Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

LK

Należało by się zastanowić nad systemem zmianowym ale pod kątem wytrzymałości ludzi oczywiście fizycznej i psychicznej STRES To jakiego ma się przełożonego też ma znaczenie 2/2 jest chyba wporzo zagranica góra 1 miesiąc oczywiście NIEDZIELA wolna reset .Co sądzicie panowie i panie,wiem my możemy sobie pisać górę wezmie ekonomia.

Wiadomośći

Nikt nic nie powie niczym się nie podzieli Talkie to zgranie w naszym narodzie Ktoś może coś powiedzieć na temat zmian 1/1 przeciez jeśli to prawda to głupota ok jeśli ktoś ma temat za płotem ale jak ktoś ma 480km. to podziękował 2/2 i OK

tez byly

Nikt sie nie pochwalil odszkodowaniami jakie uzyskaliscie,podobno WIELKIE sumy.

gosc

Panie ha ha widze ze inteligencja pan niegrzeszy.inteligentny czlowiek zalatwia takie sprawy nie na forum,moim zadaniem masz cos do kogos to powiedz mu prosto w oczy ze jest malo ambitny i ma slabe umiejetnosci,widzocznie pan nie ma odwagi,czyzby niemial by pan ja...? Chyba nosi pan spodnie?

hehe

Ha ha,sam byles pracownikiem gt uwazasz sie za lepszego pracownika? Taki jestes ambitny? To czemu cie wyje... za wode???

HAHA
@hehe

Między zwolnieniem z pracy a nie przyjęciem warunków jest jakaś różnica panie hehe,nie każdy w tej pracy pił ALKOHOL jest dla mądrych ludzi.

HAHA

Skoro mam harować ciężko to wolę u Niemca Holendra lub Belga za większe pieniądze Wiem że w firmie zostaną dziadki oraz mało ambitni ludzie o super wiedzy i umiejętnościach tacy jak choćby Główny geodeta kraju,oczywiście z pomiarowych też da się zrobić brygadzistów HA HA Panie operatorze a co to jest skip i jak go zrobić i jak zapisać a już podać to do aparatury śmiało awansujcie panowie operatorzy już się cieszą.Pozdrawiam tych którym się chce którzy mają ambicję godność.

Fuckty

i 10 informatyków

Zarz

Nie mnóstwo tylko 3 i nie kierowców, a brygadzistów.

Fakty

Mnóstwo kierowców tych pracowitych podziękowało.

ciekawy

Właśnie panowie jak tam Kościan? 30 osób nie pojechało czy to plotki? Czekam na telefon Piaseckiego aby mu z radością odmówić :D GT dokrecala śrubę już kilka lat i w końcu gwint się zerwał! Może teraz zaproszą tych 300 co stoją za bramą i czekają na pracę w wielkiej GT hahahaha

Ashley Madison

Jak tam biurwy wasze premie? Szogun miał gest?

tez byly

Jak panowie idzie na grupie w Koscianie;

driver

pomiata

driver

2/2 to 2 tyg pracy i 2 wolnego. Po12h dziennie ale w praktyce te zmiany już nie istnieja. robi się 3/2 lub 7/2 jak w przypadku Węgier. Jeżeli lubisz prace w obozie gdzie pracownik jest niżej od kota w hierarchii to polecam. Mało gdzie tak się pracownikiem pomiarami.

ciekawy

A na jakich zasadach ma być praca 1/1 podobno wchodzi we wrześniu ?

byly pracownik

A ja mysle, ze przynajmniej z jednej zeczy sie powinniscie cieszyc- systemu 2x2. Zadna firma zachodnia nie proponuje takiego systemu. Wciaz sie dziwie, ze w GT to jeszcze funkcjonuje. Ja bym dal oferte pracy w systemie 5x3 albo co najwyzej 3x2, ale w zadnym wypadku 2x2.

Realny
@byly pracownik

Bedziesz pracował niedługo tak jak w konkurencji aż zdechniesz bo do tego dążycie Panie kierowniku ja dam radę mogę nie jeść nie spać tylko będę doły kopać.Wiecie za co nas za granicą nie lubią ano za to ze sami sobie obnizamy stawki za to że proponujemy szefostwu akord za podpierda....za głupotę za zawiść inne nacje trzymają się razem ale my Polacy każdy sobie rzepkę skrobie będziesz skrobał jak jesteś młody ale pomyśl o tym ze zdrowie kiedyś odejdzie.

Fakt

Trzeba uciekać za granicę puki jeszcze można puki nie najedzie się muzułmanów którzy zajmą miejsca pracy a jak się dorwiecie pracy to się jej trzymajcie rękoma i nogami.

Do Popi

Popatrz w lustro a zobaczysz lizodupa

psychiczny

Ten popi to pacjent psyhiatryka tazem sie leczymy.

Zwi

9 zdań, 8 kłamstw. Pierwsze zdanie to już przesada.

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo