Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Lol

Super nadawac i oczerniac innych tak incognito, nieprawdaż!! Pusta ta dyskusja. Nic ciekawego człowiek sie nie dowie. Widac pisza tylko frustraci. Co tam Panowie w wierniczej słychać? Może coś ciekawego powiecie.

imie i nazwisko
@Lol

A ty z imienia i nazwiska się przedstawiłeś z pełnym adresem.

Znam

dawajcie najlepsze teksty barana produkcyjnego pamietam jak na Wegrzech podczas mistrzostw uciekał do nas pić bo nie miał z kim nikt go przecież z kadry nie lubi. Wówczas go lubiłem bo ciagle stawiał i opowiadał wiele o innych jacy to wszyscy ciulowi a on zajebisty to mu wychodzi (usunięte przez administratora) br /> Jak to mawiał ja nie muszę tu pracować a teraz podobno dupka sie trzęsie bo jak on przeżyje za te marne 3000 zł

byly pracownik

Ale mi was szkoda. Zartuje :) Wogole mi was nie szkoda!!! Wy wszyscy jestescie jak barany, zamiast cos zrobic ze swoim zyciem to tylko narzekacie. Najeliscie sie jako barany to i tak was traktuja. Niczego innego sie nie spodziewajcie. Taki juz wasz los -mee mee.

Hahaha

Baran produkcyjny, każdy wie o kim mowa powyżej! Sprawa rzeczywiście została wyciszona. GDS tez dostał polecenie zeby milczeć. Bedzie kontrakt Baran znowu pojedzie bo inaczej byc nie może. Sorry taki mamy klimat!

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Bomba

Zgadza sie jestem zadowolony, ze pracuje w GT. Mam wielu przyjaciół w GT. Moja żona rownież pracuje tu. I co z tego! Tymbardziej jestem happy. Co komu do tego? Otworzcie oczy i umysły barany.

Trzeba jeszcze dodać, iż poziom Bomby jest taki jak jego post! Czyli prostak! Tez jestem pewien ze to człowiek z "układu" Prezia".

Ktoś

Bomba od razu widać ze do Gt dostałeś sie dzięki ukladam. A może Ty w Kontraktach pracujesz?

nasza prawda o GT

UOS !!!!Znowu ma wygrany kontrakt. GT przegrala! Ale jest nadzieja .............................. chyba ze znowu przegramy. Moze PGNiG nie zjednoczy nas z Krakowem choc w tym Krakowie mowia tylko o tym ze bedzie jedna Geofizyka bo za duze koszty, zeby utrzymywac dwie firmy dla ktorych nie ma pracy. Osrodki pewnie przejda do Warszawy - tak glosza plotki z ETO. GT ma duzo majatku zeby sprzedac ja za duze kase - szczegolnie te marmury w nowym budynku. Oj biedny ten Prezes co jeszcze Generalnym Prezesem nie jest choc na to liczy, (nominacji nadal nie ma) Co On bedzie robil? Elektronikow Krakow ma bardzo duzo. Chyba ze liczy na stanowisko Menagera ale przeciez tam nie bedzie niczyim zieciem bo maja swoich dobrze wyksztalconych Managerow i dobre uklady w Warszawie. Kazdy pracownik GT wie o tym ze gdyby nie uklady (tesc-ziec) zaden z obecnych prezesow nie piastowal by tego stanowiska. Malo tego, zaden Dyrektor nie bylby Dyrektorem - wszystkie awanse w GT to tylko uklady rodzinne bo albo tesc - ziec, albo syn albo chrzesniak, albo inna rodzina. Wiekszosc kierownikow w GT ma "wujkow" w GT i to wcale nie przybranych tylko wiezy krwi spowodowaly awanse mimo braku kwalifikacji. W biurze pracuja na stanowiskach eksponowanych KIEROWNICZYCH : synowie bylych pracownikow, żony i przyjaciołki obecnych. Popatrzcie na nazwiska w ksiazce telefonicznej - zona, malzonek lub syn czy corka bo mamusia, tatus, ciocia lub wujek na emeryturce, Brniemy dalej - Kierownicy Grup bez wyzszego wyksztalcenia, Kierownicy produkcyjni bez przygotowania bo Geodeta to chyba nie jest odpowiednie przygotowanie. Sa tez awanse geofoniarzy na geodetow czy permiting. Rowniez kierownicy na stanowiskach w Pentagonie bez odpowiednich kalifikacji, najczesciej jakies zaoczne studia, ktore robili bedac juz na stanowiskach. Czym nasze kadry kieruja sie kiedy jest rekrutacja, awans czy przeglad stanowisk. No chyba nie tylko odpowiednim przygotowaniem. To jest tak : mamusia, tatus, tesc lub przyjaciel prosili zeby dzieci mialy pracy no i maja! Qvo Vadis GT?

krakus
@nasza prawda o GT

do Krakowa

Bomba
@nasza prawda o GT

Masz chłopie mózg zlasowany. Wszyscy są be tylko ty jesteś zajebisty. Jesteś tak zajebisty, ale niestety Cię nie wybrali do managementu. Oj przykro. A może piz.... ą jesteś i się nie nadajesz. Ciągle psioczycie na GT. Nie podoba sie to(usunięte przez administratora) Najlepiej do UOS-u. Oni mają tyle projektow ze narobili 30 mln straty za zeszły rok. :-) Ale GT jest (usunięte przez administratora) wa i miała zysk w 2014. Cholera nie udało sie dorównać GK i UOS. Pewnie przez błędy zarzadzajacych. Otwórzcie oczy i umysly barany.

takie tam

Czlowieku kadry i place i te tam ksiegowe maja takie znajomosci u prezesostwa ze nikt ich nie ruszy. Znaja za duzo sekretow Panow Prezesow. A jak by to doszlo do prasy czy telewizji? Plotka z Pentagonu az huczy z afera jakiegos samochodu za duze pieniadze, podobno narazie go schowali bo sie boja ze sprawa dojdzie do NIK

inz polowiec

Co prawda to prawda bo w placach i kadrach to nikogo nie zwolnia - w biurach pelno kobitek, na drzwiach chyba 15 nazwisk. Czy one maja wszystkie prace? Kogo one beda liczyc jak wszystkich z polowych zwalniaja. A po co Dzial Finansowy Eksportu jak tego eksportu brak dlatego pytam co tak dzial robi? zajmuje 3 pokoje i tabliczki z wieloma nazwiskami ludzi. Trzeba tym wszystkim pracownikom placic co miesiac i to duze pieniadze. Upadek nam grozi tak samo jak Geofizyce Krakow

news

Konsolidacja z Krakowem nieunikniona - to wiadomości od pracowników GK! - i fajnie!!!!! Ciekawe gdzie pracownicy GT - biurowca i łącznika dostaną pracę ? Dlaczego poza paroma wypowiedzeniami nie rusza sie pracowników biurowych, Wreczono kilka wypowiedzen zeby zrobic pokazowke i nic dalej - wszystkie działy ( kadry, finanse, ksiegowosc) nikt nie jest do ruszenia, nikogo sie nie zwalnia. Gazeta postraszyla i koniec zwolnien w biurowcu. Do zwolnienia tylko produkcja bo ich nikt nie broni, nie maja znajomych wujkow, malo wiedza co sie w firmie dzieje wiec nie doniosa do mediow. Czy Zwiazki wybronily choc 1 osobe z terenu? Nie!!!! a tak naprawde kto robi pieniadze zeby firma istniala - nie biurowiec tylko pracownicy produkcyjni, ktorzy maja niskie pensje i zawsze sa traktowani jak kolo u wozu.

biurowy

Wow! A co to za afera w Hiszpanii? Nic nie było słychać o tym w Toruniu!

biurwa
@biurowy

Popytaj prezesów może Ci opowiedzą kto był na zdjęciach skoro tak ładnie to ukrócili. Podpowiem abyś listę sprawdził kto tam był pod pozycją barana produkcyjnego, połączył fakty kto jest blisko prezesów z jego rodziny i wyciągnął wnioski. Równy nie zawsze znaczy tak samo traktowany.

dupajas
@biurwa

Baranów produkcyjnych jest sporo ;) znam takich co to mapy nie umieją czytać i na profil sami nie dojadą hehe ;) ale oni mogą.. ty jak dasz palik nie tam , albo metr za daleko , krzywo wiązkę położysz , za szybko pojedziesz autem to afera na całą grupę jest.

dupajaś

co tam panowie słychać!? Czy osoby które mają mało WZG i DRH a nigdzie nie jadą dostają świadectwa pracy i czy wypłaty są z zapłaconymi nadgodzinami i niewykorzystanymi urlopami? Dostajecie swiaqdectwa ? Proszę o info

Balon

Biednego szeregowego pracownika się ściga na grupach a afery zdjęciowe z Hiszpanii sprytnie pod dywan się zamiata. Dlaczego? Bo są równi i równiejsi a może ...

men

Świadectwo ktoś dostał?

studentka

czy ktoś może polecić mi materiały książkę na temat profilowania termicznego otworów wiertniczych bardzo proszę o pomoc bo nigdzie nie ma na ten temat informacji pozdrawiam

Tak powarznie

Ktoś wie co dalej z tematem w Jarocinie.

Piotroch

Jakby GT upadlo to nie tylko on by nie wstal bo na..banych to by bylo sporo wiecej osob ktorzy z radosci nie mogli by sie powstrzymac aby wyjsc w piatek z domu swietowac i wrocic w srode na kolacje :) ale tez niestety duzo bylo by placzu i zmartwien... Ale ty sie martwic nie musisz bo sam ci 0.7 l postawie na otarcie łez :)

Pomiarowy

No no poziom dyskusji na tym forum sięgnął dna.

falubaz

pajace z geofizyki

Kon
@falubaz

Fallus z ZG !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo