Opinie o Petrov Mateusz Żur w Chorkówka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Petrov Mateusz Żur. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Petrov Mateusz Żur o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Petrov Mateusz Żur w Chorkówka

Czy Petrov Mateusz Żur organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Krawiec Nowy wpis

Uwaga!!! Zamawiasz towar na petrov.pl, płacisz z góry otrzymujesz maila, że brak w magazynie. Na telefony i maile odpowiadają ale niestety zwrotu kasy brak.

Chuckers81 Nowy wpis
@Krawiec

Mam podobną sytuację. Czy finalnie udało się uzyskać zwrot pieniędzy ?

Marcin Nowy wpis

Czy ktoś dostał zwrot pieniędzy za nie otrzymany towar ?

Jaki jest wkład kierownictwa Petrov Mateusz Żur w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Petrov Mateusz Żur.
Grzesiek

Kasa wysłana nagle produkt niedostępny. Żądanie zwrotu pieniędzy na nic. Sprawa zgłoszona do organów ścigania

slw75

Niestety (usunięte przez administratora) Złożyłem zamówienie na lampę orginalna do Opla Astry H, wg sklepu wysyłka w ciągu 24 godzin i lampa orginał czyli HELLA. Zależało mi na czasie więc chciałem się skontaktowac telefonicznie i poprosić o wysłanie lampy przed zaksięgowaniem przelewu(wysłałem w załączniku potwierdzenie) - nie wysłano... następnego dnia otrzymał pieniądze na konto, ale też nie wysłał (telefonu nie odbiera) jedynie powiadomił mnie e-mailowo, że wyśle jak otzrzyma pieniądze-gdzie wiem, że już otrzymał... i tak woziłem się przez kilka dni - na koniec poinformowałem, że zgłoszę sprawę na policję... w końcu wysłał po tygodniu - lampa nie orginalna -TYC, a miała być HELLA w ciągu 24 godzin! UWAŻAJCIE BO TO (usunięte przez administratora) !!!

Pawel

Złodziejski sklep, złożyłem zamówienie na 05.07.2023r na kwotę 138,89 zł numer zamówienia 12206 do dzisiaj nie otrzymałem ani towaru ani pieniędzy. Właściciel złodziejskiego sklepu udaje w rozmowie telefonicznej przygłupa. Na stronie internetowego sklepu wyłączyli informacje o kontakcie i wysyłce. To zwykli lodziarze

Jakie narzędzia pracy zapewnia Petrov Mateusz Żur? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Poszkodowany

Czy ktoś odzyskał pieniądze za produkt kupiony w zklepie petrov jeśli tak to w jaki sposób pozdrawiam

niestety klient
@Poszkodowany

Witam, Udało mi się odzyskać pieniądze. Kupiłem na ich stronie reflektory samochodowe, których oczywiście nie dostałem. Po ponad miesiącu użerania się z nimi zgłosiłem sprawę na policję. I tu istotne, należy zgłosić (usunięte przez administratora) a nie (usunięte przez administratora), wtedy policja ma obowiązek zając się sprawą. Pieniądze odzyskałem dosłownie kilka dni po wszczęciu przez policję postępowania.

Andy355

(usunięte przez administratora) Towar zakupiony opłacony, nigdy nie dotarł do mnie, bo go nawet na stanie nie mają. Pomimo wielu interwencji i wielu miesięcy nie udało się odzyskać pieniędzy. Odradzam wszystkim,

Klient

Trzymajcie się z daleka od tego sklepu jak nie chcecie stracić pieniędzy ja występuje na drogę sądową

pawel

Firma petrov nie oddaje pieniędzy za zamówiony towar, którego nie posiada. Złodziej i oszuści.

Jim

Po zamówieniu po kilku dniach odpisują, że nie mają towaru, prosisz o zwrot pieniędzy - oni odpisują, że zostało przekazane do księgowości. I na tym się kończy, ani towaru, ani pieniędzy, nie można się dodzwonić i nie odpisują na maile. Nie polecam. Firma krzak.

Barbara
@Jim

No ale chyba na tym to ta historia się nie kończy, co nie? Co zamawiałaś i jak sprawy z tym mają się dzisiaj?

zkasper

Zakupiłem towar poprzez internet. Jednocześnie dokonałem zapłaty. Na drugi dzień informacja, że towaru brak. Poprosiłem o zwrot pieniędzy. Niestety mija już 6 tygodni i wpłaty brak. Na początku podczas kontaktu telefonicznego czy e-mailowego były farmazony typu, że już przekazuje do księgowości. Teraz już całkowity brak kontaktu .(usunięte przez administratora)

Barbara
@zkasper

Może tak mają zapchane te kolejki w tej księgowości, że dalej trzeba czekać a wstyd jest się im do tego przyznać? :/ Dużo pieniędzy Ci z tego powodu zalegają?

Jackie

Kolejny raz sklep na swojej stronie i na allegro wystawia części samochodowe których nie posiada. Zwleka ze zwrotem pieniędzy za towar którego nie otrzymałem już dwa tygodnie. Sprzedawcę mobilizuje tylko negatywna opinia na allegro. Omijać szerokim łukiem, sprzedający nie panuje nad swoim sklepem. Nie polecam.

Mateusz

Polecam, wszystko zgodnie z umową.

Krystyna
@Mateusz

Kupowałeś tutaj pierwszy raz czy jesteś stałym klientem? I możesz napisać co zamawiałeś? Trochę zaniepokoiły mnie poniższe komentarze...

Łukasz Sz.

Jak nabardziej polecam.

Beata
@Łukasz Sz.

Na jakie zarobki można liczyć i jak wyglada atmosfera? Czy bardzo jest stresująco?

Tengu

To jest masakra nie otrzymałem towaru bo się skończył propozycją nowego o 200zl droższa prośbą o zwrot należności długo i namiętnie okłamywanie po rozmowie telefonicznej że zwrot należności przesłany do tej pory ani widu ani słychu

Elesko

Najgorsza firma na rynku. Najpierw okłamują zapewniając że towar został już wysłany, a w rzeczywistości wysłany został 5 dni po rozmowie telefonicznej. Po zwrocie towaru, nie można doprosić się zwrotu pieniędzy. Nie polecam!! Trzymać się z daleka od tej firmy !!!!

Abasara

Zdecydowanie NIE POLECAM, zamawiałem nerki oraz kierunkowazy do bmw. Nerki miały być w POŁYSKU przyszły w MAT, kierunki do LIFT przyszły do PRZEDLIFT. Po ustaleniu zwrotu kurier ze sklepu odebrał paczkę. Zwrot pieniędzy miał być wykonany w ciągu 14 dni, po tym czasie pieniądze nie dotarły (zamówienie za prawie 600ZŁ!!!).ZERO KONTAKTU ZE SPRZEDAJĄCYM (EMAIL I TELEFON) . Pieniądze zwrócone dopiero po ponad miesiącu dopiero po wysłaniu wezwania przedsądowego do firmy. Dodatkowo zwrócona niepełna kwota, pomniejszona o koszty przesyłki.

Zostaw merytoryczną opinię o Petrov Mateusz Żur - Chorkówka

• Jak się pracuje w Petrov Mateusz Żur?

Zobacz opinie na temat firmy Petrov Mateusz Żur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Petrov Mateusz Żur?

Petrov Mateusz Żur
  • 149