Opinie o Timor Maciej Tchórzewski w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Timor Maciej Tchórzewski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Timor Maciej Tchórzewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timor Maciej Tchórzewski w Warszawa

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam tej firmy i zastrzegam od współpracy z panem Maciejem. Ten człowiek jest nieuczciwy

jeśli czytasz to ogłoszenie to masz dwie drogi albo zostałeś (usunięte przez administratora) albo będziesz (usunięte przez administratora)

Lidia Nowy wpis

Narzekacie na firmę, bo wynagrodzenie z opóźnieniem. Czy takie sytuacje mają miejsce często, czy zdarzają się sporadycznie? W końcu każdemu może zdarzyć się drobne potknięcie... Czy pozostałe warunki pracy są dobre, możecie liczyć na stałe godziny pracy, umowę, dobre zarobki?

Jaka jest kultura pracy w Timor Maciej Tchórzewski? Obowiązuje typowy dress code?

Żadna, byle miałeś małpkę na obiad

Aplikowałeś do firmy Timor Maciej Tchórzewski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Lukas

Właściciel to wielki (usunięte przez administratora) nic na siebie nie nabierze podwykonawców i nie płaci

Kacper

Firma dziad

Dawid
@Kacper

Twoja opinia niewiele wnosi do tego wątku, dlatego też może będziesz tak uprzejmy i napiszesz precyzyjnie, dlaczego w taki właśnie sposób postrzegasz tego pracodawcę? Jak mam w ogóle rozumieć Twój wpis? Jestem strasznie zaskoczony jego poziomem.

Sasha

Не советую работать с етой "фирмой" обман на обмане и как всегда по мнению пана Мачея будете виновати ви а не он голову етому черту отбить мало

Patryk

(usunięte przez administratora) kabinatorzy zalegają z wypłatami milion firm pod jedna firma ludzie czekają po 2 miesiące za wypłata tylko kłamać potrafią Nie Polecam

Odradzam oszukują zaciągaja z wyplatami obcinaja wypłaty

@Marcin

Następny super fachowiec. Odradzam!

Szymon

Pan Maciej zbudowal swoja firme na oszustwie innych firm bardzo nieuczciwy czlowiek

@Szymon

Czy wykonałeś pracę zgodnie z tym no co się umówiłeś? z tego co wiem to nie, pobierasz zaliczki a potem opowiadasz że nie dostajesz zapłaty. Naucz się najpierw pracy.

Mykola Faryna

Pracodawca obiecal legalne zatrudnienie zatrzymywal wyplaty wiedzal ze mi wkrotce konczy sie wiza i benede musial wracac na Ukraine ja tak i do konca nie dostalem calej wyplaty dlug okolo 2,5tys zlotych.

@Mykola Faryna

Twoim pracodowcą był niejaki Pavel Vovk a nie Timor?Chyba zapomniałeś o tym.

Grzegogorz

Odradzam wszystkich od jakiejkolwiek współpracy z tą osoba i jego firmaoszukaja na kazdym punkcie

Kris

Asa

Zostaw merytoryczną opinię o Timor Maciej Tchórzewski - Warszawa

• Jak się pracuje w Timor Maciej Tchórzewski?

Zobacz opinie na temat firmy Timor Maciej Tchórzewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Timor Maciej Tchórzewski
  • Janusza Meissnera 9 lok. 69