Opinie o Łukasz Moliński Int System w Wschowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Łukasz Moliński Int System. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Łukasz Moliński Int System o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Moliński Int System w Wschowa

Klient Nowy wpis

Witam, czy są tutaj również osoby, po sprawie w sądzie, którzy odbili się od ściany i komornik rozłożył ręce ?

Alicja

Cześć, tutaj była jakaś mowa o długach, ja chciałam wiedzieć, co z pracownikami? Czy są pieniądze, żeby im płacić? Bo jeśli nie jest wypłacalny?

Jacy pracownicy
@Alicja

On nie ma żadnych pracowników ma zawieszoną działalność poszedł do pracy wyprowadził się na wynajem żeby uciekać przed komornikiem nigdy nie miał pracowników pomagał mu tata jego serio go nie znacie nic nie umie dziwię się że wogule go ktoś wziął do pracy wszędzie robił ale nie za dlugo

Jacy pracownicy Nowy wpis
@Alicja

U niego parę dni był mój brat nie dał mu całej kwoty za pomoc to zwykły (usunięte przez administratora) ale dobrze że go życie pokarało i robi u kogoś chociaż współczuję temu komuś że go zatrudnił to len mający wysokie mnie manie o sobie a jest na wynajmie bo patologicznie rodzice których nikt nie toleruje go (usunięte przez administratora)i kazali wynieść mu się z domu

Co Nowy wpis

Czytaj ze zrozumieniem gościu lub jego chłopaku nie wiem co tam robicie ale słabo to wygląda

Potwierdzam Nowy wpis
@Alicja

Ma długi gdzie się da koleś ciekawe czy podokańczał w czasie te prace co obiecał ludziom wątpię zawiesił działalność chodzi po mieście i kryzys się tłumaczy nic nie umie szkoda tylko jego pracodawcy ktoś musiał by bardzo zdesperowany że go wziął ciekawe ile tam porobi i będzie się ukrywał przed komornikiem na tym wynajmie

Tragedia

Tragedia. Facet obiecuje remonty których nie umie fachowo wykonywać. Pobiera zaliczki od kogo się da i nie wywiązuje się z umów.

Wery
@Tragedia

Tragedia to mało powiedziane koleś ma komornika i tyle długów że szok nie bierzcie go chyba że lubicie problemy albo nie wykonaną pracę do konca

Nice
@Tragedia

Potwierdzam miał miesiąc na zrobienie altanki na działce na urodziny mojej córki oczywiście nie zdążył a jakość wykonania kiepska żałuję że zaufałem temu czlowiekowi

Waldi
@Tragedia

Prawda odemnie wziął zaliczkę za remont domku nad jeziorem około 40 metrów i robił nie uwierzycie ponad 3 miesiące pytałem sąsiadów jak robił nie było go całymi dniami a jak był to po 10 rano przyjeżdżał i prawie cały czas palił papierosy a jakość wykonania tragiczna sprawę oddałem do sądu bo po nim firma musiała poprawiać

Tadek
@Tragedia

Nie bierzcie koleś tragedia naprawdę a jak weźmiecie sami się przekonacie tylko szkoda waszych nerwów

Kolega
@Tragedia

Jeden dzień mu pomogłem bo mnie prosił a wręcz błagał jak koleś ma zdążyć z jednym młotkiem na stanie z czym kolwiek nic mnie za pomoc nie dał postawił zgrzewke na koniec ale fajnie było 2 godzinki pracy resztę stania

Wiki
@Tadek

Koleś oglądał dużo programów o remontach i myśli że coś potrafi zrobić odemnie nie dostał nic za remont bo nie zdążył z niczym na czas po terminie kilka tygodni zrobione nie do końca dobrze i jeszcze mnie straszy sądem czekam na ten sąd

Hugo
@Tadek

Jedna tylko gwiazdka pytanie dlaczego

Remont
@Wery

U mnie też robił długo po terminie dlatego że nie przyjeżdżał często pytałem i jego odpowiedzi to samochód mnie się zepsuł mam mamę chorą na towar trzeba teraz czekać w plecach mnie strzeliło wojsko mnie wzywa nie będę bo mam teraz kwarantannę potrąciłem sarnę z psem muszę do weterynarza do dentysty muszę jutro i najlepsze sprawy biznesowe musiałem załatwić wczoraj dlatego nie przyjechałem

Dziwne
@Tragedia

W biurze pracuję u mnie też miał robić remont nie przyszedł a CV składał u nas w firmie 6 pozycji po 3 miesiące w każdej firmie to założył swoją bo nikt go nie chciał przyjąć

Dobre
@Remont

Mamę mam chorą a o głowie że mu choruje nic nie mówił

Prawda
@Wery

Prawda zadłużony jest gdzie się da zatrudnimy mnie (usunięte przez administratora) obiecał umowę i co nie tylko ma wszędzie długi wyszło podczas rozmowy ludzie nie bierzcie go on naprawdę wam narobi problemów i ostrzegawcze wszystkich kogo dacie radę wszędzie gdzie się da

Szok
@Prawda

Tyle złych opinii na temat gościa nie czytałam ani jednej pozytywnej chciałam go wziąść ale opinie nie biorą się znikąd nie wezmę go problemów z remontem nie potrzebuję

Gerik
@Szok

Właśnie u mnie robił remont mega długo czasu głupio się tłumaczył jak mu coś nie wyszło np inaczej nie da się zrobic porażka ludzie nie bierzcie go i udostępniajcie gdzie się da żeby ostrzec innych przed tym pseudo budowlańcem

Proszę
@Gerik

Mojemu znajomemu tak narobił kłopotów z remontem po niecałym miesiącu już kilka płytek odpadło tak położył nie mówiąc o tym że do końca równo były za to wziął pomniejszoną kwotę i zniknął płytki zaczęły odpadać nie ma z nim kontaktu nie odbiera tel jak dzwonię z innego nr rozłącza się jak jadę do domu do niego nigdy go nie ma

Proszę
@Proszę

A jeszcze jedno ukrywa się przed byłymi klientami jak tylko może żeby nie odpowiadać za błędy popełnione przy remoncie sprawa trafia do sądu

Pajac
@Wiki

U mnie jak miał pomalować poddasze to dogadaliśmy kwotę miał sporządzić umowę i przyjechać nie przyjechał ale się z żoną nasmialiśmy chyba się wystraszył skosów prosty chłopak do prostych prac

Serce
@Proszę

Serce mnie krwawi wzięłam chłopaka zaufałam obiecał że skończy remont do 20 grudnia nie ma szans żeby zdążył gdzie ja mam dać gością spać w remontowanych pomieszczeniach płakać mnie się chcę przez tego chłopaka

Smutek
@Serce

Długo się z żoną zastanawialiśmy czy dodać opinię na temat tego chłopaka ale zrobimy jednak to u nas obejrzał pomieszczenia do remontu po tygodniu przyjechał z wyceną chyba wziętą z głowy gdy pytaliśmy nie potrafił tej wyceny wytłumaczyć zrezygnowaliśmy z niego

Trochę tak
@Tragedia

U nas też nie zdążył na czas ponad 6 dni ale mimo wszystko daliśmy mu umówioną kwotę w ostatnich dniach remontu jeżdził że starszym panem chyba jego ojciec miał większe pojęcie od niego i tym mu skórę uratował trochę nas boli to że nie usłyszeliśmy żadnego przepraszam za przekroczenie terminu

Szok
@Tragedia

Po co się bierze za coś o czym nie ma pojęcia

@Szok

Dziwny trochę chłopak nie zorganizowany robi sam opowiadał mnie jak prosiłam żeby przyspieszył ten remont że weźmie ludzi swoich jutro z innej budowy oczywiście nikt nigdy nie przyjechał z nim robić chłopak mam swój świat ale co zrobić miałam nie zostawię go samego podglądać go trzeba bo jak został z synem moim to prawie nic nie zrobił tylko rozmawiał

@Trochę tak

Wielki minus dla chłopaka więcej go nie wezmę chociaż mam jeszcze kilka remontów przed sobą robi to na siłę widać średnio mu to idzie dużo poprawek na końcu

@Trochę tak

Chłopaku jeszcze tylko jedno jak byłeś z kolegą u nas to słyszeliśmy jak się kłócicie myślałeś że nas nie ma a jednak to słyszeliśmy z takim podejściem do klientów i do ludzi kariery budowlańca to ty nie zrobisz brak słów szkoda twojego czasu

Bieda
@Remont

Ten chłopak nic nie potrafi zrobić u nas był to ciągle gdzieś dzwonił po poradę masakra kreuje się na przedsiębiorcę wymyślą nie stworzone rzeczy i opowiada że wszystko się da i da się u niego pozornie mozolnie i długo mu to idzie a jakość co najwyżej dopuszczalna

Lego

On powinien remontować domy ale z klocków LEGO Anię prawdziwe

Lumen
@Bieda

Chłopak mnie tak czarował jaką to ma firmę jaki rozrywany jest a jak przyjechał do nas to cud że dojechał takim samochodem wszędzie rdza obejrzałam w środku jakiś zgniły cud że tym dojechał a taki budowlaniec to auto nie wyglądało jak auto przedsiębiorcy raczej jak auto naprawdę kogoś ubogiego

Tedi
@Bieda

Remonty tego gościa to komedia tragiczna

Marcos
@Tedi

Ludzie nie bierzcie go ciężko z nim u mnie robił remont to co chwilę mnie wołał żeby mu coś pomóc przytrzymać chociaż jestem kobietą i to były ciężkie rzeczy taki remont jakbym wiedziała w życiu bym go nie wzięła

Dobre
@Tragedia

Tyle złych opinii masakra chłopaku jak to czytasz to napisz sobie parę dobrych bo nikt ciebie nie weźmie do żadnego remontu albo mamie to zleć jak jest chorą to pewnie nie pracuje to niech piszę jak najwięcej dobrych

Mamy to
@Dobre

Może znajdzie się ktoś chętny z byłych klientów kto napiszę dobrą opinie

Mamy to
@Mamy to

Aż mnie ciekawi dobra opinia na jego temat chętnie bym poczytał czekam na dobrą opinie o chłopaku

Usterka
@Tragedia

U nas jak był położył panele to mieżyl je po położeniu poziomicą nie wiadomo dlaczego chłopaka dać do programu usterka

Firma
@Tragedia

Firma inko co zarobi to na winko

Plaskik
@Tragedia

Koleś powinien remontować szpital dla psychicznie chorych może by mu jakiś zastrzyk zrobili przy okazji mierzyć panele poziomicą brawo ty

Dosłownie
@Tedi

U mnie jak był to spadł z drabiny na szczęście nic się nie stało nie było wysoko to był chyba jego pierwszy raz z drabiną w życiu sam się z tego śmiał prawda komedia dramatyczna te jego prace

Funy
@Tadek

On chciał za granicą karierę budowlańca robić tutaj sobie nie radzi a tam chciał robić pokój 16 m u nas robił 4 dni malowanie +szpachlowanie delikatne przesadza jakby miał cały dom to ile by mu zeszło to jest dobre pytanie

Funy
@Tragedia

U nas jak był to wpadł w samouwielbienie co zrobił jakiś etap prac to mówił pięknie wyszło do nas a wyszło przyzwoicie ale długo mu to schodziło zawsze chłopak ma chyba kompleksy i dlatego sam sobie schlebia

Budowlaniec
@Funy

Budowlaniec z niego żaden chłopak wyczaił że na tym interesie można parę złotych zarobić to próbuje ale z marnym skutkiem niech lepiej zajmie się czymś innym a nie bierze się za coś o czym nie ma pojęcia

Mega
@Tragedia

Mega tępy gościu w budowlance nie chcę opisywać konkretnych sytuacji ponieważ z 10 opinii by nie starczyło poprostu mega tępy gość uważający się za budowlańca

Żal
@Tragedia

Żal faceta cały czas było trzeba mu coś pomóc przytrzymać umowę po ponad tygodniu pracy nam przywiózł oczywiście nie podpisaliśmy dostał parę złotych na paliwo za pracę nic ponieważ on robił to z moim mężem który praktycznie nie odeszedl od niego za chwilę to za co miał dostać

Denid
@Tragedia

Ludzie nie bierzcie go jest mało kompetentny jak na budowlańca przez nas został tyle razy złapany na kłamstwie sam się gubi w swoich opowieściach wymyślone niestworzone bajki opowiada on powinien pracować w przedszkolu tam te jego bajki by się sprawdziły idealnie

Teqw
@Mega

Poprostu mega pajac a nie budowlaniec reszta rodziny nie lepsza mieszkam w tym mieście co oni to wiem

Nikolson
@Teqw

Poprostu chory człowiek nie radzący sobie w życiu

Hylcio
@Nikolson

To niech się leczy a nie udaje przedsiębiorcę którym nie jest też znam jego rodzinę też chorzy ludzie to jak syn być inny mają swój świat on i jego cała rodzina

Hylcio
@Hylcio

Jaka jabłoń takie jabłka Łukasz miałeś u nas robić remont jesteśmy twoją rodziną ale nie ufamy że zrobisz do dobrze i szybko tak jak opowiadałeś nam bierzemy kogoś innego

Testy
@Nikolson

Testy na głowę powinien mieć robione jak zadaliśmy mu z mężem pytanie to odpowiedzi logicznej nie dostaliśmy nikt z nas nie wiedział o co mu chodzi ale przynajmniej śmiesznie było

Berytas
@Testy

U nas jak robił to tak się pobrudził malowaniem jak nasze 2 letnie dziecko syfiasz budowlany co chwilę coś szukał a jak robił remont to można było wszystko znaleźć pod nogami jak on ma zdążyć w takim bałaganie

Dertop
@Berytas

U nas tak marudził na ludzi na rodzinę na materiały budowlane na życie że jak skończył to cieszyliśmy się jak w dzień kiedy urodziło nam się dziecko

Testy
@Berytas

A jeszcze jedno zwróćcie uwagę jakim samochodem jeździ to świadczy o nim jaki to budowlaniec nawet normalnego auta nie mieć śmiech na sali

Jejku
@Dertop

Tyle złych opinii o masakra a zastanawialiśmy się czy go nie wziąść ale opinie nie biorą się znikąd rezygnujemy powodzenia dla chłopaka ale gdzie indziej nie u nas

Szokus
@Tragedia

Tyle poprawek mu znaleźliśmy nie chciał poprawiać tłumaczył się głupio że inaczej się nie da dużo nerwów ten gość nam napsuł beznadziejny budowlaniec

Gytet
@Tragedia

Coś w domu tego chłopaka musi być nie tak skoro sam siebie komplementuje przy obcych i chwali swoją pracę

Niewiarka
@Jejku

Szok i niedowierzanie ten gościu tak robi te remonty długo że poprostu musieliśmy mu podziękować mężowi puściły nerwy w końcu dostał od nas parę złotych i nie chcemy go już więcej widzieć na oczy człowiek ma ruchy powolne jakby pierwszy raz coś robił poprostu tragedia nie ma słów żeby określić tego człowieka

Niewiarka
@Hugo

Mąż jest bardzo spokojnym człowiekiem jak już on nie wytrzymał to to naprawdę możecie sobie państwo wyobrazić jak długo to trwało oczywiście chłopak mówił że to nie z jego winy zwalał na co się da ale nigdy nie przyznał się do tego że może on jest trochę winny z takimi ruchami podejściem do klienta i wiedzą budowlaną życzę powodzenia w utrzymaniu się na rynku

Pada
@Tragedia

U mnie jak miał wynieść śmierci po remoncie nie wyniósł bo kropił deszcz wyniósł innego dnia delikatny ten chłopak bał się kropelek deszczu

Racja
@Tragedia

Żenada z jego pracy wychodzi tylko mnie obiecał że zdąży do sylwestra i nie zdąży ciekawe ile policzy sobie mniej za nie wywiązanie się z terminu całej kwoty za remont u mnie na pewno nie dostanie

Gutek
@Mega

Potwierdzam gościu nie za wiele umie u mojej mamy starszej osoby niestety nie mieszkamy razem robił remont bardzo długo i mógł być zrobiony lepiej on żeruje na osobach które nie do końca znają się na budowlance są starsze i myślą że tak musi być to zrobione niestety mieszkam za granica i nie mogłem dopilnować tego gościa i jego remontu nie dajcie się mu oszukać tak jak moja mama

Gutek
@Gutek

Szkoda mnie tylko mojej mamy ładnie opowiadał mama zaufała i wyszło ogólne jak wyszło tak bywa ludzie zastanówcie się nad tym kogo bierzecie do remontu niestety ja nie mogłem ostrzec mamy starszej pani swoją drogą ciekawe jak on się czyje z tym jak (usunięte przez administratora) ludzi

Git
@Gutek

Masakra z tym człowiekiem opowiadał nam o swojej rodzinie nie najlepsze rzeczy nie znając nas coś w jego domu musi być nie tak skoro tak robi niezorganizowany człowiek wykonujący swoją pracę chaotycznie i długo nie polecam

Cyrki
@Git

Szok u mnie jak robił na budowie położył coś a potem nie mógł znaleźć nie pamiętał gdzie to położył on musi mieć jakąś poważną chorobę psychiczną opowiadał o milionach jakiś co będzie miał chyba mu się coś przyśniło ma swój świat ale przynajmniej pośmiać się jest z czego

Dectys

A i jeszcze jedno uwaga na niego jak robił domki letniskowe ludziom to jak został mu materiał zabierał do domu gdy ich nie było na budowie bo nie mogli przyjechać przez tel mówił że materiał poszedł cały i ledwo starczyło taki człowiek z niego i budowlaniec

Feder
@Remont

Zgadzam się z tą opinią bo go znam i prawdopodobnie tak było

@Dectys

Pamiętaj za to że oszukałeś mojego brata jak i wielu innych ludzi wynagrodze to tobie jak się kiedyś zobaczymy obiecuję tobie to wtedy zobaczysz że oszukiwanie ludzi jak i klientów nie ujdzie tobie bezkarnie

@Dectys

Jeszcze jedno proszę udostępniajcie opinie na temat gościa gdzie się da żeby takie rzeczy co wyrabia nie uszły mu płazem dziękuję wszystkim co udostępnią i pozdrawiam

Prawidlowo
@Dectys

Zrobić porządek z gościem trzeba a nie myśli że będzie oszukiwał ludzi bezkarnie na wszystkie sposoby ja też postaram się nagłośnić sprawę tak nie może być że ktoś pracuje i nie dostaje całego wynagrodzenia za pracę za wodę komuś odciągać i za papierosa tępić takich ludzi jak on

De
@Dectys

Najbardziej się cieszy jak robi u starszych samotnych ludzi wtedy ma najwięcej do kombinowania ja on może spać spokojnie tak postępując z ludźmi a jeszcze jedno chyba nikt nie napiszę mu dobrej opinii bo poprostu ciężko znaleźć coś pozytywnego u tego budowlańca

De
@Prawidlowo

A zresztą nie będę z nim walczył za to co zrobił ludziom byłym kolegą co mu pomogli spotka go kiedyś to samo a jak chcecie to go bierzcie na własne ryzyko i odpowiedzialność wasza sprawa

@Gutek

U mnie jak był to masakra żalił się na wszystko taki marudny chłopak ale o sobie mówił w superlatywach trzeba po opiniach można stwierdzić że ma długi trzeba spojrzeć na siebie trochę czemu tak się stało że tak jest a nie krytykować wszystko i wszystkich. Wyniosły i zadufany w sobie chłopak

Beata
@Wery

On jak u nas był wszystko nas pytał ja ma to zrobić czuliśmy się jak byśmy sami robili ten remont długi ma to wiemy od jego rodziny ceny ma wysokie ostatni raz coś u nas robił my nie jesteśmy osobami do płacenia wygórowanej stawki bo on musi spłacać długi a wzięliśmy go bo praktycznie odrazu miał termin a nam się spieszyło przed wyjazdem nie bierzcie gościa ceny ma tak wysokie bo chce spłacać długi waszym kosztem gdyby nie nasz dłuższy wyjazd za granicę i brak możliwości czekania i znalezienia od zaraz w życiu by u nas nie robił

Eustachy
@Beata

Super że znalazłem tę stronę zadam mu pytanie czemu u nas jak byłeś to wyceną naszym zdaniem była wysoka jak o to zapytaliśmy nie potrafiłeś do końca wyjaśnić ? Czemu ludzie mają spłacać twoje długi wygórowanymi stawkami ? Skąd masz te stawki ? Są fachowcy co za tą samą pracę biorą nawet 30 procent mniej skąd te stawki pytam?

Eustachy
@Eustachy

Domyślam się skąd te stawki widzisz parę starszych ludzi jak my z żoną i myślisz że jak jesteśmy w podeszłym wieku to się nie znamy to naciągnąć nas możesz otóż nie źle trafiłeś karma wraca i cb pewnie też tak oszukać kiedyś będzie chciał ciekawe jak się wtedy poczujesz

Dejafg
@Tragedia

Zapytajcie gościa czemu jeździ takim samochodem ciekawi mnie to ja niestety nie zdążyłem bo byłem tylko raz jak kończył remont w domu i to chwilę pewnie powie że to roboczy A ferari stoi na podwórku

Kuba
@Tragedia

Odemnie wziął zaliczkę na gębę 200zl mój błąd i kontakt się z nim urwał byłem na policji nie zajmą się tym więc udostępniłem na FB jego wizerunek gdzie się da chociaż tyle co mogę zrobić

Martin
@Kuba

Zgłoś sprawę do prokuratury moja ciocia tam pracuje to pomoże tobie wszystko załatwić jak trzeba tak nie może być takie sytuacje nie mogą mieć miejsca to jest niedopuszczalne

Fertyjikuka
@Szokus

Nigdy więcej tego faceta do niczego nie wezmę remont schodzi mu długo co wyszedłem zobaczyć to głowa w telefonie nie mieliśmy terminu wprawdzie ale jak on tak robi te remonty powodzenia mu życzę nie mogę patrzeć na tego gościa szok i niedowierzanie

Getin
@Tragedia

Tragedia to chyba łagodnie powiedziane kompletne zero budowlane koleś odklejony od rzeczywistości ma swój świat i niech w nim pozostanie na oczy nie chcę go więcej widzieć remont kończy ktoś inny półki nie będzie się upominał o wynagrodzenie sami mu nie damy ani grosza rozważamy drogę sądową

Bmg
@Hugo

Do lekarza niech go wezmą rodzice jak ich jeszcze ma i to pilnie mnie opowiadał jak był na wycenie jak zapytałem o to dlaczego budowlana to odpowiedział że będzie miał z tego miliony zł z dwoma młotkami i jedną szpachelką i super samochodem co ma i z pracą samemu to pewnie tak ale miliony długów

Bmniuk
@Fertyjikuka

Długi,komornik, windykacja, nie posiadanie żadnych umiejętności budowlanych, brak logicznych odpowiedzi na zadane pytania próby oszukiwania ludzi kłamstwa na każdym kroku lenistwo niedokładność narzekanie żalenie się na wszystko co się da brak sprzętu oto działalność tego gościa ludzie tego nie świadomi albo zdesperowani go wezmą albo nie za inteligentni ale cóż są i tacy gratuluję wam co go wzieli

Cttek
@Bmniuk

(usunięte przez administratora) mojego brata na pieniądze i brat mówił że jak nie było właścicieli to kradł materiał budowlany a gdy pojawili się parę chwil później to tłumaczył się że cały poszedł i ledwo starczyło a później jak jechaliśmy do domu to mówił że są frajerami że łykają to (usunięte przez administratora)

Serio
@Tragedia

Serio ktoś go jeszcze bierze do jakiegoś remontu nie wierzę że są tak naiwni jeszcze ludzie wystarczy z nim pogadać lampka się zapala że coś z nim nie tak

Tymek
@Bmniuk

Ten gościu nie ma pojęcia o budowlance robi wolno bierze zaliczki a później nie wywiązuje się z terminu wykonania pracy przyjeżdża o 9 lub później co to za firma porobi parę godzin i zmęczony wstyd nie polecam odradzam i nie skorzystam więcej z jego usług

Tymek
@Serio

Ma same negatywne opinie które potwierdzam u mnie jak był wszystko jakby się zgadzało to co piszecie dałem mu szansę nie wykorzystał oczywiście

Tylkoty
@Wery

Ale mnóstwo opinii złych ludzie ale macie problemy nie zrobi pracy na czas i dobrze nie płacić mu i sprawę do sądu z tego co wiem parę ich ma i po temacie

Sat
@Tragedia

Ja napiszę ostro ludzie sami sobie jesteście winni radzę nie podpisywać umowy niech dzień porobi bez i wtedy sami przekonacie się czy warto

Hujik

Jak odniesiesz się do opinii na temat firmy

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Ferjutyneusz

Skąd się biorą wyceny w tej firmie z jakiejś tabelki ? Według wielkości prac czy może z jakiś innych powodów proszę o odpowiedź?

Opinie

Ciekaw jestem jak odniesiesz się do opinii na swój temat

Tadek

Nie ma żadnych pracowników robi sam mało co umie prawie wszystko ogląda w internecie z filmików robi i nawet pomimo tego słabo i wolno mu to wychodzi człowiek porazka

Waldi
@Tadek

Ceny to ma mega wysokie terminów nie dotrzymuje zaliczki co chwilę woła to na paliwo to na niby towar który przyjeżdża tydzień po zaliczce nie ma nikogo do pracy i po remoncie który się dłużył okropnie i średnio wykonany wziął kasę i zniknął nie usuwając (usunięte przez administratora) po remoncie co było dogadanie sprawa w sadzie

Pomyłka

Tragiczna robi sam robił sam i będzie robił sam nikt wstydzić po ludziach za niego się nie chcę

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Moliński Int System - Wschowa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łukasz Moliński Int System?

Kandydaci do pracy w Łukasz Moliński Int System napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łukasz Moliński Int System
  • Wałowa7 7