Ck Mediator Sp. z o.o. S.K.A.

Toruń

Opinie o Ck Mediator Sp. z o.o. S.K.A.

Joanna

Pojawiła się oferta pracy jako Recepcjonista/ka. Widzę, że pracodawca oferuje m.in. możliwość uczestnictwa w szkoleniach i imprezach integracyjnych, a wynagrodzenie jest zależne od umiejętności. Na udział w jakich szkoleniach można liczyć? Co jeszcze warto wiedzieć o pracy na tym stanowisku?

Joanna

@takijeden możesz powiedzieć coś więcej o sytuacji, która Cię spotkała? Dlaczego tak oceniasz usługi oferowane przez Ck Mediator?

takijeden

totalna żenada jeśli chodzi o jakość świadczonych usług. kobieta podająca się za kierownika - słoma dalej nie wyszła z butów. nigdy więcej !

sd

Super, że stażyści mogą liczyć tutaj na normalne zarobki @weoao. To bardzo ważne, żeby zapewnić im pewny start, bo to się przekłada odpowiednio na ich wypełnianie obowązków, a potem będą chcieli zatrudnić się na stałe.

piotreks

Skarga przyniosła pozytywne skutki gdyż otrzymałem od firmy poczta wynagrodzenie za 2 dni pracy oraz umowę o dzieło do podpisania i przesłania do nich z powrotem. Szkoda że dopiero po miesiącu i skardze w PIP :(

piotreks

Firma bierze pracowników na 2 dni próbne bez żadnej umowy po czym pod koniec 2 dnia im dziękuje i nie płaci wynagrodzenia. Jest to [usunięte przez moderatora] i skarga wpłynęła do PIP,zobaczymy co z tego wyjdzie. Praca w charakterze serwisant-magazynier. Po 2 dniach próbnych miałem dostać 2 umowy: jedną umowę o pracę na najniższą krajową, drugą umowę o dzieło do kwoty 1500. Jest to [usunięte przez moderatora] gdyż nie wykonuje się tam żadnego dzieła i jest to normalna praca od 9-17 5 dni w tygodniu w danym miejscu pod okiem kierownika czyli przejawia wszystkie przesłanki stosunku pracy. Generalnie nie polecam tam pracy nikomu, ja zostałem przez te 2 dni wykorzystany:(

Zostaw opinię o Ck Mediator Sp. z o.o. S.K.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ck Mediator Sp. z o.o. S.K.A.