Opinie o PCT Protective Coating Technology Dawid Siniecki w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PCT Protective Coating Technology Dawid Siniecki. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PCT Protective Coating Technology Dawid Siniecki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PCT Protective Coating Technology Dawid Siniecki w Lębork

Malarz

Pracę w firmie Dawidka S. trudno nazwać pracą, nie zatrudnia nikogo. Jak chcesz tam pracować to najlepiej otwórz działalność a jakąś tam robotę dostaniesz tylko rachunki musisz wystawiać na kwoty jakie on Ci powie (proceder zgłosiłem do skarbówki). Właściciel chce uchodzić za bandziora i tak się też obnosi ze wszystkim. Terminowość wypłat :) nie istnieje coś takiego u Pana D. zapłaci jak "może" dostanie przelew. Z tego co sie miedzy ludzmi mówi to podobno ktoś poszedł z nim do sądu, bo wcale nie zapłacił jak facet upomniał się o swoje. Gość daje po kilka stówek a jak nie będzie Ci pasowało, że nie umie na czas zapłacić to szukaj innej roboty. Facet ma dobre gadane ale słabe pojecie o tym co się dzieje dookoła niego a o robocie to już w ogóle nie ma pojęcia. Ogólnie nie polecam.

Byly pracownik
@Malarz

Jak się jedzie do roboty tylko chlac i nic nie robić, to czemu się dziwisz:) takich "niezdowolonych " chlejusow troche bylo, aż dziwne, że skleiłes tak długa wiadomość

Szczecin

Chciałbym ostrzec wszystkich przed próbą współpracy z tą firmą. Umówiliśmy się na rozpoczęcie pracy w Niemczech, w mieście Wismar od 1 czerwca 2022 roku. Umówiliśmy się na to już w połowie maja. W trzy osoby, w jednym momencie zostawiliśmy poprzednią pracę i byliśmy gotowi do wyjazdu do Niemiec. Umówiliśmy się na spotkanie w Kołobrzegu gdzie dogadaliśmy szczegóły i zapewniliśmy naszą chęć wyjazdu. Niestety, wszystko się opóźniało, a kontakt z właścicielem Dawidem oraz jego wspólnikiem Rafałem był niemalże niemożliwy. Dwa razy o odwołaniu wyjazdu dowiadywaliśmy się dzień przed nim. Umowy, które dostaliśmy zawierały mnóstwo błędów, wyglądały jak napisane przez ucznia gimnazjum. Zrobiliśmy własną wersję umów na którą... rzekomo się zgodzili. Podbili pieczątką, podpisali i tak naprawdę słuch o nich zaginął. Nie polecam, omijać szerokim łukiem jeżeli chcecie mieć robotę pewną.

Spawacz
@Szczecin

Potwierdzam, chłopaczek nie ma pojęcia o pisaniu czegokolwiek a tym bardziej umow. Na proste pismo odpisać nie umie, nawet prawnika nie umie sobie znaleźć, w sumie to wiadomo czemu, prawnikowi nie możesz powiedzieć, że czekasz na przelew.

Malarz

Byly pracownik Nowy wpis
@Malarz

Dominika
@Szczecin

To te umowy zrobione przez was w ogóle prawomocne są? Skoro je podpisali to chyba powinni się z nich wywiązywać?

@Dominika

A z czego się wywiązywać w umowie zlecenie?

Spawacz Nowy wpis
@Szczecin

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PCT Protective Coating Technology Dawid Siniecki?

Witam nie polecam tego pana i jego firmy nikomu ściąga ludzi po czym chwilowo daje zaliczki później ciężko się doprosić na życie z mojego pobytu ludzi ściąga później siedzą w domu gdyż ciężko mu zakupić bilet aż rodziny się zapożyczają żeby bliskich ściągnąć jest za bardzo pewny siebie jeśli ktoś usłyszy firma pct. Omijać szerokim łukiem tylko długo i wracasz goły oszuuuust

@Jai reszta Nowy wpis

Byłem świadkiem tych (usunięte przez administratora) jest to prawda współczuję tym co byli zmuszeni na zapożyczanie się żeby wrócić do kraju . Bydlę bez jakiego kolwiek honoru Niema szacunku dla ludzi.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PCT Protective Coating Technology Dawid Siniecki. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Czy pracownicy PCT Protective Coating Technology Dawid Siniecki mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

(usunięte przez administratora) omijać przy zwalnianiu obojętne z jakiej przyczyny nieoddaje całości (usunięte przez administratora)

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z PCT Protective Coating Technology Dawid Siniecki? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

@omg

Niestety płatności zostawiają wiele do życzenia. Płaci ochłapy ratami nie na czas i nie całość. Zatrudnia ludzi i obiecuje jutro przyniosę umowę do podpisu z tym że to jutro nie nadchodzi nigdy. (usunięte przez administratora) ludzi i skarbówkę.

Nie polecam tej firmy , najpierw obiecuję pracę itd później nie dobiera telefonów . Czekasz 2 miesiące na robotę po czym gość zapada się pod ziemię . Szkoda czasu ...

NIE POLECAM!!! Nie płaci ani na czas ani całości.Caly czas tylko gada "sam czekam na przelew".Najważniejsze jest dla niego żeby mu się zgadzało.Ma wyłożone w pracowników.Nawija makaron na uszy-z czasem wychodzi jakim jest h*jem.

Elżbieta

Ale czy z tego przypadkiem nie wynika, że to ten trzeci podmiot zalega? To może też do nich warto mieć pretensje, skoro rozliczyć się nie umieją. To stały partner biznesowy czy skąd on te przelewy ma?

Robert

współpracowałem z ta firma kilkukrotnie w ciągu ostatnich 6-7 lat i narzekać nie mogę, lubię pracodawców którzy umieją docenić Fachowca

Agnieszka
@Robert

Ciekawie, a co dokładnie znaczy to docenienie pracownika? Chodzi tylko o kase? Dlaczego już nie współpracujecie, no bo tak rozumiem bo piszesz w czasie przeszłym.

Dobra praca u uczciwego człowieka. Nie dajcie się zwieść komentarzom tych nierobów co pisali wcześniejsze komentarze. Miałem okazję z nimi pracować, to typ ludzi co wszystko chcą za darmo. Nie robili nic, a jak wkońcu Dawid ich zwolnił zrobili wielkie oczy nie wiedząc za co. Współczuję, że akurat (usunięte przez administratora)usiał trafić na takich łapudraków. W tej firmie każdy traktowany jest fair. Jeśli znasz się na robocie i pracujesz jak każdy normalny, zarabiasz. A jak siedzisz i myślisz żeby jak najszybciej wychlać browara to nie ma tam dla ciebie miejsca. Pracodawca dla pożądnych ludzi.

Elżbieta

Czyli spore problemy z piciem tutaj były? Pytam czy były, bo chyba jak już to ich nie ma, skoro piszesz, że pozbyto się stąd tego kogo trzeba? Twoja wypowiedź to jednoznaczne stwierdzenie, że wina leży jedynie po ich stronie czy jednak firma też mogła w jakiś sposób jednak choć odrobinę zawinić? Wiadomo, że przecież są dwie strony medalu

Byly pracownik

Bardzo dobry klimat. Kasa na czas, pracodawca solidny. Fakt, trzeba założyć własną działalność, ale to akurat dla mnie nie był żaden problem. Generalnie współczuję facetowi nierzetelnych pracowników, którzy po paru dniach pracy rządali zaliczek, po czym nie pojawiali się w pracy, co odbijało się na reszcie załogi. Prace wspominam tam pozytywnie i polecam ta firme

Dominika
@Byly pracownik

A dużo można było wyciągnąć na takiej własnej działalności?

Uwaga (usunięte przez administratora) nie płaci na czas a na koniec współpracy nie płaci za wszystkie godziny tylko za część.

Alicja
@Michał

Wow, dzięki za ostrzeżenie!! Jeszcze by się ktoś naciął przypadkiem. Jak to rozwiążesz?

Zostaw merytoryczną opinię o PCT Protective Coating Technology Dawid Siniecki - Lębork

• Jak się pracuje w PCT Protective Coating Technology Dawid Siniecki?

Zobacz opinie na temat firmy PCT Protective Coating Technology Dawid Siniecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PCT Protective Coating Technology Dawid Siniecki?

PCT Protective Coating Technology Dawid Siniecki
3.6/5 Na podstawie 5 ocen.

PCT Protective Coating Technology Dawid Siniecki