Opinie o Kredyt Service Jerzy Wojnarowicz w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kredyt Service Jerzy Wojnarowicz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kredyt Service Jerzy Wojnarowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kredyt Service Jerzy Wojnarowicz w Warszawa

Błażej Nowy wpis

Liczyłem,że na tym forum pracowniczym znajdę informacje o samej pracy i ewentualnie wynagrodzeniu, szkoda.

Martita Nowy wpis

Cześć wam dziś miałam rozprawę okazało się że to mój sąsiad że prowadzą jakieś ubezpieczenie ergo Hestia byłam świadkiem nie wiem jeszcze co dalej. Pozdrawiam was.

Zgłaszam to na policję

@Marek

I co na policji powiedzieli

Marti Nowy wpis
@aloiw

Ja zgłosiłam na policję i teraz otrzymałam wezwanie do sądu jako swiadek

Marek Nowy wpis

A co dobrego możesz powiedzieć

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kredyt Service Jerzy Wojnarowicz? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

JA WPLLACILAM 99 ZL NA KONTO SERVICE KREDYT ZETO SA OPLATY UBESPIECZENIA KREDYTU I KREDYTU NIEDOSTALAM.CO ZMOIMI KOSSZTAMI

Ja dzisiaj złożyłam sprawę na policję i Państwu też to radzę. Mam nadzieję, że uda się odzyskać stracone pieniądze.

7w ktorej Jednostce policji Pani zglosila

@Pablo

W Płocku

Ja też już zgłosiłem na policję pewnie wezmą się za mich

@Marek

W ktorej komendzie Pan zglosil prosze o info pawel.sobczyk@tlen.pl

Kamil

Witam dostałem dziś meila żeby wpłacić 89zl na ubezpieczenie. Czy to jest oszustwo czy komuś została przyznana pożyczka?

@Kamil

Z jakiego e mail dostalws info

B.o.

Ja wyslalem im te 89 zl minely 24 godziny napisalem maila i juz odpowiedzi nie ma od nich a przed wplata odpisywali szybko czekam do jutra pozyczki na koncie nie ma udaje sie do prokuratury

@B.o.

Na jakiw konto wplaciles

Kamil

To jak jutro nie wpłynie to byś mógł napisać bo zależy mi na kasie i nie wiem czy zaryzykować B.o. mi wogole nie odpisuje jak pisze i dziś i wczoraj pisałem i nic

@Kamil

Nie wplacajcie nic im na konto! Żadnej pożyczki nie dostaniecie, ja też straciłam pieniądze, podają się teraz za inna formę, nie przelewać na żadne ubezpieczenie czy polise!

joanna

dzis ode mnie probowali wyludzic 950zl niby za ubezpieczenie, a w tamtym tyg wplacilam 89zl i pozyczki zero. dzis kazali wplacic 950zl na to konto co wczesniej wplacalam 89zl ale juz nazwisko odbiorcy inne

Olek

Możecie wyjaśnić o co chodzi? Dlaczego macie pretensje do firmy, może ktoś się podszywa?

A potwierdzenie przelewu państwo dostali

@Marek

Nie dostałam żadnego potwierdzenia.

@Kasia

Bo ja dostałam potwierdzenie przelewu ale pieniędzy nie ma na koncie

@Marek

Też nie mam potwierdzenia przelewu od nich

Pewnie było fałszywe.

Uważający.
@Marek

Może komornik zapierdzielił.Warto sprawdzic w banku czy nie masz zajętego.Dobrze że nic nie wpłacałem.

@Uważający.

Nie komornik nic nie wziol

joanna

ja wczoraj dostalam email zeby oplacic polise, i rowniez dalam sie nabrac. wplacilam 89zl tak jak chcieli i cisza zero odzewu. napisalam do nich email ze zglaszam sprawe na policje. wykorzystuja ludzi ktorzy potrzebuja kasy

Monia

Ja dzis dostałam od nich wiadomosc ze wniosek zostal zaakceptowany i ze jak wpłace ubezpieczenie 89zl to ze najwczesniej za 15 minut a najpozniejj do 24 godzin bede mualaa gotowke na koncie. Jeszcze zadnego przelewu nie zrobilam stwierdzilam se najpierw poszukam czegos w necie o tym jerzym i widze zze.dobrze zrobiłam ze zadnej kasy nie wplacilam

@Monia

Żadnej gotówki Pani nie dostanie, to są (usunięte przez administratora) najpierw firma była pod nazwą Service Kredyt, teraz kredytonlinebezbik, strona wygląda tak samo jak poprzednia, a najlepsze, że na tej drugiej stronie nic nie składałam, więc biorą osoby które składały wniosek na poprzedniej stronie

Witold

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

@Witold

Nic dobrego wczoraj zrobiłam im przelew na polise ubezpieczeniową i niby w ciagu 24 godz pozyczka zostanie przelana! odpisali dzisiaj!!!!

Olkq

Proszę uważać, dziś dostałam email od firmy kredytonlinebezbik i wiadomość brzmi tak samo jak z poprzedniej firmy, też trzeba wpłacić zabezpieczenie, ale dane przelewu są na Pana Jerzego i nr konta jest inny, wchodząc na stronę jest to samo co tam

@Olkq

OSZUSCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aloiw

UWAŻAJCIE!!!!!!! (usunięte przez administratora)

Ja również wpłaciłam im na konto kwotę "zabezpieczenia" i posiadam umowę, jednak nie otrzymałam pożyczki, ich obydwa telefony są wyłączone, a na maile nie odpisują. Czuję się oszukana!

@Kasia

Hej ma ktoś może nazwę tego maila proszę o opowiedz bede wdzieczna

@Kasia

Miałby ktoś nazwę maila bo gdzieś mi umklo proszę o opowiedz dzieki

@Martita

kontakt@servicekredyt.com I tak nie odpiszą

@Olkq

Dzięki wielkie też zostalas wrobiona ja też byłam na policji i wszystko mam donies zalatwia postępowanie bedzie ja nic nie dostałam wzięli 899

@Martita

I co pani powiedzieli na policji

Zostaw merytoryczną opinię o Kredyt Service Jerzy Wojnarowicz - Warszawa

Kredyt Service Jerzy Wojnarowicz