Opinie o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki w Starogard Gdański

Nitka

Bardzo sympatyczny lekarz. Wizyta przebiegła sprawnie i rzeczowo.

Dorota

Jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor bardzo cierpliwy, rzeczowo wszystko wyjaśnił i przeprowadził bezboleśnie badanie. Polecam!

Polecam, bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejście, ogromna wiedza, bardzo miły lekarz i wszystko wyjaśnia.

Czy zdarzają się nadgodziny w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca koordynatora/rejestratora badania obserwacyjnego. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Sara

Do Pana doktora trafiłam z polecenia koleżanki. Bardzo przyjazny lekarz, badanie przebiegło szybko, delikatnie i sprawnie.

Patti

Rzeczowy, profesjonalny lekarz. Wszystko jest wytłumaczone w jasny i zrozumiały sposób. Widać, że ma dużą wiedzę i spore doświadczenie. Do tego jest miły i uprzejmy.

Martyna

Świetny specjalista, bardzo zaangażowany w to co robi, a przy tym delikatny. Gabinet bardzo dobrze wyposażony.

Iwona

Świetny specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Julia

Dziękuję za fachową i profesjonalną pomoc. Oby więcej takich lekarzy z takim podejściem. Wszystko dokładnie wytłumaczone.

Nikola

Od pierwszej wizyty u doktora Dawickiego czułam się naprawdę wysłuchana i zrozumiana. Jego profesjonalne podejście, a jednocześnie ludzka życzliwość sprawiają, że wizyty są mniej stresujące. Cieszę się, że znalazłam takiego specjalistę

Doktor Marek Dawicki podchodzi do każdej pacjentki z wielkim zrozumieniem i empatią. Bardzo polecam wizyty u niego!

Grażyna

Świetny lekarz. Naprawdę w tych czasach ciężko trafić na ginekologa z powołania, który podchodzi indywidualnie do każdej pacjentki. Nie odprawia z kwitkiem, wykonuje i zleca wszelkie potrzebne badania.

Dominika

Najlepszy lekarz. Zobaczył wyniki badań od innych lekarzy, przeprowadził badanie, zrobił dokładny wywiad, doradził metodę leczenia, omówił całe badanie. Polecam

Karo

Przesympatyczny lekarz, nie wywiera presji, tłumaczy co robi, co widzi, rewelacja.

Paulina

Moje problemy zdrowotne zdiagnozował na pierwszej wizycie i podjął skuteczne leczenie.

Czy w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Fammi

Konkretny i sympatyczny Pan doktor. Udziela jasnych odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze.

@Fammi

Zgadzam się. Właśnie to, że odpowiada na wszystko jest moim zdaniem warte podkreślenia. U innych lekarzy bywało tak, że albo ogólnie odpowiedzieli albo takim medycznym językiem, że nic nie zrozumiałam. Tutaj konkretnie i fachowo. Polecam

Iwona

Cieszę się, że trafiłam do p. Doktora na pierwszą wizytę. Wizyta przebiegła pomyślnie, bezproblemowo i bezboleśnie. Uspokoił mnie i rozwiał wątpliwości.

Edyta

Polecam z czystym sumieniem. Była to moja pierwsza ale na pewno nie ostatnia wizyta. Pan Doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania i służył swoją pomocą. Takich lekarzy nam potrzeba. Pozdrawiam

Martyna

Jest to nie tylko wybitny specjalista w swojej dziedzinie, ale również niezwykle życzliwy człowiek. Od momentu pierwszej wizyty czułam się mile widziana i zaopiekowana. Jego uśmiech i pozytywne podejście od razu stworzyły przyjazną atmosferę, która pomogła mi poczuć się komfortowo podczas każdej wizyty. Jest niezwykle delikatny i taktowny, co jest niezwykle ważne w przypadku takiej intymnej sfery. Zawsze bierze sobie czas, aby wysłuchać moich obaw i odpowiedzieć na pytania. Jego profesjonalizm i empatia sprawiają, że czuję się bezpiecznie i zaufanie do niego jest niezachwiane. Jestem naprawdę szczęśliwa, że mam tak doskonałego ginekologa i zdecydowanie polecam go każdej kobiecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki?

Zobacz opinie na temat firmy Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki
  • Gdańska 34A