Opinie o Varés & Asociados | Abogados En Polonia | Adwokaci w Hiszpanii | Juan Antonio Godoy w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Co jaki czas w Varés & Asociados | Abogados En Polonia | Adwokaci w Hiszpanii | Juan Antonio Godoy można ubiegać się o podwyżkę?

Pytanie Nowy wpis

Jak szefostwo w Varés & Asociados | Abogados En Polonia | Adwokaci w Hiszpanii | Juan Antonio Godoy? Spoko traktują ludzi?

M Nowy wpis
@Pytanie

W Vares & Asociados pracuję od kilku miesięcy. Wcześniej pracowałam w innej kancelarii prawnej, która również świadczyła usługi dla Hiszpanów, jednak różnica w poziomie prowadzenia i zarządzania obiema, jak dla mnie, jest ogromna i przypada na korzyść obecnej. Prawda jest taka, że mój poprzedni szef był zbyt młody i niedoświadczony, co spowodowało problemy zarówno w kontakcie z klientami, jak i dla samych pracowników. Póki co jestem bardzo zadowolona ze zmiany. Obecna kancelaria jest zdecydowanie lepiej zarządzana. Panuje tu świetna atmosfera, mimo dużego nakładu pracy i wysokich wymagań jakie się tu stawia. To jednak sprawia, że wyjątkowo dużo się tutaj uczę. Minusem jest tylko to, że konieczne jest bycie dostępnym niemal przez cały czas, ale ogólnie mówiąc, zdecydowanie polecam.

Ewa Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych? Jakie są wymagania i płace?

Filip

Super kancelaria i świetna praca dla ludzi z ambicjami i chcących pracować. Polecam!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ricardo

Mis prácticas en Varés & Asociados han supuesto para mí una experiencia muy positiva a la vez que provechosa. Mi estancia en este despacho me ha permitido afianzar conocimientos y aplicarlos a casos reales y concretos, a la vez que trabajar en un ambiente internacional y multidisciplinario. A lo largo de estos meses he realizado numerosas y variadas tareas, sobre todo en el ámbito del derecho Civil y Penal, que han sido de mucho provecho y que, además de poder aplicar mis conocimientos teóricos de Derecho a la práctica, también me han aportado muchos otros conocimientos que no se aprenden en la universidad. Entre otras, las tareas que he realizado, son: requerimientos de pago, ayudar en la preparación de demandas, búsqueda de jurisprudencia y normativas, etc. Por último, destacar la atención y dedicación de todos los abogados con los que he colaborado. Han hecho de mi estancia en el despacho una experiencia muy enriquecedora e inolvidable. Gracias a ellos he aprendido cómo es el día a día del ejercicio de la abogacía y han despertado mi interés en esta profesión.

Marta

W kancelarii adwokackiej Varés & Asociados pracuję już od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolona z zakresu moich obowiązków, jak również z atmosfery panującej w biurze. Varés & Asociados daje niesamowite możliwości rozwoju językowego (prowadzi działalność w języku polskim, hiszpańskim i angielskim) oraz zajmuje się szerokim wachlarzem spraw, zarówno karnych, jak z zakresu m.in. prawa handlowego, dzięki czemu praca jest ciekawa i angażująca. Zadań jest zawsze bardzo dużo, jednak każdy może przeznaczyć na ich wykonanie tyle czasu, ile potrzebuje, nie działa się pod presją. Zawsze, gdy pojawiają się wątpliwości odnośnie do prowadzonej sprawy, nawet najbardziej zajęte i zabiegane osoby znajdą chwilę, aby porozmawiać i rozwiać wątpliwości. Poza tym, w kancelarii pracują specjaliści w swojej dziedzinie. Praca u ich boku daje możliwość ciągłego samokształcenia, co jest atutem samym w sobie. Szczerze polecam.

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Varés & Asociados | Abogados En Polonia | Adwokaci w Hiszpanii | Juan Antonio Godoy w mieście Warszawa? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych na temat Varés & Asociados | Abogados En Polonia | Adwokaci w Hiszpanii | Juan Antonio Godoy. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Varés & Asociados | Abogados En Polonia | Adwokaci w Hiszpanii | Juan Antonio Godoy - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad