szef ci powie, ze musisz poszukać kogos innego aby robić dodatkowe zlecenia haha.... ze to jeszcze działa i ludzie sie nabierają... kpina panowie. jak można tak w XXI?

Sandra Nowy wpis

@stokrotka18 to plusem pracy tu są tylko ludzie i nic, kompletnie nic więcej?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jarosław Baran Expander? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Olek

Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do oczerniania firmy.

Seba 0 zglos się :)

Firma krzak, który próbuje zarobić krocie na biednym serwisancie który jest mniej niż 0 - zero.

Jakub

Bardzo rzadko piszecie cokolwiek na temat Jarosław Baran Expander, czy w firmie pracuje Wam się tak dobrze, że postanowiliście milczeć? Może ktoś z pracowników zechce powiedzieć coś więcej na temat atmosfery panującej w zespole? Liczę na Wasze opinie!

serwisant

Potwierdzam nic specjalnego - dużo pracy jazdy obiecywania i spychologia. Nawet kartki papieru nie dadzą od siebie. Mało kompetentny BOk, a projekty to rzeźba fakt, którego się nie ukryje. Większość z łapanki za 30-40zł...

elektryk

Pracowałem, potwierdzam co pisze waszka. Dodam do tego (usunięte przez administratora)Firma nie dba o pracowników. Zarobki dramatyczne. "Nikt Ci tyle nie da, co Expander naobiecuje". Najdalej jak się da!

waszka

Najgorsza z możliwych firm, połowa firmy to ukraińcy, którzy nie potrafią gadać po polsku. Projekty to tzw "rzeźba w gównie". Brak płatnych nadgodzin, ale szef może Cię poklepać po plecach, żebyś został 5h dłużej

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Baran Expander - Kraków

• Jak się pracuje w Jarosław Baran Expander?

Zobacz opinie na temat firmy Jarosław Baran Expander tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarosław Baran Expander?

Jarosław Baran Expander
  • Kościuszki 43