Euro-Części Wózki Widłowe Bogdan Kociubiński

Gliwice

Opinie o Euro-Części Wózki Widłowe Bogdan Kociubiński

gość

Wiecie czy w najbliższym czasie pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Zależy mi na współpracy z nimi, bo zatrudnienie jest szczególnie opłacalne. Dzięki

Nick

Nie wiem jak jest teraz, ale jakiś czas temu było tak (w biurze), że był kompletny zakaz rozmów między pracownikami - nawet jeśli chodzi o sprawy zawodowe, a dodatkowo - wierzcie lub nie - zakaz spotykania się i rozmów PO PRACY ze współpracownikami. Czy to o czymś świadczy?...

Marcelina

Wozka widłowego nawet nie ma w tej firmie.Cieższe rzeczy noszone są albo przez magazyniera albo właściciela.Najgorsze jak klientmusi sam sobie załadowac np.widły.Firma pod tym wzgledem jest kulawa.Wynagrodzenie jest najniższa krajowa ale premia mozna nadrobic i zarobic godne pieniadze. Za najnizsza to długo nie pracuja i odchodzą.

Rutek

Podejrzewam, że w głównej mierze firma prowadzi sprzedaż nie tylko na terenie Gliwic. Dostępność konkurbacji śląskiej jest sporym ułatwieniem, bo jest rynek zbytu. Chociaż jestem przekonany, że również i poza granice tego województwa wyprowadzane są części. Jakaś sprzedaż internetowa, wie coś ktoś? W czymś takim mógłbym się odnaleźć.

jacek

zastnawiam się jak praca wygląda u nich na widłowych wózkach? mam nadzieje, ze jednak macie konkretnie jakieś inne wiadomości, bo nie wiem co teraz zrobić czy iść do nich i pytać konkretnie czy jest praca a jesli tak to w jakim charakterze? mam nadzieje, że teraz coś więcej będzie wiaodmo w tej sprawie.

misiek

no jasne, że CV mailowo, jak będą chcieli to Cię zaproszą dalej na rozmowe a jak ne to nie, z resztą też jak chcesz iśc do nich na wózki widłowe tylko no to co musisz mieć? jedynie uorawnienis i doświadczenie tak naprawde, bo nic więcej. Teraz chyba ma ruszac nowa rekrutacja, więc możesz próbować @tomek

tomek

wydaje mi się, ze najlepiej wysłać swoje CV mailowo i nie przejmować się już tym już więcej, albo jak bardzo chce się dojść do firmy nie tyle co po ogłoszeniu to pewnie na ich stronie internetowej jest jakiś formularz albo dane do kontaktu i moim zdaniem tak można do nich próbować dotrzeć na pewno..

no rzeczywiście powinnaś poddać pod publiczną debatę ile należy się urlopu po kilku miesiącach L-4.

Z

Hej! Już wiadomo co tam u ciebie w pracy teraz opowiedz co słychać w domu

Niunia

Lepiej omijać z daleka!

Aaa

Bo co bo pracownik zaraz musi błotem obrzucać ?

O.

Tragicznie ? Praca od 7.30 do 15.30 - zero zostawania po godzinach, wolne soboty. Urlop bez problemu. Umowy OK. Wypłata OK i na czas. Wprowadzone czytelne zasady. Jeśli ktos przegina no to są nieprzyjemności i konsekwencje. Mogłoby byc lepiej? Pewnie, ale ideałów chyba nie ma nigdzie - niestety.

Aaa
@O. 10.07.2014 20:28

Widać, że tej opinii nie wystawił pracownik

Niunia

Hej! A możemy pogadać gdzieś prywatnie? Mam problemy z ta firma i chciałabym upewnić się ze jest tak jak myśle i widziałam przez jakiś czas.

pracownica

Pracy w tej firmie nie polecam leniom i cwaniakom. Właścicielka była solidna i wymagająca , można było się dużo nauczyć ,atmosferę tworzą handlowcy, którzy jak wszędzie rywalizują ze sobą ale też potrafią sobie pomagać. Najważniejsze - wypłata uczciwa i na czas.

zawiedziony pracownik

Również nie polecam pracy w tej "firmie". Ciągle zmieniali się tam pracownicy bo...sami rezygnowali. Nikt tam po prostu nie chce pracować,( usunięte przez administratora ) Nie znam osoby, która chwaliłaby pracę tam. Poniżej poziomu przyzwoitości. Nie polecam.

Zostaw opinię o Euro-Części Wózki Widłowe Bogdan Kociubiński - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Części Wózki Widłowe Bogdan Kociubiński