Opinie o Agata Urbańska Gabinet Lekarski Ginekologia i Położnictwo w Libertów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agata Urbańska Gabinet Lekarski Ginekologia i Położnictwo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agata Urbańska Gabinet Lekarski Ginekologia i Położnictwo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agata Urbańska Gabinet Lekarski Ginekologia i Położnictwo w Libertów

Jak długo trwa proces awansu w Agata Urbańska Gabinet Lekarski Ginekologia i Położnictwo?

G Nowy wpis

W jaki sposób można skontaktować się z Panią Doktor? Nie mogę nigdzie znaleźć numeru telefonu do gabinetu

Ulkak

Moja pierwsza wizyta u ginekologa przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Zawsze się tego stresowałam, bo nasłuchałam się mnóstwa „znawców”, którzy mówili o braku delikatności u ginekologów, jednak u Pani Agaty to nie zagraża J

marzenallampa91@gmail.com Nowy wpis
@Ulkak

Korzystałam przez teleporade u p.dr Agaty Urbańskiej.Z PZU. Lecz pierwszy i ostatni raz .Wizyta teleporade trwała 5 sekund pomimo badań które miałam niewysluchala mnie do końca zleciła krzepliwość krwi które miałam .Nie dostałam skierowania na badania .

Olga Nowy wpis

No i jak to się u Ciebie rozwinęło? Do dziś korzystasz w razie czego z usług tutaj?

Trochę dziwne te opinie - dodawane prawie dzień po dniu, treść o praktycznie identycznej strukturze. Mam wrażenie że wcale nie są pisane przez pacjentki. Chdziłam do pani doktor, owszem miła i delikatna, ale w przypadku ciąży - lepiej znaleźć innego lekarza. Bardzo szybkie badania, niemożliwe jest sumienne badanie genetyczne ciąży w 5 minut, a tyle trwają wszystkie badania USG u pani doktor.

Sebastian
@Anna

Weź pod uwagę, że jak jest dużo pacjentek to wszytko idzie szybko i taśmowo. Jak lekarz nie zobaczy nic niepokojącego na USG to nie musi przedłużać badania. Nie mogłaś poprosić doktor , żeby dokładniej cię zbadała i wszystko wytłumaczyła?

Klaudia
@Sebastian

To po co tyle zapisywać pacjentek bo jak się robi dużo To raczej nie jakościowo

Julia P.

Żałuję, że dopiero niedawno trafiłam do Pani na pierwszą wizytę. Do tej pory nie miałam szczęścia do ginekologów i u żadnego nie czułam się komfortowo, aż do teraz.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Agata Urbańska Gabinet Lekarski Ginekologia i Położnictwo spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
ewa82

Serdecznie polecam wizytę w tym gabinecie. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tym, by ginekolog miał tyle empatii i wyczucia.

Aga

Do Pani Agaty mam pełne zaufanie, ponieważ delikatnie podchodzi do badań i widać, że ma ogromną wiedzę na temat swojej profesji.

Anna Trzcińska

Badania przeprowadzane szybko i z dużą dokładnością. Jedyny ginekolog, do którego mam tak duże zaufanie.

Magda

Przemiła Pani doktor, wręcz bije od niej ciepłem. Samo badanie przebiegło bezproblemowo, a ja otrzymałam sporo porad oraz informacji, o których nawet nie miałam pojęcia.

Julia

To była moja pierwsza wizyta u ginekologa i nie ukrywam, że trochę się stresowałam, bo naczytałam się sporo na internecie, ale okazało się, że kompletnie niepotrzebnie, bo badanie okazało się być całkowicie bezbolesne, a jak tylko powiedziałam o tym, że to moja 1-sza wizyta, to byłam od razu uspokajana i zagadywana, tak by było jeszcze milej.

Patrycja

Poprzednia ginekolog całkowicie źle dobrała mi tabletki antykoncepcyjne, przez co mój stan zdrowia trochę się pogorszył, mimo wszystko utrzymywała, że wszystko jest w porządku. Gdy przyszłam do tego gabinetu, to Pani Agata była tym załamana i na szczęście przypisała odpowiednie tabletki, po których czuję się normalnie. Dziękuję za profesjonalną pomoc i rzetelne podejście do pacjenta.

Syla K

Zapisałam się raz na próbę i już tak zostałam na stałe. Dla mnie to najsympatyczniejsza ginekolog, z jaką miałam styczność.

Do tego gabinetu chodzę już prawie 3 lata i do tej pory każda z wizyt odbywała się w super atmosferze. Brakuje tak delikatnych ginekolożek w naszym kraju.

Wiktoria

Pani Agata prowadziła moją ciążę i nie żałuję tego wyboru, bo przez cały czas był z nią dobry kontakt, dzięki czemu czułam się bezpiecznie i komfortowo

Ewka

Nie znam równie delikatnego ginekologa. Pani doktor przez cały czas dbała o mój komfort podczas badania.

sol 73

W swoim życiu odwiedziłam już wielu ginekologów, jednak dawno nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Naprawdę, co do poziomu usług, nie można się przyczepić.

sol 73

Kasia W

Brakuje takich ginekologów w naszym kraju. Bardzo przyjemne podejście do pacjenta, można powiedzieć, że na poziomie zachodnich krajów.

Bałam się przed pierwsza wizytą jednak całkowicie niepotrzebnie, bo pani ginekolog była bardzo delikatna i dużo ze mną rozmawiała i dawała sporo porad.

Brak

Delikatność Pani Ginekolog stoi tutaj na pierwszym miejscu. Osobiście jeszcze nie trafiłam na tak uprzejmą i zaangażowaną lekarkę, nawet w innych dziedzinach.

wiktoria

W sumie, to mogę zgodzić się z opiniami innych. Naprawdę delikatna i uprzejma Pani ginekolog.

Zostaw merytoryczną opinię o Agata Urbańska Gabinet Lekarski Ginekologia i Położnictwo - Libertów

• Jak się pracuje w Agata Urbańska Gabinet Lekarski Ginekologia i Położnictwo?

Zobacz opinie na temat firmy Agata Urbańska Gabinet Lekarski Ginekologia i Położnictwo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata Urbańska Gabinet Lekarski Ginekologia i Położnictwo?

Agata Urbańska Gabinet Lekarski Ginekologia i Położnictwo
  • Św. Floriana 70A