Opinie o Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Hiteks II Piłat Alicja w Lędowo

janusz Nowy wpis

Chciałbym poinformować Anonima że jest wrzesień 2019r i firma Hiteks nadal istnieje . Co więcej firma się podzieliła i razem mają dużo więcej samochodów niż mieli w 2011r. Większości są to nowe dafy 106 w pełni wyposażone. Sprzęt jest wymieniany co 5 lat . Przy takim samochodach nie ma możliwości jeżdżenia na " wspomaganiu" Pracują u nich ludzie nawet od 12 lat. Są to wyłącznie Polacy. Zarobki 6-7,5 tys, płacone zawsze na czas.Zdarzają się wypłaty z 8 z przodu Pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę. Informację o drugim Hiteksie mam od kierowców tam pracujących. Ciekawi mnie z ilu firm się ciebie od 2011r pozbyli ?

Wasza opinie ma znaczenie! Co wiecie o firmie Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Hiteks II Piłat Alicja w miejscowości Lędowo? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy!Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Hiteks II Piłat Alicja - Lędowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Hiteks II Piłat Alicja
0/5 Na podstawie 0 ocen.