Opinie o sadowniczy.pl - Sadowniczy.pl Mariusz Andrzej Kwiatkowski w Kadzidło

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kwiatkowski Mariusz Andrzej Specmajster. PL. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kwiatkowski Mariusz Andrzej Specmajster. PL o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż roślin, nasion, architektury i wyposażenia ogrodu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kwiatkowski Mariusz Andrzej Specmajster. PL w Kadzidło

Stach Nowy wpis

Nie polecam tej firmy,wysyła drzewka nie nadające się do sadzenia.Poschnięte połamane i żadne się nie przyjmują.

Klient Nowy wpis

KATASTROFA !!! obsługa beznadziejna, inne ustalenia, inne realizacje, fachowość zerowa. Brak jakichkolwiek kompetencji i współpracy. A swoją drogą to jeszcze drożyzna.

Jan

Chce na wiosnę posadzić trochę roślin w ogrodzie, ktoś wie jak długo czeka się na przesyłkę sadzonek? Wysyłają towar ekspresowo, czy trwa to kilka dni zanim potwierdzą wysyłkę zamówienia? No i najważniejsze - czy w transporcie nie ulegną uszkodzeniu? Będę zamawiał pierwszy raz, więc rady mile widziane.

Lidka
@Jan

Jak dobrze zapakują to w transporcie się nic nie stanie.

Iwona Nowy wpis
@Jan

Polecam. Robię tam od lat zakupy i wysyłają bardzo szybko, dodatkowo odpowiadają na wszystkie moje pytania jak do nich dzwonię. ????????

Karolina Nowy wpis

Uwaga!!! Wytrzymałam tam 4 dni. (usunięte przez administratora)Takich osób ja ja było mnóstwo. Obowiązki dodawane z każdym dniem większe, a rozmowa kwalifikacyjna minęła pięknie, gładko, bezproblemowo, zapewniali mnie, że będzie lux. Nawet wspólniczka zaprosiła mnie na fajkę, później już tylko wąchałam ten smród jak się tam "szkoliłam" sam na sam z Szefem lub dla odmiany ze wspólniczką.(usunięte przez administratora) Szanują mój czas, szanują to, że mam dziecko, szanują to, że dojeżdżam, pełen szacunek. Ale po kolejnej dziwnej rozmowie z Szefem i jeszcze dziwniejszej rozmowie z wspólniczką, stwierdzałam, że nie spędzę tam nawet minuty.(usunięte przez administratora)Aaaa pracownicy biura sprzątają biura, rozładowują towar...ogólnie mówiąc mają duuuuuużo na głowie. O chorowaniu zapomnij, o urlopie zapomnij. Ale są dobrzy, płacą za każdą godzinę - minimalną stawkę, nie ważne czy wyrobisz 12,14,18 godzin na dzień oni zapłacą. Tacy są dobrzy. (usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kwiatkowski Mariusz Andrzej Specmajster. PL? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ada

Polecam ten sklep. Pracownicy bardzo mili i kulturalni. Chętnie odpowiadają na pytania. Sklep super. Dostawa zawsze na czas. Widać, że panuje tam miła atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Kwiatkowski Mariusz Andrzej Specmajster. PL - Kadzidło

• Jak się pracuje w Kwiatkowski Mariusz Andrzej Specmajster. PL?

Zobacz opinie na temat firmy Kwiatkowski Mariusz Andrzej Specmajster. PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kwiatkowski Mariusz Andrzej Specmajster. PL
  • 41