Opinie o Kurek Andrzej Usługi Transportowe Oldawi w Wejherowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kurek Andrzej Usługi Transportowe Oldawi. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kurek Andrzej Usługi Transportowe Oldawi o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kurek Andrzej Usługi Transportowe Oldawi w Wejherowo

Jaka atmosfera panuje w firmie Kurek Andrzej Usługi Transportowe Oldawi? Są ogłoszenia na InfoPraca.pl z 4 czerwca. Czy jest rotacja?

Anon Nowy wpis

Atmosfera składania pozwów. Rotacja pozwów

Ktoś

Żałosny Pan Andrzejek wciska kity, że wypłaci NA PEWNO na czas. Tydzień po tygodniu mija i dalej nie ma pieniędzy za ciężko przepracowany miesiąc. Każdy jest zły tylko nie on, manipulant i (usunięte przez administratora) Wszyscy są dla niego „kombinatorami” i „nierobami”. Synalek uczy się od tatusia krętactwa ;)

@Ktoś

A ja pracuje u Pana Andrzeja 2 lata pensja zawsze na czas nie ma proszenia się jak u wcześniejszego pracodawcy.

@Gosc

No to brzmi o wiele bardziej pozytywnie, ale skąd wy macie taką rozbieżność w zdaniach? Ludzie tutaj byli i są różnie traktowani?

Wiesiu
@Ktoś

Prawda . (usunięte przez administratora) i zwykły przekręt Omijać całą rodzine

@Wiesiu

A wykręcił Cię jakoś czy na podstawie opinii tak piszesz?

No Nowy wpis
@Danuta

Być może Wiesiu nie odpisze, ale odpisze ja. Andrzej Kurek wykręcił ogrom osób, piszę to na podstawie doświadczeń z tym "pracodawcą"

doba Nowy wpis

Oszukał ludzi na mnóstwo pieniędzy. Nie pozwólcie złodziejowi bezkarnie jeść za wasze.

Gosc

W Żyrardowie byli pracownicy nie dostali pensji za ostatnie dwa miesiące.Pana Andrzeja nie interesuje to że ktoś nie ma na życie że musi dać dzieciom jeść. Nie życzę nikomu źle ale oby Bóg go pokarał za krzywdy.

@Gosc

Jeśli to prawda i się o to upominacie to jak na to reaguje?

No Nowy wpis
@Danuta

Reagowal na to tak, że obiecywał wyplaty najpierw za dzień, dwa dni, potem za tydzień, potem jak spłyną rozliczenia, potem sam spłynął i go nie ma. PiP w Gdańsku złożył wizytę, rozpoczął procedure, ale andrzejek cwaniaczek zdąrzył juz zawiesić/zamknąć działalność i myśli, że nikt nie pofatyguje się do Gdańska złożyć zeznania do PiPu i mu się upiecze. Nalicza bezensowne i przede wszystkim po podstawne prawnie kary, kłamie non stop, wydaje mu się, że nikt mu nic nie może. No to się zdziwi mnogością wezwań sądowych, z US, z ZUSu, pozwów cywilnych. Powodzenia andrzej, juz chyba nigdy nic swojego nie będziesz mial. Może poza tymi ludźmi, których zatrudniasz na czarno

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kurek Andrzej Usługi Transportowe Oldawi? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.

Firma która ewidentne żeruje na nie wyplacaniu pensji pracownikom. Samochody tej firmy gdyby nie logo poczty to by pewnie ze względu na stan zostały ze złomowane pracowałem 16 miesięcy tez zostałem (usunięte przez administratora) Pensja ostatnia nie została wypłacona bez żadnych przyczyn .

Gosc

My pracownicy nie dostaliśmy pensji za dwa ostatnie miesiące i nie dostaniemy zostanie sprawa skierowana do Sądu.

Anon

Historie pracy u tego człowieka nadają się do pokazania w telewizji. Nie wypłaca wynagrodzeń, zeruje na pracownikach nieświadomych jego nieuczciwości "zalej samochod ja odesle pieniądze", "załóż za mechanika, ja odesle pieniądze", na szczęście nie każdy się na to łapał, co do dociekania swoich praw i pieniędzy kontaktu praktycznie brak, ale jeśli już się uda to kolejna obietnica i dalej to samo. Znam kilkoro ludzi którym nie wypłacił wynagrodzeń i którym nie wypłacił tyle ile się należało. Omijać go i uciekać od niego, póki jeszcze nie straciliscie zbyt dużo. Swoją drogą ciekawe gdzie Andrzej pojedzie na wczasy za skradzione pieniądze. Ja mam nadzieję, że w końcu do jakiejś instytucji państwowej.

@Anon

Może w końcu ktoś się weźmie oby skutecznie Bardzo Bardzo odradzam współpracę z P.Andrzejem Kurkiem .

Pracownik 5

Ta gnida idzie coraz dalej w Żyrardowie nie wypłacił pracownikom za dwa miesiące. Oszust omijać zreszta już ma tyle pozwów do sądu ze ta firma to już jest bankrut a ten żałosny właściciel nikomu się zle nie życzy ale mam nadzieje że dostanie od życia to na co zasłużył.

Szkoda gadac

Najważniejsze to żeby sie nachapać cudzą krzywdą.. Płatności raz na dwa miesiace. Tysiące obietnic Jedna wielka kicha. Nie polecam.

Aga3007

No cóż miałam tą nie przyjemność pracować u tego pana i nie chce mi się wierzyć że ktoś może jeszcze traktować swoich pracowników w karygodny sposób. Mianowicie za mojej kadencji z pracy odeszły trzy osoby ja jako czwarta po kilku miesiącach i cała nasz czwórka nie dostała pieniędzy za ostatni przepracowany miesiąc, ponieważ jak sądzi pracodawca byliśmy nielojalni w tym że mieliśmy czelność poszukać lepiej płatnej pracy (u tego pana moja pensja nie przekraczała 2000 ) tak właśnie nie przekraczała 2000 w dzisiejszych czasach. Druga sprawa to taka, że jeśli masz do zwrotu ulgę na dziecko w rozliczeniu podatku to zapomnij nie ma szans bo pan nie odprowadza żadnych składek na poczet podatku. Najlepsze na koniec pan jest tak ""Profesjonalny"" że prowadzi durne korespondencje SMS co i rusz wymyślając nowe powody dla których nie wypłaci nikomu pieniędzy ( bo nielojalni, bo źle był pan traktowany, bo takich pracowników to on jeszcze nie miał itp.) W sumie nie wypłacić kilku byłym pracownikom pensji daje całkiem przyjemną kwotę ( np. można na wakacje za nasze pieniądze pojechać czy kupić coś fajnego) na tym kończę ale mogłabym bardzo bardzo dużo jeszcze napisać. Na koniec bardzo was wszystkich proszę NIE DECYDUJCIE SIE NA PRACE U TEGO PANA!!!!!!! To jest koszmar a czytając te wszystkie opinie teraz jestem zła na siebie, że nie zrobiłam tego wcześniej. Oczywiście sprawa skierowana do sądu pracy za dużo osób już oszukał, czy jak kto woli okradł????????????

Nie polecam, nie wypłaca. Wykorzystuje ludzi i potrafi tylko kolorowo mowic. Tragedia, ze w tych czasach takie firmy jeszcze istnieją…. Osobiście znam kilka osób którym jeszcze nie wypłacił ze przepracowany okres… poza tym stawki dramatyczne, jezdzij 10h dziennie za 12 złotych. I musisz calowac pana Andrzeja po stopach ze dał ci prace!!!

Gosc

To ile rozwoził Pan paczek dziennie że zarobił 12zl????

@Gosc

A to jest praca na akord? Myślałam, że o godziny mu chodzi

Czy pracownicy Kurek Andrzej Usługi Transportowe Oldawi mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

dudu

tak w integracji skladania pozwow na p. andrzeja

Maria
@dudu

A o co te pozwy?

Olf

(usunięte przez administratora),OMIJAĆ szerooooookim łukiem !!!

@Olf

A kolega to który, ten który auto rozwalił, czy alkoholik i został wyrzucony? Poprosiłbym szerzej. Współpracuję z OLDAWI 10 lat, oczta 15 lat i nie mam zastrzeżeń co do współpracy. Pieniądze zawsze na czas i zawsze można się dogadać gdy są kwestie sporne. Opinia Olfa to bzdura!!! Polecam OLDAWI.

Syn Pana Andrzeja rozumiem:)
@Adam

Bzdura to masz na drugie

Rysiek z klanu
@Olf

Dokładnie tak. Omijać najszerszym łukiem i nie wierzyć w żadne słowo Pana Andrzeja K, który jest tak słodkopierdzący jak chce zrównać sobie ludzi… Do obrzygania. Nie rozlicza się z podwykonawcami. Nie polecam.

Hahaha
@Syn Pana Andrzeja rozumiem:)

Wyczerpującą merytoryczna odpowiedź.

Jak się pracuje z ludźmi z Kurek Andrzej Usługi Transportowe Oldawi?

Zły

Dobrze dopóki pan Andrzej nie musi wypłacić pracownikowi pieniędzy. Fałszywy człowiek.

Michał z Szczecinka

Przepracowałem cały lipiec w sierpniu odeszłem od tej pracy znalazłem lepszą ofertę a że pan kurek wypłacał w następnym miesiącu to nic do tego wysłał mi rozliczenie że odeszłem z pracy w lipcu potrącił mi 1500zl a resztę wypłaty za (usunięte przez administratora) auto gdzie jak może przeglup z mojej winy (usunięte przez administratora) nie polecam jak do nie go zadzwoniłem to wyzywał wszystkich od (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)zobaczysz kiedyś trafi kosa na kamień

Arek

Gdyby ktoś zapytał mnie opinie na temat pana Andrzeja kurka i jego działalności 3,4 miesiące temu bardzo chętnie bym powiedział że jest ona jak najbardziej owocna i polecił bym ją. Jednak kiedy okazało się że pan Andrzej stracił rejony w Szczecinie a my jako podwykonawcy i kurierzy zostaliśmy na lodzie zażądał od nas lojalności byśmy nie przeszli przypadkiem do nowego przewoźnika. Po dwutygodniowym oczekiwaniu między innymi ja podpisałem umowę z nowym przewoźnikiem za to zostałem ukarany tym że nie otrzymałem ostatnich pieniędzy za ciężko przepracowany miesiąc. Tak więc współpraca z panem Andrzejem jest dobra tylko wtedy kiedy jest na jego warunkach kiedy coś się popsuje on ma wszystko tak zwanym poważaniu a ty przewoźniku zdychaj z głodu

DAWID

CIENKO TO WIDZĘ .WSPÓŁPRACA ŻADNA . JEDYNIE PIC ,KŁAMSTWO DO MOMENTU JAK CIĘ ZŁAPIE .ALE JAK NAJDALEJ O TEJ (usunięte przez administratora)..LEPIEJ IŚĆ DO DPD ,A NIE NA JEGO USŁUGI POCZTOWE . POZDRAWIAM PANA (usunięte przez administratora) I NIECH MU SIĘ DALEJ UDAJE ŁAPAĆ LESZCZY. HA,HA,..........

Zostaw merytoryczną opinię o Kurek Andrzej Usługi Transportowe Oldawi - Wejherowo

• Jak się pracuje w Kurek Andrzej Usługi Transportowe Oldawi?

Zobacz opinie na temat firmy Kurek Andrzej Usługi Transportowe Oldawi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kurek Andrzej Usługi Transportowe Oldawi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kurek Andrzej Usługi Transportowe Oldawi
  • Jana Karnowskiego 82 lok. 1