Opinie o Koneserzy Smaku Sp. z o.o. w Śmigiel

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Koneserzy Smaku Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Koneserzy Smaku Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koneserzy Smaku Sp. z o.o. w Śmigiel

Mar300 Nowy wpis

Kompletnie odradzam kupno pieczywa i pochodnych. 1 - Chleb na zakwasie, opakowany w papier, z datą produkcji z dnia dostarczenia w dotyku przypominał parodniowy Chleb 2 - paczki na których naklejka informuje, że piekarnia wysłała je świeże i mają nadzieję, że po dotarciu do klienta będą wciąż dobre jest już chyba wystarczająca jako ocena. Też wyglądają na przynajmniej 1 dniowe 3 - faworki są brązowe, czyli spalone faworek musi być niemal że biały. Ohyda

Czy Koneserzy Smaku Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

K. S. Nowy wpis

Nie polecam, zamówione mięso nie było prawidłowo zapakowane przez co soki z mięsa zalały i przmoczyły karton. Rabat za poprzednie zakupy(również nieudane) został naliczony do 1 produktu po 3 próbach kontaktu. Obsługa klienta nie istnieje, pełne nastawienie na maksymaliacje zysków a nie na jakość obsługi.

Jaka atmosfera jest między działami w Koneserzy Smaku Sp. z o.o.?

Czy po rozmowie w Koneserzy Smaku Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Nikola

Zamowilam uszka do barszczu, termin przydatnosci do spozycia 26,12,2022. Opakowanie otworzylam w Wigilie, ( 24.12.2022), uszka nie nadawaly sie do spozycia, zepsute, SMIERDZACE . ( z firmy bacowka)

Belka

Jest dużym nadużyciem stosowaniem nazwy "koneserzy". Nigdy już więcej nie będzie mi dane skorzystanie z usług tej firmy ze względu a podejście do klienta i JAKOŚĆ mięsa wysyłanego przecież z Polski gdzie to mięso powinno być lepszej jakości no bo i po co sprowadzać je aż stamtąd. Po zgłaszanych też kilku błędów w komplementacji zamówień stwierdzam, że jest to wielce rozczarowujące i zniechęcające do naszych zakupów.

IDA

Firma wogole nie reaguje na reklamacje. A w razie braku zamowionego produktu wysylaja inny, calkiem nietrafiony pomimo wielokrotnych wiadomosci, zeby nie wysylali zastepczych. Ceny maja astronomiczne.

Niki

Jeśli chodzi o mięso to za tą cenę spodziewałabym się czegoś lepszego, uważam że to jest trochę robienie ludzi w(usunięte przez administratora). Widać, że nie przywiązują wagi do tego co jest wysyłane do klienta. Wędliny jak najbardziej polecam. Mięsa więcej nie zamówię.

Zostaw merytoryczną opinię o Koneserzy Smaku Sp. z o.o. - Śmigiel

Koneserzy Smaku Sp. z o.o.
  • Iwaszkiewicza 27
    64-030 Śmigiel
  • NIP: 6981846856 REGON: 368022077 KRS: 0000691000

Koneserzy Smaku Sp. z o.o.