Opinie o Media Broker Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Media Broker Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Media Broker Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Broker Group Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Media Broker Group Sp. z o.o.?

Adam Nowy wpis

Dzień dobry, dziękuję za pytanie ale jest ono zbyt ogólne abym mógł udzielić rzetelnej odpowiedzi. Bardzo proszę o doprecyzowanie o jakie konkretnie obszary relacji pracownik - kierownictwo chodzi?

Jaki dress code obowiązuje w Media Broker Group Sp. z o.o.?

Adam Nowy wpis

Dzień dobry, w pracy codziennej pracowników biurowych nie narzucamy konkretnego stylu - ważne, żeby strój nie naruszał systemu relacji między ludźmi. Na spotkaniach oficjalnych (konferencje) lub spotkaniach z kontrahentami zewnętrznymi - oczekujemy stroju biznesowego. Pracowników służb technicznych obowiązuje strój zgody z zasadami BHP, który oczywiście zapewniamy.

Wzięłam udział w rekrutacji. Wprawdzie ostatecznie nie dogadaliśmy się ale cały proces był bardzo ok. Od pierwszej rozmowy telefonicznej, poprzez spotkania z przedstawicielami firmy, na zakończeniu i informacji dlaczego nie zostanę zatrudniona kończąc. Firma wprawdzie nieduża ale standardu rekrutacyjnego to się od nich mogą uczyć wielkie, międzynarodowe korporacje.

Zainteresowana ofertą pracy

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie nowego ogłoszenia o pracę Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia sprzedaży, czy podany maks 7000 tyś brutto to faktycznie maks czy jest możliwość negocjacji większej stawki?

@Zainteresowana ofertą pracy

Rozmowy o stawkach i szczegółowym zakresie obowiązków odbywają się w trakcie bezpośredniego spotkania kandydatki / kandydata z osobą przeprowadzającą rekrutację. Jeżeli na podstawie analizy CV i wstępnego wywiadu telefonicznego zostanie umówione spotkanie to powstanie przestrzeń do rozmowy o wynagrodzeniu.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia sprzedaży w firmie Media Broker Group Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Czy w Media Broker Group Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Zawierana jest taka Umowa, na której zawarcie umówią się Strony i jaka jest zgodna z obowiązującymi przepisami.

Jakie warunki pracy są w Media Broker Group Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Asystent/-ka?

Dzień dobry, praca w siedzibie w Warszawie ma charakter biurowy. Praca w godzinach 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku. W biurze są szafy na ubrania i pomieszczenie socjalne wyposażone w kuchenkę mikrofalową, lodówkę, czajnik, ekspres do kawy, itd. Dojazdu pracowników nie organizujemy na obecnym etapie. Przed biurem jest duży, ogólnodostępny i darmowy parking dla samochodów osobowych a bezpośredniej okolicy przystanki autobusowe i linia tramwajowa.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Media Broker Group Sp. z o.o. na stanowisku Asystent/-ka? 30 kwietnia pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Pełne wynagrodzenie to wszystkie świadczenia przewidziane przez przepisy. Ich wysokość jest oczywiście pochodną wysokości wynagrodzenia podstawowego uzgodnionego przez strony. Zakończyliśmy jednak rekrutację i liczymy na długą współpracę z wybraną osobą. Dziękujemy.

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Media Broker Group Sp. z o.o.?

Może… A kto pyta bo chyba nie Administrator GoWork’u?

Emilia

Czy są obecnie prowadzone jakieś projekty rekrutacyjne do MBG?

@Emilia

Dzień dobry, obecnie prowadzimy kilka projektów rekrutacyjnych. Ogłoszenia są dostępne na dedykowanych portalach. W celu skrócenia ścieżki zachęcamy do bezpośredniego kontaktu (telefon, mail) z biurem firmy. Dane dostępne na stronie internetowej.

Czy w Media Broker Group Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

MBG

Wynagrodzenia są wypłaca do 10'go dnia miesiąca następującego po miesiącu, za który zostały obliczone.

MBG

Wypłacane są zasadniczo w jednej części ale w uzasadnionych przypadkach jest możliwość uzyskania zaliczki na poczet wynagrodzenia. Decyzje są podejmowane indywidualnie przez osoby do tego uprawnione.

@MBG

To tak jak mniej więcej w innych firmach. A jak już o wypłatach to napiszesz na jakim są poziomie? Można dobrze zarobić od początku zatrudniania?

Jak wygląda ścieżka kariery w Media Broker Group Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

MBG

Struktura firmy jest dość "płaska". Ograniczamy ilość stanowisk kierowniczych i dyrektorskich aby nie tworzyć fikcji korporacyjnej i nie komplikować komunikacji. Oczywiście nie wyklucza to awansów dla osób wyróżniających się. Dużo łatwiej jest w Dziale sprzedaży, gdzie zaczynając od Specjalisty można dość do stanowiska Eksperta. Wiąże się to ze zmianami w systemie wynagrodzenia. Ścieżka ta jest uwarunkowana przede wszystkim wynikami ale ważna jest też postawa i współpraca z innymi członkami zespołu.

@MBG

A możesz coś więcej o wynagrodzeniach? Ile dostaje się tej premii tak mniej więcej na tym stanowisku Eksperta? Jaka jest podstawa?

@Karolina

Pani Karolino, wynagrodzenie podstawowe + premie są indywidualnie ustalane z kandydatem do pracy. Wysokość wskaźników premiowych uzależniona jest od modelu wynagrodzenia podstawowego i benefitów pozapłacowych, które wybiera pracownik. Więcej szczegółów będziemy mogli przekazać na indywidualnej rozmowie kwalifikacyjnej.

Iwona

Pracuję od 2,5 miesiąca. Przeszłam z firmy konkurencyjnej - trochę mniejszej. Wszystko jest ok. Całe wdrożenie i narzędzia tak jak było obiecane na spotkaniach. Pierwsze pełne rozliczenia - 100% ok. Polecam.

@Iwona

Ja również z konkurencji. Mniejszej ale aspirującej :) Były tańce, śpiewy, muzyka i piknikowa atmosfera ale żadnego wsparcia merytorycznego i na koniec miesiąca człowiek się orientował, że mała ta wypłata :( a atmosferą się jakoś nie najadłam i w piecu nie napaliłam :) W MBG jest może trochę mniej barwnie i trochę bardziej "surowo" ale za to wyplata jest na przyzwoitym poziomie i zawsze mogę poprosić o wsparcie. Polecam !!!

Czy wynagrodzenie podane w obecnych rekrutacjach jest podane w kwotach netto czy brutto?

@Karolina

Pani Karolino, zasadniczo podajemy kwoty brutto. W przypadku ustalania z kandydatem / pracownikiem innych form współpracy niż umowa o pracę - te kwestie są zawsze traktowane indywidualnie. Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Czy w Media Broker Group Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

MBG

Firma w pierwszej kolejności obsadza wolne stanowiska pracownikami firmy. Oczywiście ma to formę rekrutacji ponieważ często są to stanowiska specjalistyczne, które wymagają określonych kompetencji.

Maciej

Czy MBG prowadzi obecnie jakiś proces rekrutacyjny? Interesuje mnie praca w biurze. Mam doświadczenie w branży.

@Maciej

Proszę wysłać CV + list motywacyjny (z uwzględnieniem opisu doświadczenia) na adres email: rekrutacja@mediabrokergroup.pl

Słyszałem, że nie jest łatwo się dostać do firmy? Że wymagania dość wysokie i sito dość gęste ale potem podobno pracuje się dobrze. Jak wygląda proces rekrutacji? Czy szukają teraz na jakieś stanowiska? Od czego zacząć?

@Kandydat

Dzień doby, bez przesady z tą trudnością :) Mamy oczywiście jasno określone oczekiwania względem kandydatów. Każdorazowo są one dokładnie określone w opisie stanowiska, na które aktualnie prowadzimy rekrutację. Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana(y) zatrudnieniem w MBG lub jednej ze spółek zależnych a nie mamy w danym momencie otwartej żadnej rekreacji - proszę o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres email: biuro@mediabrokergroup.pl lub rekrutacja@mediabrokergroup.pl. Niezwłocznie po otrzymaniu dokumentów, niezależnie od aktualnych procesów rekrutacyjnych, będziemy kontaktowali się z każdym kandydatem i ustalali indywidualne podejście do sprawy.

Jak wygląda sprawa grafiku w Media Broker Group Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Tak. Wszystko się da ustalić. Część zadań nie jest ściśle powiązana z określonymi godzinami pracy. Działania na systemach. Raportowanie. Analiza dokumentów. To tylko kwestia podejścia i woli porozumienia pomiędzy stronami.

Brałam udział w procesie rekrutacji na przełomie listopada i grudnia. Pełna profeska. Najpierw korespondencja mailowa. Potem telefon i zaproszenie na spotkanie. Spotkanie w bardzo miłej atmosferze. Zero stresu. Kolejne etapy rekrutacji zgodne z harmonogramem określonym na spotkaniu. Ostatecznie nie dostałam tej pracy ale otrzymałam maila z podziękowaniami za udział w procesie i bardzo dokładnym wyjaśnieniem dlaczego zdecydowali się na innego kandydata. Dobrze było wziąć udział w tej rekrutacji i "zresetować" trochę niezbyt dobry wizerunek potencjalnych pracodawców, który miałam po kilku miesiącach poszukiwania pracy.

Czy Media Broker Group Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak. Godziny są zgodnie z wymogami kodeksu pracy. Biuro pracuje w godz. 9:00-17:00. Pracownicy w terenie - raczej.w godz. 8:00-16:00 bo takie są realne godziny funkcjonowania klientów firmy. Weekendy i święta wolne. Nie ma potrzeby pełnienia dyżurów.

Ja zakończyłem współpracę w dn. 30.09.2020. To nie ja o tym zdecydowałem ale taka była rzeczywistość. Firma postanowiła zamknąć jeden projekt. Trzeba przyznać, że rozstanie z klasą. Wynagrodzenie i możliwość korzystania z samochodu. Bo jak to kiedyś ktoś powiedział - nie ważne jak się zaczyna ale jak się kończy... Szkoda roboty ale wstydu nie ma...

Jakub
@Marcin

Marcin, a jak wynagrodzenie za okres wypowiedzenia? Niestety z doświadczenia wiem, że niektóre firmy "zapominają" o tej ostatniej wypłacie i trzeba im intensywnie przypominać.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Broker Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Media Broker Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media Broker Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Broker Group Sp. z o.o.?

Media Broker Group Sp. z o.o.
  • Elektronowa 2
    03-219 Warszawa

Media Broker Group Sp. z o.o.