Opinie o Admar Adam Płaza w Nowe Gołębiewko

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Admar Adam Płaza. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Admar Adam Płaza o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admar Adam Płaza w Nowe Gołębiewko

Szukam pracy biurowej w swojej okolicy i właśnie natknęłam się na ofertę od Pana. Było tam w niej napisane, że otrzymuje się zwrot kosztów paliwa przy wyjazdach służbowych, o jakich konkretnie mowa, to jakieś dalsze delegacje?

Mirosław Kopyt Nowy wpis

Pracowałem rok u pana Adama i zawsze pieniędzy na czas jak coś się nie zgadzało zawsze wyjaśniliśmy polecam Admar Service i zawsze podjął bym pracę w tej firmie dobry kontakt i dobre warunki ja jeździłem swoim autem zawsze był zwrot za przejazdy Pozdrawiam.

Monti monti

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) kasują cię za paliwo jak byś swoje prywatne roboty robił ich busem po rozstaniu nie wypłacili ostatniej wypłaty współpraca z nimi na terenie Polski porażka

Grażyna Nowy wpis
@Monti monti

Z tym paliwem to podasz szczegóły odnośnie okoliczności? To takie wyrwane z kontekstu a potrzebuję mieć pewność. Co do tej ostatniej wypłaty... Jak to zostało wyjaśnione? Co umowa na to, była tam o tym wzmianka?

ADMAR SERWIS Nowy wpis
@Monti monti

Panie Dawidzie, napisaliśmy Panu maila zgodnie z którym prosiliśmy o podpisany przez kierownika budowy wykaz Pana godzin. Takiego nie otrzymaliśmy do dnia dzisiejszego czyli faktura została wystawiona niezasadnie przez Pana. Termin płatności faktur to 30 dni po otrzymaniu PRAWIDŁO wystawionej faktury, w tym przypadku prawidłowości nie możemy uznać iż uciekł Pan z budowy po 1 dniu (wykazu godzin nie mamy) zabierając pieniądze na paliwo przekazane na tankowanie tego właśnie busa i zostawiając pozostałych pracowników bez pieniędzy na tankowanie. Wynagrodzenie zostanie przelane na podstawie faktury, jeśli potwierdzi Pan zasadność wystawionej kwoty.

Kapitan

Nie polecam firmy. Z daleka od niej. Porażka z tej firmy

@Kapitan

A czemu porażka

@Marek

Sama nie wiem ale czytałeś poprzednie opinie? Bo padło coś o tym, że niby ubezpieczenia nie ma i są jakieś problemy z kasą. Jeśli to prawda to ciekawe jakie?

Odpowiedź
@Grażyna

Z tymi ubezpieczeniami to coś z tym jest załóż aplikację ZUS i wszystko wiesz tak jest najprościej

@Odpowiedź

w sumie racja, dzięki za poradę. ;) A odnośnie innych aspektów? Orientujesz się czemu on pracę tutaj "porażką" nazywa?

Spawacz
@Grażyna

Ja nigdy nie miałem problemów z niczym. Może komentujący to (usunięte przez administratora)co złotych gór oczekuje nic nie robiąc.. ha ha

@Spawacz

A to nie wiem, być może. Słuchaj, zatrudniasz się tu jeszcze? Jeśli tak to opowiesz coś więcej o warunkach dla spawaczy? Od wiosny partner już będzie pracy szukał i może tu zajrzy jak byłoby ok? Macie miejsca? Ilu was potrzeba?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Admar Adam Płaza się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Master of welder

Nawet niemożna nazwać tego firma krzak praca zagranica bez ubezpieczenia problemy żeby odzyskać pieniądze które nie mogą być wysłane na konto bo szef rozwozi je po. Polsce poorustu masakra. Lepiej omijać takie firmy z daleka

AdmarSerwis
@Master of welder

Witamy. Pana opinia jest bardzo krzywdząca dla naszej firmy. Nie mieliśmy jeszcze sytuacji, w której jakikolwiek problem nie był rozwiązany. Wypłatę otrzymują wszyscy pracownicy. Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z nami. Chcielibyśmy wyjaśnić Pana sytuację, jeżeli czuje się Pan poszkodowany w jakikolwiek sposób? Poza tym anonimowe opinie są raczej mało wiarygodne :) pozdrawiamy Admar

Spawacz

A ja bardzo polecam tą firmę. Zawsze wypłacają pieniądze. Nigdy nie ma problemu z żadnym aspektem. Jak jesteś gburem albo nie uczciwy to może w tym był problem. Ja ubezpieczenie mam, reszta kolegów też nie narzeka.

M
@Spawacz

A ja nie jakie ubezpieczenie od 1800 zł o czym mówisz

Zostaw merytoryczną opinię o Admar Adam Płaza - Nowe Gołębiewko

• Jak się pracuje w Admar Adam Płaza?

Zobacz opinie na temat firmy Admar Adam Płaza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Admar Adam Płaza?

Admar Adam Płaza
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • 27
    83-209 Nowe Gołębiewko