Opinie o Firma Handlowa Terwit Witold Podeszwik w Reda

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowa Terwit Witold Podeszwik, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Handlowa Terwit Witold Podeszwik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Terwit Witold Podeszwik w Reda

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Bożena Nowy wpis

A teraz może szukają sprzedawczyni? Trochę tu prania brudów było, ale przynajmniej wiadomo, że dobre pieniądze. Chyba od 2018 jeszcze lepsze są?

Ania Nowy wpis

Czy firma ma jakieś sprawy w sądzie bądź długi?

Rozczarowana

Radzę trzymać się jak najdalej od tej firmy a zwłaszcza od Pracodawcy Pana Witka. Jak i za równo od jego żony Teresy. Jedyny plus ,pracy w sklepie to taki że są dobre zarobki. Ale pieniądze to nie wszystko. Ktoś powinien nauczyć tych Państwa szacunku do pracownika. A nie wieczne straszenie. I czepianie się o bzdurę. Najdrobniejszą bzdurę. Nie polecam tej firmy. I szczerze szkoda mi wszystkich ludzi,którzy mają styczność z tymi święto-jebliwymi ludźmi. Ja o swoje prawa , muszę walczyć w sądzie pracy. Zero szacunku, zero docenienia, zero praw, już nie wspomnę o chorobowym lub o urlopie na żądanie. Czegoś takiego nie ma w tej firmie, jeśli spróbujesz pójść na chorobowe. Licz się z tym że dostaniesz wypowiedzenie umowy natychmiastowe. W trakcie chorobowego L4 , dostałam po trzech dniach wypowiedzenie umowy o pracę. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca musiałby się nauczyć , szacunku do pracownika.

Co Nowy wpis
@Rozczarowana

Powiedziała ta co tylko chciała mieć ubezpieczenie na operację. Napisz lepiej (usunięte przez administratora)ilu komorników Cię szuka. Odpowiem za ciebie trzy kancelarie z całago kraju ale już dobrze wiesz że z cyganów bez żadnego majątku nic nie ściągną , ale na wszelki wypadek operujesz nazwiskiem panieńskim jak i po byłym mężu. Swoją drogą wiedział co robi jak cię pogonił. Z siostry doiłaś tyle Hajsu ze poszła do Wejherowa.

Witold Podeszwik Nowy wpis
@Rozczarowana

Bzdura totalna ta osoba przepracowała ogółem 3 miesiące i próbowała wyłudzić pieniądze poprzez chorobowy które trwa już pół roku,więc po to ta pani się zatrudniła.Ostrzegam wszystkich pracodawców przed panią Moniką Derenda.

Co powinny wiedzieć osoby szukające zatrudnienia w firmie Firma Handlowa Terwit Witold Podeszwik w mieście Reda? Czy masz dla nich jakieś porady i wskazówki? Dodaj opinię, pomóż innym podjąć decyzję.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Firma Handlowa Terwit Witold Podeszwik? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Praca w klubie nocnym w centrum Gdańska! Wysokie zarobki!
Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

• Zobacz wywiad
  • Nowa 10
    84-240 Reda
  • NIP: 5881443696 REGON: 220134032

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Firma Handlowa Terwit Witold Podeszwik