Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Natalia

@brararba, a był taki zapis w umowie? Odnośnie tych dni pracujących? Niestety, czasem pracodawca może tak sobie zastrzec i wtedy rzeczywiście pracownik jest do tego zobowiązany. Jak było w przypadku umowy podpisanej z Strauss Cafe Poland?

brararba

Czekałam na tegoroczne rzetelne umotywowanie Mistrza Prażenia, na okoliczność przymuszaniu ludzi na produkcji do pracy w wolne soboty w październiku i listopadzie 2017r, jak to opisał "robo" w ubiegłym roku ale jak widać, nic się nie zmieniło w traktowaniu prywatnego życia ludzi z produkcji. I uprzedzę – poplecznicy popierający takie działania kierownika, przyjdźcie na produkcję, ruszcie swe siedzenia zza biurek i poczujcie na sobie, jaka to jest praca na 3 zmiany i jak będziecie reagowali, gdy będziecie przymuszani przychodzić do pracy w swoje dni wolne, wcześniej już zaplanowane dla rodziny, a gdy o tym dowiadujecie się dzień przed przymusowym przyjściem do pracy w sobotę, co jest chyba niezgodne z Kodeksem Pracy!!! Bo może poplecznicy powinni przychodzić w soboty na 3 zmiany nawet aby siedzieć za biurkiem, żeby poczuli jak to jest, gdy sobota jest w plecy i nici z zaplanowanego weekendu – jak będziecie wówczas reagowali!? Ludzie chcą pracować ale chcą być traktowani jak ludzie! Kiedyś było ciągłe podkreślanie o przyjaznej firmie dla ludzi – dziś już nic z tego sloganu nie zostało, no może tylko dla kilku wybranych osób! Bo może powinien powstać związek zawodowy, aby chronić ludzi z produkcji przed taki traktowaniem? "Robo” - weź może to skomentuj!

Natalia

Aktualnych ofert pracy brakuje @Staszek, ale skoro niedawno użytkownicy pisali o szczegółach dotyczących pracy na stanowisku ph-owca, to może warto wysłać cv pomimo tego. Wiele firm zachowuje takie zgłoszenia na wypadek wolnego stanowiska, więc może Strauss Cafe Poland też?

Stanek

Czy Strauss Cafe Poland ma jakieś zapotrzebowanie na nowych pracowników? Może ktoś znajdzie chwilkę żeby napisać kilka informacji jak się pracuje w firmie?

Natalia

@Darek, pełnię tutaj rolę moderatora i niestety nie posiadam informacji na temat aut, jakie Strauss Cafe Poland udostępnia ph-owcom. Myślę, też że lepiej byłoby się dowiedzieć jakie warunki pracy firma oferuje na takim stanowisku, np. jaki jest system premiowy? To na pewno przy tego typu pracy istotniejsze informacje.

Darek

A managerowie maja focusy czy mondeo?

Staszek

Czy Strauss Cafe Poland nie ma aktualnie nowych ofert pracy? Może ktoś ma wiedzę w tym temacie i mógłby podzielić sie na forum? Jak się teraz tu pracuje?

RPH
@Staszek 24.08.2017 23:05

Ford fiesta

Natalia

Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na forum @Stanley, zarówno pozytywnej jak i negatywnej. Warto tylko uzasadniać każdą swoją wypowiedź i podawać argumenty. Forum powinno służyć przede wszystkim pracownikom, którzy poszukują pracy.

Darek
@Natalia 02.08.2017 11:55

Jakimi autami jezdza PH i managerowie w tej firmie?

Stanley

Czy tylko narzekać potrafimy? Jeśli nawet coś poszło nie tak w firmie to nie jest koniec świata. Trzeba poprawić i po kłopocie a już wypisywać na forum?

Tron

Mózg niedomaga. A kawa.... średnia a ceny wysokie. Gdyby nie reklama w tv to napewno byłaby tańsza tylko czy by przetrwała?

Manterek

Każda firma ma w swojej karierze okresy lepsze oraz gorsze, być może w Strauss Cafe coś niedomaga ?

Holly

Witam, obecnie prowadzony jest nabór na PH w regionie kujawsko-pomorskim. Czy orientuje się ktoś jakie warunki pracy i płacy oferuje firma na stanowisku PH?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Holly 06.07.2017 23:36

Firma ze spadającym znaczeniem na rynku.Powyżej napisano mnóstwo na ten temat.Katastrofalne dla firmy zmiany zarządzających w dziale sprzedaży, sprzed kilku lat,zbierają dziś żniwo.Jeżeli nie masz nic-to bierz.Z czegoś trzeba żyć.A jeżeli jesteś kreatywny i myślący to sam uciekniesz po jakimś czasie.

Stach

Bardzo denerwujące są te wykłady osób wszystko wiedzących i z niewiadomych powodów ciągle pracujący w tej okropnej firmie. Jestem pracownikiem i sądzę, że firmie byłoby dobrze bez niektórych pracowników

Ciekawa

Dlaczego Mk Premium jest ostatnimi czasy jakby gorsza w smaku?

Ciekawa

Dlaczego Mk Premium jest ostatnimi czasy jakby gorsza w smaku?

Sonia

Może to jest dobre, że ludzie mają różne opinie, to mobilizuje.

Handlowiec

Witam, Czy ktoś z byłych lub obecnych pracowników wie co to jest "onboarding"???? "Jeśli pomyślnie przejdziesz proces rekrutacji, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, przedstawimy naszą ofertę oraz omówimy proces zatrudnienia i program onboardingu."

Sonia

@Paweł Myślę, że wszędzie jest lepiej i gorzej, ta bywa.

Tymek

Za jakiś czas będę zmieniał pracę zastanawiam się nad pracą jak Operator Maszyn Paczkujących widzę, że opinie są bardzo różne o Firmie... może ktoś zna jakieś konkrety np. stawki ??

Natalia

Strauss Cafe jest dobra firma i myślę, że poradzą sobie również z hejtem. Dla chcacych pracować jest ok.

Iza

Fajna firma, rozwijająca swoja działalność i to jest w sumie najważniejsze. Niezadowolonych wszędzie jest sporo, szczególnie jak trzeba pracować a nie wszyscy to lubią!

Paweł
@Iza 18.03.2017 11:13

Firma była wspaniała , ale to już przeszłość . Chyba niektórym płacą za dodawanie tak wspaniałych opinii .

Duch

Osoby zaangażowane, z pasją kawy, już dawno ją opuściły, bo to już nie ta sama firma. Teraz tworzą ja przypadkowi, chwilowi ludzie. Obecnie to wegetacja. Ratunek dla zarządzających! - to .... likwidacja filii, serwisów, pracowników. Taki styl zarządzania... Żal słuchać i patrzeć jak łatwo niszczyć co przez lata fajnego budowano.

Stonger

Nie lubię robić tych wpisów ale ktoś musi bronić swojej firmy. Osoby niezadowolone zawsze mogą zmienić firmę.

Stiker

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Są osoby, które potrafią tylko narzekać i robią to "solidnie", natomiast w pracy nie maja chęci do aktywności , Szkoda bo firma jest fajna!!!

Piotr CT
@Stiker 14.02.2017 16:19

Uwierz mi że osoby które były niezadowolone ,oraz nie zgadzały się z polityką firmy już dawno odeszły , zostali tylko więźniowie ciepłej posady i pierdzenia w stołek . Horeca już niedługo przestanie istnieć, pan prezes został wykopany na bruk(pewnie za wspaniałe osiągnięcia ) , a firma ciąga byłych pracowników na różnego rodzaju sprawy sądowe związane z dawnymi klientami . Chcesz coś jeszcze dodać MISZCZU :) ?

Piotr CT
@Stiker 14.02.2017 16:19

Pik

Orientuje się ktoś jakie warunki pracy i płacy oferuje firma na stanowisku pH ds. Sieci ?

Pik

robo

Trochę o palarni kawy w Swadzimiu – temat bardzo szeroki w nieprawidłowościach ale poruszę na razie jeden temat - jak niszczyć ludziom z produkcji życie prywatne, rodzinne, wbrew propagandowym hasełkom o przyjaznej ludziom firmie!? Ludzie pracujący na trzy zmiany walczą ciągle ze swym biologicznym zegarem: ciągła zmiana czuwanie i odpoczynek nocny, ale jak to widać, „przyjaznej firmy ludziom” takie coś nie interesuje, więc trzeba jeszcze ich dobić, zabierając im prawo do wolnego weekendu w październiku 2016r, zaplanowanego już na początku roku 2016r. Jest coś takiego jak roczny plan czasu pracy produkcji. W tym planie szef produkcji (notabene „mistrz prażenia” z reklamy tv) umieszcza rozpiskę ilości rocznej godzin pracy każdej zmiany, dni dodatkowo pracujących, dni wolnych na zasadzie urlopów itd i na tej podstawie, każdy pracownik planuje sobie czas dla rodziny i swój czas prywatny pod ten grafik – jest to normalne i dobre. Poniedziałek 31.10.16r miał być zgodnie z planem rocznym dniem wolnym na zasadzie urlopów ale po co planowanie w tej firmie czy myślenie o ludziach z produkcji i ich rodzinach (o planowaniu produkcji i Asprowie może będzie innym razem), jeśli przez brak umiejętności zarządzania czyli zatrudnienia odpowiedniej ilości ludzi na produkcji, maszyny po 2-3 dni w tygodniu stoją nie wykorzystane z braku operatorów i „plany” produkcji nie są wykonywane, to trzeba później plan nadgonić.......... a w jaki sposób – przymusić ludzi do przyjścia do pracy w sobotni weekend 29.10.16r, czyli zmienić plan roczny czyli wolny poniedziałek 31.10.16r na zasadzie urlopu na odpracowanie poniedziałku w sobotę 29.10.16r, tym bardziej że ta sobota jest to przed Dniem Zmarłych, gdzie ludzie sobie wcześniej zaplanowali już ten długi weekend – trzeba nie być człowiekiem i nie mieć serca tylko głaz, jeśli tak traktuje się ludzi jak zwierzęta, zmieniając plan roczny w wtorek 25.10.16r – nie jest to pierwszy raz ale jak widać, taka jest norma traktowania ludzi na produkcji w Strauss Cafe. Oczywiście zarządcy i inni pracownicy palarni od piątku 28.09.16r godziny 16:00 będą sobie siedzieli w domach do wtorku 01.11.16r, jeździli załatwiać swoje sprawy, odwiedzać groby, będą mieli prawdziwy długi weekend a my będziemy mieli cały weekend zniszczony przez brak umiejętności zarządzania, planowania produkcji, brak poszanowania dla życia prywatnego pracowników produkcji i ich rodzin. Może gdy to przeczyta „mistrz prażenia” lub ktoś z jego otoczenia i mu podpowie coś o człowieczeństwie, to zmieni tę złą decyzję, uderzającą tylko w ludzi na produkcji i zachowa się w końcu jak człowiek?! Każdy człowiek ma prawo się mylić i przyznać się do pomyłki – to jest tzw. odwaga cywilna i tylko w ten sposób można budować swój prestiż, szacunek, autorytet wśród ludzi, ale nie każdy jest na tyle odważny – zobaczymy! Jest jeszcze czas aby odwołać tę negatywną decyzję w stosunku do pracowników produkcji i ich rodzin!!!

mistrz prażenia
@robo 26.10.2016 13:34

to dobre stwierdzenie "trzeba mieć tyle odwagi..." Szkoda "Robo" ,że zabrakło jej Tobie i nie przyszedłeś mi prosto w oczy powiedzieć co myślisz o tym sposobie zarządzania. może wtedy miał byś okazję usłyszeć bardziej merytoryczne uzasadnienie takich decyzji. "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" Szkoda ,że tylko na takiej podstawie potrafisz wysuwać oskarżenia. Życzę Ci więcej rozwagi w zbyt pochopnym wysuwaniu oskarżeń.

Stresik
@robo 26.10.2016 13:34

Człowieku nie zgadzam się z Tobą. Każda firma może mieć czasami jakieś zawirowania wynikające z różnych sytuacji i to jest zupełnie normalne. Wydaje mi się, że za bardzo widzisz tylko swoje sprawy a nie widzisz miejsca pracy, które daje Ci chleb. Cóż znaczy przesuniecie jednego dnia?

sywisk

Może to nie była praca dla niego @niwa? Nie wszystko nam od razu pasuje. A ph-owcy jak mają w firmie, ogłoszenia też są aktywne od początku października?

niwa

Był nowy prezes od 01 września 2016r i po miesiącu pracy zrezygnował?! Ciekawe dlaczego, co jest tak negatywnego w palarni w Swadzimiu i w firmie, że nowy prezes tak szybko rezygnuje???

Gastronom

Hej, chciałem zapytać czy na podkarpackie województwo to jest jakiś przedstawiciel do gastronomii? Kilka lat obsługiwał mnie bardzo miły i rzetelny pan z Rzeszowa ale po tym jak się zwolnił nikt się u mnie nie pojawił? Czyżby faktycznie horeca była u nich w likwidacji?

Kandydat

Witam, Chciałbym dopytać o warunki jakie obecnie oferuje firma Strauss na stanowisku RPH? Doszły mnie słuchy, że sporo ludzi z działu handlowego się zwolnia, i szykuje się rekrutacja. Z czego wynika taka sytuacja, orientowałem się na sklepach i Ci ludzie pracowali ładnych parę lat? Oczywiście czytałem opinie wyżej wymienione ale może coś się zmieniło? Bardzo proszę o jakiś żetelny sygnał. Pozdrawiam

technik

Każda firma która szuka technika oferuje samochód,telefon kompa.Więc nie wiem co w tym ogłoszeniu bardzo ok ?? Chyba że to Twoja pierwsza praca.Jak każdy domyślać się może, duża rotacja w firmie na takich stanowiskach nie świadczy że jest ok.W postach powyżej dużo napisano o tej firmie.Opinie od dłuższego czasu są negatywne.Więc jakich wiadomości jeszcze potrzebujesz?

technik

To ciekawe co wiesz o tych warunkach,bo ci którzy je znają na codzień raczej chcą dać dyla z tej firmy....,

danek
@kawosz 02.03.2016 18:46
Hejka Nosił wilk razy kilka ponieśli i Krzyśka :))))Andriu szukasz pracy? ,patrzysz w lustro ? są chętni do podania ręki ?...

Szkoda, że tu nie można lajkować jak na fejsie:-) To dobra wiadomość o wyrzuceniu Prezesa. Ciekawe czy firmie uda się teraz odrobić start...

też
@danek 02.03.2016 19:55

zawsze możesz dać + jako pomocna opinia

Man

Zostałem zaproszony na rozmowę, w międzyczasie poczytałem sobie na gowork.pl opinie o tej firmie i od razu chciałem odpuścić, ale jeżeli już mnie zaprosili, to uważałem, że należy przyjść na spotkanie-taka podstawowa kwestia kultury; trochę mnie szlag trafił, kiedy mimo zapewnienie o wyniku rekrutacji nikt się do mnie nie odezwał, buractwo z ich strony na maxa,

mm

To prawda. Tez się zawiodłam a tyle się razem zrobiło...

nowy

Witam, pojawiła się oferta pracy na Technika serwisu ekspresów we Wrocławiu. Jestem zainteresowany, proszę o opinie pracy na tym stanowisku, jakieś przecieki ile mniej więcej płacą,w jakich godzinach się pracuje(czy często zdarzają się obowiązkowe "nadgodziny"), jak duży teren pod sobą ma taki serwisant, jaka panuje atmosfera wśród techników.

A.P.

Jeżeli oczekujesz oświecenia to wróć się to tej epoki, ale chyba wtedy mieli i tak większe umiejętności czytania ze zrozumieniem niż TY teraz. Napisałem wyraźnie, że jest tu wiele wypowiedzi osób, które pracują w tej firmie i z nich można się dowiedzieć o realiach a nie na rozmowie kwalifikacyjnej. Wiem jak wygląda rozmowa, ponieważ to przechodziłem, wiem jak wyglądała i wygląda sytuacja w firmie, ponieważ jestem pracownikiem i mogę z całą stanowczością zapewnić, że tak właśnie jest jak przedstawiają to co obszerniejsze wpisy. A Twoje herezje wyglądają mi na wypowiedź jednego z "menagierów", który się wybitnie do tego nie nadaje i robi wszystko posuwając się nawet do fałszowania danych, żeby tylko utrzymać tak dobrze opłacany stołek.

A.P.

Ale wypisujesz głupoty - info z pierwszej ręki to się ma od ludzi już tam pracujących, a takich jak widać to tu nie brakuje. Na rozmowie czego się możesz dowiedzieć? Że jest ona przeprowadzana według tych samych regułek przez nieudolnych ludzi, którzy uważają się za wszechwładnych, że jest to JEDYNA!!! firma mlekiem i miodem płynąca, i że każdy chce u nich pracować (HA, HA, HA).

dogmeat

Koleżanka mala [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od rzeczy odnośnie jakości produktu, są to jej osobiste doznania. Produkt niczym nie ustępuje od konkurencji której reklamę zrobiła. Odnośnie firmy jako osoba współpracująca i czasem bywająca na miejscu radziłbym lepiej rozłożyć pracę pomiędzy zespoły pracujących, ewidentnie widać, że pewne grupy "pracują" a inne wręcz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za resztę.

Cycaty Nicki

Gastro trzyma Witek vel Dżizus nie zna ròżnic między marżą a narzutem :p

kawosz

Lepiej nie mogłaś trafić.Ta firma to wymarzone miejsce pracy dla kelnerki,słyszałem że szukają dla prezesa i dyrektora jako bonus za ich wkład w "rozwój" firmy.Podobno dają także samochód i laptopa.Powodzenia

Nostradamus

Pewien pan X powinien napisać książkę pod tytułem "Jak rozwalić firmę w pięć lat" Menadżerowie nie bardzo rozumiejący po tu przyszli(pośmiać się i wypić kawę w showroomie) ,niewykształceni i bez pomysłu na dalszy rozwój, kłamstwo i obłuda ,zero rozwoju, brak honoru i ciągłe mydlenie oczu ,Odchodzą i będą odchodzić najlepsi klienci, dlatego bo czytają to forum oraz słuchają ludzi którzy mieli styczność z w/w. Szkoda patrzyć jak rozpada się ten zamek z piasku :) Kiedyś to była duma dzisiaj ...

zainteresowana

Czy były już przeprowadzone rozmowy na podkarpaciu? Jeżeli tak to czy może ktoś się podzielić wrażeniami i odczuciami jakie wywarła na nim ta rozmowa - osoba przeprowadzająca rozmowę i firma jako całość. Jakie oczekiwania i co oferują. Będę wdzięczna, ponieważ jak wynika z opisów wyżej firma jest jakoś dziwnie zarządzana, różnie traktują ludzi w zależności od stanowiska a i stabilność pracy jest bardzo wątpliwa. Zatrudnić się na kilka miesięcy to nie jest to co mnie interesuje.

miś

ojej :) Powyżej wszystko zostało napisane.Poszukiwania nowych PH nie mają nic wspolnego z rozwojem,to nie są nowe etaty.Szukają chętnych w miejsce tych którzy sami się zwolnili bądz zostali zwolnieni.

Zainteresowany

To kto rządzi na tym Podkarpaciu? Jakiś normalny czy raczej nie? Pomaga czy raczej szkodzi?

@Zainteresowany 07.07.2015 11:01

Masz problem z czytaniem ? Na to pytanie jest odpowiedź powyżej

@Zainteresowany 07.07.2015 11:01

Masz problem z czytaniem ? Na to pytanie jest odpowiedź powyżej

Zainteresowana

To ja czegoś nie rozumiem, w ogłoszeniu nikt nic nie wspominał że będzie to umowa na zastępstwo? A jeżeli wspomniana "laska" jest na macierzyńskim to nie jest zwolniona? No chyba że strategią firmy Strauss jest zwalnianie dzień po powrocie? O co w tym chodzi? Kto doprowadza do takiej sytuacji? Czy takie działania są normą w tej organizacji?

@Zainteresowana 06.07.2015 21:28

Nie wiem jak sytuacja wygląda na podkarpaciu ale takie działanie i postępowanie firmy w stosunku do pracowników stało się normą. Z tego co czytam to i tak tam jest na razie delikatnie, bo co powiesz na to, jak przyjeżdża bez zapowiedzi kierownik z drugim pracownikiem jako świadek i wręcza CI wypowiedzenie. Wracając do tematu z podkarpacia, z tego co mi wiadomo, nie można zaraz na drugi dzień zwolnić kobiety wracającej z macierzyńskiego. Więc co? Wróci do pracy i co zaproponuje jej kierownik, żeby się sama zwolniła, bo już ktoś pracuje na jej miejscu? Wydaje mi się, że to niedoprecyzowanie ogłoszenia jest celowe, żeby nie zniechęcać potencjalnie przyszłych pracowników z doświadczeniem KAM-a, ponieważ oczywistym jest, że nikt nie zmieni stabilnej pracy na chwilę, czas bliżej nieokreślony, na firmę o bardzo negatywnym postrzeganiu przez obecnych pracowników, byłych pracowników, a nawet przez klientów gastronomicznych jak i detalicznych.

Kandydat

Witam, Na wstępie zaznaczam, że zapoznałem się z opiniami wyżej. Mam jednak kilka pytań, obecnie prowadzona jest rekrutacja na Podkarpaciu na stanowisko KAM. Jak wygląda praca w tutejszym oddziale, kto jest Kierownikiem, jaka panuje atmosfera, finanse, samochód bo rozumiem, że fiesty są do. Detalu? Jak oceniacie strategię firmy, promocje, i wsparcie przełożonych? Czy warto aplikować czy jest to strata czasu? Z góry dziękuje za wszelkie merytoryczne informacje które pomogą mi podjąć decyzję bo w sumie temu służy ten portal. Pozdrawiam

@Kandydat 06.07.2015 17:28

Tam szukają nastepcy ,, laski,, która uciekła na macierzyński. Czy w godzinie ,, W,, jesteś w stanie zajść w ciążę ? Chyba nie.O kierowniku nie będę pisał bo zlamalbym regulamin forum i trafił z pozwem, ,kiedys to był fajny gość, dziś-lepiej nie pisać. Unikac jak ognia.

Elita
@Kandydat 06.07.2015 17:28

Zgadzam się. To prawda. Powiązania też są mocne, jak chcesz za dużo wiedzieć, uważaj.

JA

Potencjalnie nowi chętni przyszli pracownicy aplikujący do tej firmy. Na samym już początku firma podaje nieprawdziwe informacje w ogłoszeniu o pracę, a mianowicie: 1) oferują stabilną pracę - o tym każdy może już zapomnieć, czasy stabilizacji skończyły się z chwilą zmian w strukturach władzy i odejściu poprzedniego prezesa (jakieś 2 lata temu) przykład: pracownicy z ponad dwudziestoletnim stażem zostają zwolnieni z powodu likwidacji etatu, stanowiska faktycznie nie ma przez rok zgodnie z przepisami, ktoś inny nieoficjalnie się tym zajmuje i jak już można, to etat powraca, 2) pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole - jakim młodym? wielu pracowników w wieku prawie przedemerytalnym, dynamicznie rozwijający się zespół to taki, gdzie ciągle redukuje się etaty i tych ludzi jest coraz mniej. To jest dynamizm w wykonaniu firmy STRAUSS - dynamicznie zwalniać ludzi ale tylko na najniższym szczeblu, 3) systematyczność, terminowość, dokładność - najpierw niech zaczną egzekwować to od siebie, a potem od podwładnych - śmiech na sali. Sprawa pojawiających się coraz częściej ofert pracy nie jest spowodowana rozwojem firmy jak kłamliwie informują w ogłoszeniu tylko lawinowym zwalnianiu się pracowników spowodowanych polityką prowadzoną przez firmę. Od początku istnienia STRAUSS dawniej ELITE w Polsce nie było tylu odejść i zwolnień co w przeciągu ostatnich półtora, dwóch lat. BRAWO PANIE PREZESIE I PANIE DYREKTORZE HANDLOWY. Dla Waszej wiedzy, ponieważ jesteście tak oderwani od rzeczywistości, że już nie wiecie: dobry i zaangażowany pracownik to taki, który jest zadowolony z pracy, pracodawcy i płacy. Na chwilę obecną żadne z tych trzech warunków firma nie spełnia i dlatego obecni pracownicy odchodzą. Na koniec jeszcze jedno: jak firma sama zwalnia to nigdy nie było ogłoszenia, pojawiają się one wtedy, gdy to pracownicy sami się zwalniają, więc pozostawiam zainteresowanych z przemyśleniami, dlaczego pojawia się coraz więcej ofert pracy do tej firmy. Jeżeli chcecie pracować w firmie, która już na wstępie okłamuje przyszłych swoich pracowników to GORĄCO ZAPRASZAMY!!!

Ja2
@JA 06.07.2015 13:16

100 % prawdy.Jak ktoś nie jest ograniczony i nie jest w stanie wykonywać poleceń ,które nie mają żadnego sensu i nie da się przekonać ,że czerwone jest zielone to nie ma czego szukać w firmie strauss (specjalnie napisałem z małej litery bo firma na to nie zasługuje).Oni nie szukają ludzi którzy myślą ,są kreatywni, mają pomysły bo mądrzejszymi od siebie nie da się kierować. Jeżeli ktoś szuka pracy w której chciałby pokazać ,że ma pomysły i chciałby je realizować to nie ten adres tu możecie tylko realizować pomysły przełożonych, a poziom managerów -żenujący. P.S. Do pseudo-dyrektorów/prezesów/managerów - wiem ,że to czytacie: dzień, w którym mnie zwolniliście był jednym ze szczęśliwszym w moim życiu ,a teraz nawet nie macie pojęcia jak się miło patrzy jak ta firma zamienia się w zgliszcza. Ciekawe , że można się cieszyć jak ginie coś co się budowało.A jednak. Nie pozdrawiam

Caro
@JA 06.07.2015 13:16

A co powiecie o innych miastach np Warszawa .

gastronomia

Witam, moze ktos napisac kilka slow na temat pracy w kanale gastronomicznym? Jakie godziny pracy? standardowo start 8-9 rano czy praca bardziej w południe- wieczory? Jak dużą baze klientow posiada jeden PH i ile minimum wizyt dziennie trzeba zrobic? Daja dobre narzędzia- komputer, telefon, samochod? dziekuje za odpowiedzi! pzdr

gastronomia
@kawosz 01.07.2015 07:57
Duzo opinii o tej firmie już napisano, praca od 8.00 do czasu powrotu z trasy, kasa taka jak wszędzie, dział horeca raczej do l...

Dział horeca do likwidacji? Ostatnio pojawiło się kilka ogłoszeń na PH właśnie do kanału GASTRO stąd moje pytanie. Cały czas te samy osoby zarządzają kanałem gastro czy pojawił się ktoś nowy i podejmują próbę postawienia firmy na nogi w kanale HORECA? Jaką furkę dostaje PH gastro? Będę wdzięczny kawosz za wszystkie informacje. pzdr

@gastronomia 01.07.2015 12:33

Idealna praca dla takiego głąba co nie umie czytać albo czyta bez zrozumienia. takich ludzi w tej firmie potrzebują co nie mają nic do powiedzenia i nie mają własnego zdania, tylko ślepo wykonują to co w danym dniu a nawet w danej godzinie coś poronionego wpadnie do pustej głowy przełożonemu. Zaplanowane wcześniej zadania czy umówione spotkania są niczym z chwilową zachcianką wodza najwyższego. Co do furki to masz do wyboru BMW 3 lub 5 - idioto!!!

slawi

Witam, Jeżeli jeszcze ktoś ma wątpliwości w sprawie podjęcia pracy w firmie to szczerze gratuluje.Bylem na rozmowach które niczego nie wniosły ,gość jak by czytał encyklopedie ,prowadząc rozmowy miałem wrażenie jakby zaliczy kolejny dzień w pracy ,oczywiście spóźniony i mało profesjonalny .Jeśli coś na chwile to proszę ale to co piszecie to szczera prawda

mala
@slawi 22.04.2015 11:21

Zastanawiam sie jakiej jakosci sa produkty tej firmy bo o żetelnosci mam złe zdanie

@mala 09.10.2015 22:05

FORT to śmieci pozamiatane w fabryce, PEDRO`S jest najgorszy w porównaniu do WOSEBY, TCHIBO czy PRIMY, MK - jak chcesz w niej znależć ponad 50 nut smakowych to ją pij przy książce do muzyki. A zresztą - tak jak w reklamie - kawa MK nie jest do picia tylko do smakowania, więc weź jej jeden łyk i resztę wylej do zlewu, może przeczyści odpływ, bo tylko do tego się ona nadaje. Polecam TCHIBO EXCLUSIVE, którąkolwiek WOSEBĘ, może też być LAVAZZA. Rewelacyjna jest ILLY ale jest droga.

Zostaw opinię o Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.