OSINPOL sp z o.o.

Żory

Opinie o OSINPOL sp z o.o.

Mirka

Tak dobrze sie pracuje w firmie? Taka cisza tylko dobra praca może powstrzymać ludzi od pisania??

arek

@piwoot a dlaczego niby już nie? to przecież ciągle te same Usługi wodno-kanalizacyjne moim Zdaniem

Brukarz

Zdzisiek, nie ośmieszaj się....

Siwy

A dla kogo wykonują zlecenia?

Robol

Oni w ogóle jeszcze działają? Co teraz robią?

Brukarz

Do pracuś: robiłem kiedys w tej firmie i nie polecam ci jej. No chyba, że chcesz pracować na czarno od rana do nocy. Z pieniędzmi bywało tam różnie, najczęściej czekało się na wypłatę długo i nie zawsze dostawało się tyle ile się należało. Na początku było dużo obiecanek, a później coraz gorzej, zwłaszcza osoba pana O. była szczególnie dobijająca. Jeśli chodzi o sprzęt i takie sprawy to jest porażka. Jeśli coś cię interesuje szczegółowo to śmiało pytaj.

Brukarz

Ja to się dziwię, że ta firma jeszcze funkcjonuje, w normalnym kraju to byłoby nie do pomyślenia. Jak widać jeleni zbajerowanych przez pana O. nie brakuje.

xxx

ZAROBKI - dobre SPRZĘT - fatalny stan techniczny UMOWY - 1500brutto nic więcej ATMOSFERA W PRACY - nie najlepsza SZEF- dobry GODZINY PRACY - czasem 5 czasem 15

Aanonim2

Dobre z tymi pozytywnymi komentarzami. Ale gdzie by sam właściciel sam pozytywne opinie wystawiał, no gdzież bymógł. Komuś to zlecił przecież a pracownicy doskonale o tym wiedzą.

Kierownik

Jestem nowym pracownikiem i pracuje mi się w firmie Osinpol bardzo dobrze. Pracuję od dwóch miesięcy i wszystko jest w porządku. Wypłaty w terminach , umowa od początku o ogólnie wszystko OK.

jak sie sprawdzi IP to widzę że wszyscy byli pracownicy to jedna i ta sama osoba, dodatkowo pozytywne komentarze piszą w czasie pracy między 11 a 15 , wiec może to być kadra lub pracownicy biurowi ! lub sam Właściciel .

były pracownik

Karaś jak widzę taką opinię to śmiać mi się chce z Ciebie. Prawda jest taka że jak Ci się nie chce pracować to się zwolnij, a nie oczerniaj porządnej firmy, która Cię utrzymuje i płaci w terminach. Szkoda, że jedynie co potrafisz to oczerniać i(usunięte przez administratora)

były pracownik

to co piszesz to oszczerstwo, pracowałem w tej firmie i nie mogę powieć niz złego ani na kierownictwo ani wypłaty jaki same normy godzin pracy. Wszystko na czas i tak jak powinno być w dobrej firmie Szczerze polecam

piter

na jakim stanowisku tam robiles johnny? no umowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a warte, ale godzinowki niedotsniesz w zorach lepszej.

Firma na glinianych nogach,wyplaty czasami nie na czas, na umowe minimalna placa, jazda ciezarowkami bez oc i przegladow, jak sie nie podoba to wypad, sprzet rozwalony i oczekuje sie ze zrobi sie nim cuda. haratanie od rana do wieczora, szczerze odradzam

Zostaw opinię o OSINPOL sp z o.o. - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OSINPOL sp z o.o.