Opinie o Liniewska Baran Agnieszka Intellio Designers w Gorajowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Liniewska Baran Agnieszka Intellio Designers. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Liniewska Baran Agnieszka Intellio Designers na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Liniewska Baran Agnieszka Intellio Designers w Gorajowice

Wojciech Nowak Nowy wpis

Polecam tę firmę. Kontakt bardzo dobry, a realizacja wysokiej jakości.

MichalW Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony z przygotowanego dla mnie projektu apartamentu. Ciekawe pomysły, dobrze dobrana kolorystyka oraz dobry kontakt przy pracach nad projektem. Jeśli ktoś szuka biura projektowego z bardzo wysoką jakością usług, to w 100% polecam Intellio.

Potencjalny klient Nowy wpis

mnie zaskoczyła nieprzyjemnie kwestia wynagrodzenia za pierwsze spotkanie z Panią architekt. Bez wcześniejszego uprzedzenia zostałam poproszona o zapłatę wynagrodzenia za spotkanie 200 zł. Zapłaciłam, bo myślałam że taka jest praktyka. Natomiast żaden inny architekt wnętrz, a spotkałam się później z trzema by dokonać wyboru projektanta wnętrz domu, nie zażądał ode mnie pieniędzy za spotkanie, które miało zmierzać do nawiązania współpracy. Ten niesmak spowodował, że podziękowałam za współpracę Czułam się naciągnięta. Warto więc zapytać przed spotkaniem czy należy się wynagrodzenie, żeby nie być zaskoczonym jak ja.

Roman Nowy wpis

Witajcie! Drodzy forumowicze, dlaczego tak zamilkliście i nie piszecie nic na temat tej firmy? Wszedłem tu z nadzieją, że uda mi się czegoś fajnego dowiedzieć ale widzę, że nie będzie to takie proste. Zdziwiony jestem i jestem tu po to, aby fakt ten jasno sprecyzować. Na dobry początek chcę po prostu wiedzieć, czy pracodawca ten zatrudnia od pierwszego dnia na podstawie umowy o pracę?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Liniewska Baran Agnieszka Intellio Designers spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Daniel

Czy firma zatrudnia pracowników? Szkoda, że tylko klienci piszą na forum pracowniczym.

Zbigniew

Intellio Designers to solidna i sprawdzona firma. Zaprojektowali wnętrze mojego mieszkania lepiej, niż mógłbym to sobie wyobrażać. Mój dom wygląda teraz bardzo nowocześnie i elegancko. Ponadto oferują usługi w przystępnej cenie. Zachęcam do nawiązania współpracy z tą firmą!

Radosław Buda

Pani Agnieszka Liniewska-Baran ma ogromny talent oraz super podejście, potrafi słuchać potrzeb klienta i świetnie doradzać, ma wyczucie estetyki i zawsze stawia na funkcjonalność rozwiązań. Jest absolutnym profesjonalistą, a przy tym świetnie się z nią współpracuje.

Wyjątkowa współpraca i fantastyczny efekt końcowy! Najpierw był projekt koncepcyjny, w stylu klasycznym w ekskluzywnej postaci potem wizualizacja 3D i nadzór nad pracami wykonawczymi, wszystko Premium, jestem zadowolony

MiłoszAdamek

Oferowane przez tą firmę usługi są na bardzo wysokim poziomie. Mieszkanie super funkcjonalne i wykończone. Wszystko zgodnie z umową, bez opóźnień. To co na mnie zrobiło ogromne wrażenie to pomoc w realizacji projektu

Daniel_Warzycha

Postaram się tylko w kilku zdaniach powiedzieć o Pani Architekt z Intellio. Przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta, przyjemna atmosfera, bardzo pomocna w podejmowaniu wszelkich decyzji, szczególnie w sprawach dotyczących zarówno projektowania wnętrza i funkcjonalności. Pani Architekt ma doskonałe wyczucie przestrzeni. Projekt naszych wnętrz wyszedł przejrzyście, przestrzennie, bez zbędnych dekoracji, a zarazem ciekawie i z pomysłem.

TadeuszW

Podziękowania za przebudowę mojego domu rodzinnego w Wieliczce oraz aranżację salonu. Wszystko zaprojektowane bardzo rozsądnie, funkcjonalnie. Jestem zadowolony z pomocy. Dobry kontakt przy projektowaniu, uwzględnione wszystkie moje sugestie. Całość usługi oceniam na poziom Premium :)

Paulinkaa

Bardzo dobre biuro projektowe. Z projektu naszego domu bardzo jesteśmy zadowoleni. Póki co wszystko na papierze dopiero, ale w przyszłym roku projekt będzie już zrealizowany. Dziękuję serdecznie za profesjonalne podejście.

Kamila Zielińska

Biuro projektowe Intellio Designers przeprowadzało przez kilka tygodni remont naszego mieszkania. Dogadywaliśmy się całkiem dobrze. Wszystko przebiegło w dobrej atmosferze i przede wszystkim na czas. Tego się najbardziej obawiałam, ale udało się.

Zostaw merytoryczną opinię o Liniewska Baran Agnieszka Intellio Designers - Gorajowice

Liniewska Baran Agnieszka Intellio Designers
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • 73
    38-200 Gorajowice