Tremco Illbruck Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Tremco Illbruck Sp. z o.o.

Beata Malisz

Witam wszystkich !!! Jest mi przykro ze komentarz ktory napisal ,,gosc,, zostal przez was przypisany mojej osobie :( Jak widzicie stac mnie na to zeby podpisac sie pod swoimi slowami... a tak dla waszej informacji ,,gosc,, w dalszym ciagu pracuje i ma sie dobrze . Nie bede komentowala waszych wpisow. Zycze wszystkim narzekajacym powodzenia i wytrwalosci !!! Pozdrawiam !!!

Agnieszka Kłopotowska

Są ludzie, którzy boją sie wyrażać swoją opinię na jakikolwiek temat, dlatego skupiają sie na oczernianiu innych, udostępniając niesprawdzone informacje. Ktoś kto pisze prawdę, podpisuje się pod swoimi słowami. Każdy skupia się na swojej pracy i szef nie ma obowiązku tłumaczenia się przed pracownikami co i kiedy załatwia. "Gość" skoro był pracownikiem naszej firmy, zapomniał wspomnieć o prawie 1000 zł "wczasów pod gruszą", które każdy pracownik ma wypłacane przed urlopem, podwyżkach dla każdego pracownika od września, wycieczce sponsorowanej przez firmę do zakładu w Niemczech, oraz pieniążkach na święta. Ale pewnie to wszystko załatwił "gość" bo przecież nasz kierownik cyt. "bez kompetencji". Z pozdrowieniami dla "gościa"

gość

Firma OK tylko kierownik bez kompetencji - nic nie potrafi i na niczym sie nie zna ale pracy trzyma się kurczowo, bo pieniążki mu się zgadzają. Chodzi i ludzi pyta co on ma zrobić. Jeszcze się biedaczyna powiesi kiedyś z tej zgryzoty, bo jak już sekretarka nim pomiata to już dobrze nie jest. Pieniądze małe i ludzie odchodzą, bo szef im nic nie potrafi załatwić albo się boi nawet zagaić, bo boi się o swój stołeczek. Nie polecam. No chyba, że na przeczekanie ale to szkoda nerwów, bo atmosfera niezbyt ciekawa. Chodzi taki jeden co się z imienia i nazwiska tu podpisał (pseudonim "Ucho Prezesa") i nadaje jak to inni źle pracują i jak to nie jest źle. Ogólnie praca lekka i przyjemna tylko ludzie źle dobrani.

Grzegorz Piotrowski

Napisze tak jestem w tej firmie zmianowym ale jak ktoś coś pisze to niech pisze za siebie.A co do nicku "hmm" skoro myślisz że to napisał zmianowy to się grubo pomylilas. Nie wiem czy wiecie bo jest takie coś jak administrator gdzie można znaleźć taką osobę do 30 dni max także piszcie za siebie.Mnie w to nie mieszajcie. Pozdrawiam Grzegorz Piotrowski

Operatorka

Ci ktorym praca nie odpowiadala,juz dawno ja zmienili,bez plakania na forum.

Hmm...

Szyderca...znajdz sobie inna lepsza prace,a nie zalisz sie na forum.Nie musiales isc na zmianowego...za ta kase...ale pazernosc gubi

operator szyderca

niestety co innego obiecywali a co innego jest zero organizacji pracy nowy przybity glodem kierownik nic nie ogarnia zmienia ludziom zmiany jak mu pasuje nie obchodzi go ze komus nie pasuje . W firmie ubezpieczenie niby za darmo ale co miesiac zabieraja pieniadze z wyplaty nie wiadomo na co . Operator jest jednoczesnie magazynierem robi wysylki przyjmuje towar jest tez ustawiaczem mechanikiem i elektrykiem kontrola jakosci alr jaka jdkosc jak na nowe maszyny sa stawiane osoby bez przeszkolenia i bez nadzoru tragiczna firma a to wszystko za 1800zl nie polecam po co zatrudnic mechanika lepiej 4 osoby w biurze i to marudzenie jak to im sie ciezko pracuje oni nigdy pracy na oczy nie widzieli

Ktoś

Zgadzam sie z przedmówcami ............ Niemiec traktuje pracowników jak niewolników i ciągle jest nie zadowolony. Nie docenia pracowników ani nie mobilizuje do pracy. Małe zarobki , brak premii , zero socjalu . O podwyżkach można tylko pomarzyć. Brak odzewu z jego z strony na zadawane pytania dotyczące ubezpieczenia grupowego , paczek na święta dla dzieci . Pani z biura tylko chodzi i sprawdza kto ile zrobił i ciągle narzeka że mało mało mało...... Od nas wymagają dużo a od siebie nie dają nic prócz nędznej wypłaty. I GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ I SKĄD BRAĆ CHĘCI DO PRACY ?????

Brak socjalu brak ubezpieczenia grupowego bo Niemiec chyba nie wie co to znaczy. Jak podpadniesz niemcowi to da cie po złości na nockę albo na inną zmianę. 1800 zł na rękę plus premia 0 zł bo się nie należy. Zero na święta ale wymagania duże. Słowa po polsku nie umie. Powodzenia życzę tym co jeszcze tam pracują

Xxl

Firma nie godna polecenia.Zarobki male,nie terminowe wyplaty.Zero socjalu.Nie polecam pracy w tej firmie w Legnicy.

Jak poznać prawdę o firmie Tremco Illbruck Sp. z o.o. zanim sami zostaniemy w niej zatrudnieni? Czekamy na Twoje komentarze na temat warunków zatrudnienia?

Zostaw opinię o Tremco Illbruck Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tremco Illbruck Sp. z o.o.