Opinie o Dariusz Poławski Depe Kom w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dariusz Poławski Depe Kom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Dariusz Poławski Depe Kom o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Poławski Depe Kom w Kraków

Była pracownica

Witam, na wstępie chce zaznaczyć dla niewtajemniczonych, ze p. Dariusz to właściciel znanej sieci salonów kosmetycznych „PazuMalu” w Krakowie, lecz nigdy w życiu nie miałam z nim kontaktu- salonem zarządza manager Izabela oraz żona p. Dariusza- Karolina. Niestety nie mam innej opcji wystawienia opinii salonowi, dlatego jestem zmuszona napisać ją tutaj. Jestem zdziwiona ze wciąż zadna z byłych wspolpracownic nie napisała nic ciekawego o tym miejscu, ale widocznie ja musiałam zacząć. Uważam ze zbyt długo zwlekałam z napisaniem opinii, lecz zacznę od tego, aby młode, niedoświadczone w branży dziewczyny nie cieszyły się, ze dostały posadę w tym miejscu, ponieważ na takich osobach „żeruje” to miejsce. Przemiał pracowników w Pazumalu jest niewiarygodny, ale po Poznaniu szczegółów, wiadomo dlaczego tak się dzieje- normalnych warunkow pracy oraz szanowania pracownika nie ma tu się co tu w ogóle spodziewać. Wymienię kilka sytuacji, z którymi ja i moje współpracownice (które również rozwiązały już umowę z tym miejscem) miałyśmy okazje doświadczyć: zmuszanie (oraz psychologiczne zagrywki w stronę pracownic tak, aby się zgodziły) do pracowania !12-godzinnych! zmian, co dla mnie, jak i dla innych wspolpracownic było wykańczające; rozpisywanie grafików powyżej etatu bez wiedzy pracownika (czasem ponad 200-220h), podsuwanie umów lojalnościowych (do których również stosowano na nas psychologiczne zagrywki tak, abyśmy sie bały ich nie podpisać- przypominam, iż byłyśmy na prawdę niedoświadczone, młode i nie wiedziałyśmy jak rozwiazywac takie sprawy) na kosmiczne i moim zdaniem nieadekwatne kwoty „szkoleń”, które zostawały przeprowadzane przez pracownice, lub nawet nie dochodziło do nich; problemy z dawaniem wolnych dni, podczas gdy większość z nas pracowała na śmieszne umowy zlecenie z minimalna ilością godzin. Chce również przestrzec przed niespotykanym systemem rozliczania plac, który wymyślili sobie właściciele- ODEJMOWANIE PIENIĘDZY OD WYPŁATY, gdy nie wyrobi się narzuconego przez nich z góry progu utargowego oraz zmienna stawkę godzinowa w zależności od miesiąca (czasem bywało to nawet poniżej 12 zł/h) !!! Jest to skandaliczne i nie dopomyslenia. Nie będę wymieniać już kolejnych rzeczy, bo nie wystarczyłoby mi miejsca. Salon ma świetną renomę, ale nie dziwie się temu, gdyż my- pracownice wykonywałysmy świetna robotę, zaciskalysmy zęby, tylko po to , żeby nasze ukochane klientki były zadowolone. Szczerze powiem ze zbyt wiele stresu i łez straciłam na to miejsce i pisze ku przestrodze dla innych osób, które myślą o podjęciu pracy w tym miejscu. Bądźcie rozważne i nie dajcie się wkręcić w żadne zawiłe umowy z tymi ludźmi, bo nie hbędą mieli żadnych wyrzutów sumienia.

Xyz Nowy wpis
@Była pracownica

Potwierdzam to co pani wyżej napisała Chore miejsce chore zasady chorzy właściciele i menadżerka umowy niezgodne z prawem kary finansowe za wszystko co się da ja miałam stawkę 13zl/h gdzie najniższa krajowa to 22zl/h a i tak nie wypłacili mi nawet takich pieniędzy Zgadzam się również z rozpisywaniem do grafików Szkolenia wyglądały tak ze patrzysz na stylistkę jak wykonuje stylizacje i jest to koszt 800 zł lub płacisz i nie ma żadnego szkolenia Umowy były mi podstawiane pod nos i była taka manipulacja ze nawet nie mogłam ich przeczytać,zwolniłam się bardzo szybko bo po ok 1.5/2 miesiącach a moja wypłata wyniosła 200 zl !!! Całkowicie odradzam zatrudnianie się tam inne stylistki które tam poznałam mówiły ze pracują tam bo boja się ze jak sie zwolnią zostaną na nie nałożone kary pieniężne ja jako ze mam w rodzinie prawników wiedziałam ze umowy są niezgodne z prawem i żadnych pieniędzy nie maja prawa ode mnie wziąć a jeśli tylko kiedykolwiek pozwali by mnie za to ze tego nie zapłaciłam to z chęcią podam ich do sądu za fałszywe umowy (usunięte przez administratora) w pracy oraz z chęcią wyślę tam sanepid bo uwaga większość frezów jest do wielorazowego użytku :) (mam na myśli kilka klientek i dopiero później autoklaw) jeśli chcecie pracowac jako stylistki to nie tam! A i klientkom odradzam ten salon ( była sytuacja gdzie pani wyszła do domu z nieutwardzona hybryda i przez miesiąc prosiła o naprawę lub zwrot kosztów -została zablokowana)

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Poławski Depe Kom - Kraków

• Jak się pracuje w Dariusz Poławski Depe Kom?

Zobacz opinie na temat firmy Dariusz Poławski Depe Kom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dariusz Poławski Depe Kom
  • Bolesława Orlińskiego 3 lok. LU7