GEOFIZYKA TORUŃ

Toruń

Opinie o GEOFIZYKA TORUŃ

tola t

@scherttino ja nie utonę i składam właśnie cv na specjalistę referenta ds. persopnalnych do nich

schettino

zapraszam do pierwszej szalupy, kto wsiądzie nie utonie .... :) Tak naprawdę szczęśliwi Ci którzy dostali wypowiedzenia teraz,.. wiosna idzie to i na ogórki czy sałatę można się wyrwać,... gorzej będzie jesienią i zimą .... A co do sałaty to w GT zbyt dorodna nie będzie w tym sezonie [o ile jeszcze jesienią w GT?]... Pozdrowienia Odpływamy

[usunięte przez moderatora] kierownik [usunięte przez moderatora] majacy wielu spoleczniakow, wmawianie ze dzial jest nie rentowny, zwolnienia bo przyjmuja mlodych zeby nie dawac umowy na dluzej, [usunięte przez moderatora] i tylko dodam omijajcie ten dzial z daleka!!! placa mizerna nawet na waciki nie wystarczylo by pana i pania z biurowca

Teresa

Nawet nie wiem jak i kogo poprosic o ludzka informacje o Waszej firmie. Co za stek bzdur nie na temat a ja chce sprawdzic czy warto u Was szukac pracy! Po wakacjach wracamy z mezem do Polski z Francji (po 5 letnim kontrakcie). Dom mamy w Toruniu a Geofizyka zdaje sie jednym z sensowniejszych zakladow! On logistyk a ja tlumacz (biegla znajomosc 4 jezykow). Moze ktos poradzi?

Zostaw opinię o GEOFIZYKA TORUŃ - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GEOFIZYKA TORUŃ