2 Handle Polen sp. z o.o. Kurza Góra

Kurza Góra

Opinie o 2 Handle Polen sp. z o.o. Kurza Góra

mojek

Głównym przedmiotem działalności 2 Handle Polen jest produkcja małych konstrukcji stalowych, m.in. wyposażenia hal sportowych, elementów konstrukcji gimnastycznych (wykorzystywanych np.: podczas igrzysk olimpijskich).

buble

no niestety zapowiadało się fajnie a wyszło jak zwykle. w topili przez brak kompetencji kierownika od tego czasu atmosfera w pracy do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zwalniają ludzi, z pieprzona opinia, tylko desperaci pójdą tam pracować. panie kierowniku żeby coś robić trzeba się na tym znać, pan nie masz o tym bladego pojęcia. no cóż tytuł przed nazwiskiem to nie wszystko. rozumiem młody wilczek żądny kariery, pieniędzy i sławy, ale zapomniał chłop że tam pracują ludzie do których ty powinien mieć szacunek a to jest chyba obce słowo. jest młody i najprawdopodobniej jeszcze go życie nie nauczyło pokory do otaczającej rzeczywistości. nie polecam pracy w tej firmie.

pilo
@buble 17.12.2014 09:08

Niestety zgadzam sie z buble wszystko psuje pan inzynier zal dusze sciska nad jego indolencja tytul za mleko?dziwie sie ze szef tego nie widzi i pozwala na taka niewiedze

ani

odradzam tą firmę , z kier nie pogadasz,dziwie sie ze szef tak w niego wierzy, powinien dawno wyleciec ,firme doprowadza do bankructwa, nie wie ile i gdzie wysłał towar. poprostu zenada

tED

kIEROWNIK DO BANI NIE MA POJECIA O PRACY . WPROWADZA JAKIES NORMY, CIONGLE MU MAŁO . DZIWI SIE DLACZEGO Z PRZYZADU PO POSPAWANIU ELEMENTY NIE SA PROSTE. INZYNIER I NIE WIE ZE SPAWY CIĄGNĄ .ATMOSFERA DO BANI

lokn

jest normalnie to dobre stwierdzenie jakbym narzekał byłbym głupcem. mili ludzie normalny szef, kierownik który jest człowiekiem, czyli nic dodać nic ująć tylko pracować.

Zostaw opinię o 2 Handle Polen sp. z o.o. Kurza Góra - Kurza Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 2 Handle Polen sp. z o.o. Kurza Góra