Opinie o Fabryka Liczb Marcin Tymorek w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Fabryka Liczb Marcin Tymorek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fabryka Liczb Marcin Tymorek o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Liczb Marcin Tymorek w Warszawa

Wojtek Nowy wpis

Za niemałe pieniądze dostajemy dwie dwudziestominutowe sesje w tygodniu, przeprowadzane w pośpiechu bez zaangażowania. Tę farsę trzeba kontynuować cały miesiąc, bo nie ma możliwości zwrotu nawet części pieniędzy. Szkoda kasy, zdecydowanie odradzam

Olek

zdecydowanie nie polecam. Dziwaczny system, na ekorkach powstawiali sobie sami opinie (widac, ze co pare minut jednej nocy wskakiwala opinia a potem pol roku nic). Drogo, bez sensu. Zdecydowanie lepiej normalnie sie zapisac na stacjonarny kurs albo indywidualne korki.

Marcin Tymorek Nowy wpis
@Olek

Pozwolę sobie odnieść się do wpisu jako właściciel firmy Fabryka Liczb: Nasza obecność na portalu ekorki.pl była testowa i poprosiliśmy kilkoro klientów o opinie. Zapewniam, że za chwilę będzie ich dużo więcej bo poprosimy o słowo komentarza wszystkich uczniów i/lub rodziców aby obiektywnie napisali jak projekt wpłynął na postępy w matematyce i jakie mają zdanie o współpracy z Fabryką Liczb. Jeżeli chodzi o stwierdzenie, że jest drogo. 347zł to cena za indywidualną opiekę przez cały miesiąc i w zasadzie nielimitowane spotkania online ze sprawdzonym Korepetytorem. Wszystko oparte na pracy na zamkniętej platformie, z nagranymi wszystkimi zajęciami online 1na1 i zachowaniem całej bazy wygenerowanych notatek z zajęć, prac domowych ect. Każdego dnia nowi klienci oceniają ofertę jako atrakcyjną ufając nam i wchodząc w projekt. I za to serdecznie Im dziękuję, a Pana zapraszam do sprawdzenia projektu zanim wyda Pan kolejną opinię :) Pozdrawiam Marcin Tymorek Fabryka Liczb właściciel

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Liczb Marcin Tymorek - Warszawa

Fabryka Liczb Marcin Tymorek