counter
5 1 10 5 1
Marta Nowy wpis

Możecie napisać, czym konkretnie zajmuje się firma Madit? Bardzo bym chciała dowiedzieć się czegoś o tym, jak dokładnie wygląda praca w tym miejscu. Jakie są Wasze codzienne obowiązki?

sssssssssssss Nowy wpis
@Marta

przyjdź i zobacz :):):)

Karolina Nowy wpis

@rrrrrrr mógłbyś napisać coś więcej, co masz na myśli pisząc takie rzeczy?

Amant Nowy wpis
@Karolina

To Jezus naszych czasów. Emanuje od niego dobro. Czuć ciepło jakie od niego bije. On zmienia ludzi na lepsze!

niki

A właściwie co ta firma robi? Firma zajmuje się informatyka,ale z waszych opisów to nie wynika.

rrrrrrr
@niki

informatyka to przykrywką, właściciel jest osobą o nadprzyrodzonych zdolnościach, czyni rzeczy o jakich nawet ci się nie śniło... jakbyś go poznał to sam byś zobaczył

uzdrowiony

Byłem u tego Pana w firmie. Dzień wcześniej zdradziła mnie żona i podjąłem decyzję że się rozwodzę z jej winy. On osobiście dopilnował, abym miał dobry humor. Przyniósł flaszkę Whisky, zamówił panienki i dobrze zabawiliśmy się zapominając o dniu poprzednim. Następnego dnia omówiliśmy projekt IT i będziemy dalej współpracować. Polecam jak najbardziej!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zbawiony

Mnie osoboście wyleczył tak nogi! Dzięki niego chodzę!

takaprawda

Wspaniała firma, właściciel przesympatyczny. Byłem u niego ze złamaną ręką w gipsie, a on własnoręcznie rozłupał go i zaczął lizać moją rękę. Po chwili ręką się zrosła. Dokonuje on rzeczy niemożliwych! Seweryn to mega gość!

Zachęcamy obecnych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie! Dajcie znać jak wygląda teraz praca w firmie Seweryn Marusza Madit w mieście (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Seweryn Marusza Madit - Oświęcim

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad