Opinie o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki w Starogard Gdański

Widzę sporo pozytywnych opinii w sieci. Jak oceniacie? Muszę iść na kontrolę i myślę żeby wybrać właśnie dr Dawickiego.

Zuuza
@Karolina

Lekarz kompetentny, wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy.

Asia Nowy wpis

Sympatyczny lekarz, wszystko szczegółowo wyjaśnia, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, poświęca wystarczająco dużo czasu

Paulina Nowy wpis

Dobre podejście do pacjenta, zaangażowanie i profesjonalizm

Ewa Nowy wpis

Bardzo zależało mi na tym aby moje problemy nie zostały zbagatelizowane i tak było. Z dużą uwagą i zainteresowaniem dopytywał, tłumaczył i rozwiewał wszelkie wątpliwości. Mogłam się bardzo dużo dowiedzieć czegoś nowego. Wielkim plusem jest również wysoka kultura jaką otrzymałam od Pana Doktora na samym wejściu tuż po przekroczeniu progu gabinetu.

Zuuza Nowy wpis

Pan Doktor niesamowicie taktowny, sympatyczny, ciepły i uśmiechnięty. Bardzo szeroki wywiad, omówienie każdego aspektu, wszystkich badań i tego co mają na celu, szczegółowa odpowiedź na każde pytanie w sposób jasny i klarowny. W moim odczuciu jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia z ogromną wiedzą i empatią dla pacjentki.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca koordynatora/rejestratora badania obserwacyjnego. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

@Karolina

Śmiało. Bardzo szczegółowy lekarz. Tłumaczy wszystko. Wprowadza miła atmosferę.

Dorora
@Karolina

Jak najbardziej ok. Wszystko tak, jak być powinno.

OKI

Super lekarz!

Oki

Moim zdaniem najlepszy lekarz

Limi
@Karolina

Polecam. Poprowadził moje dwie ciążę. Super profesjonalny i miły.

@Karolina

Śmiało, świetny specjalista, który dba o to żeby wszystko było ok.

Aga
@Karolina

Jest to lekarz z olbrzymim doświadczeniem, otwarty na problemy i pytania pacjentek, bardzo pomocny! Polecam!

Sara
@Karolina

Długo szukałam lekarza który pomoże. Pana Doktora poleciła mi koleżanka i jestem zadowolona.

Super lekarz!

Asia
@Karolina

Doświadczony, rzetelny i do tego bardzo konkretny. Bez dwóch zdań właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Łucja
@Karolina

Dobra i swobodna atmosfera, Pan Doktor odpowiedział na moje wszystkie pytania. Sprawne i delikatne badanie. Szczerze polecam.

Julia
@Karolina

Wizyta przebiegła sprawnie, rzeczowo, profesjonalnie.

Olga
@Karolina

Świetny lekarz. Trafna diagnoza i odpowiednio dobrane leczenie.

Marzena
@Karolina

Moim zdaniem warto go wybrać. Fachowy, dobry lekarz.

@Karolina

Byłam u różnych ginekologów i doktor Dawicki wypada naprawdę najlepiej. Podchodzi do wszystkiego bardzo profesjonalnie. Dziękuję!

Gabrysia
@Karolina

Byłam u doktora Dawickiego właśnie na kontroli i jestem zadowolona. Uprzejmy ale i konkretny. Dokładnie wszystko wytłumaczył.

@Karolina

Jak najbardziej polecam. Świetny specjalista.

Edyta
@Karolina

Super lekarz. Dokładnie wszystko tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania.

@Karolina

Śmiało, lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem.

Julka

Oceniam pozytywnie. Prowadził moja ciążę I wszystko było ok

Mimi
@Karolina

Polecam. Świetny specjalista który bardzo mi pomógł. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie.

@Karolina

Świetny lekarz z ogromną wiedzą i podejściem do pacjentki. Wszystkie badania zlecone, właściwa analiza a następnie leczenie.

@Karolina

Bardzo sympatyczny i kompetentny specjalista. Wizyty przebiegają w bardzo fajnej atmosferze.

Martyna
@Karolina

Duża wiedza, profesjonalizm. Polecam!

Polecam tego lekarza!

Agnieszka
@Karolina

Profesjonalne podejście, indywidualnie dobrane skuteczne leczenie, wysokie zaangażowanie.

Dorota
@Karolina

Moim zdaniem jeden z najlepszych. Dokładny i odpowiada na wszystkie pytania. Polecam

@Karolina

Profesjonalne podejście, dokładnie przeprowadzony wywiad. Wyczuwalna od pierwszej chwili chęć udzielenia pomocy.

@Karolina

Jest bardzo kompetentnym specjalistą, który potrafi odpowiednio przeprowadzić badanie oraz wyjaśnić wszelkie wątpliwości pacjentki.

Patrycja
@Karolina

Pan Doktor bardzo miły i wyrozumiały. Wszystko dokładnie objaśnił i uspokoił.

Missti
@Karolina

Wielka klasa i kultura osobista. Doktor jest rzeczowy i zawsze punktualny, odpowiada na każde pytania i pomaga rozwiać wszelkie wątpliwości.

Fammi
@Karolina

Pan doktor jest profesjonalny, badania przeprowadza sprawnie. Cierpliwie udziela odpowiedzi na wszelkie pytania.

Klaudia
@Karolina

Chciałabym polecić Dr Dawickiego wszystkim pacjentkom szukającym doskonałego ginekologa. Jest bardzo empatyczną i ciepłą osobą, która potrafi słuchać i zrozumieć moje obawy. Dbając o mój komfort, zawsze stwarza przyjazną atmosferę podczas wizyt. Jego fachowa wiedza i umiejętności są godne podziwu. Jestem wdzięczna, że mogę liczyć na takiego lekarza.

@Karolina

Doktor jest niezwykle kompetentnym i empatycznym ginekologiem. Zawsze stara się odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Czuję się komfortowo i zaufanie do niego jest niezachwiane

Paula
@Karolina

Świetny specjalista, który jest bardzo profesjonalny i uprzejmy.

Edyta
@Karolina

Pan Doktor wykazuje duże zainteresowanie pacjentem, jest dokładny oraz chętnie odpowiada na zadane pytania.

Lidka
@Karolina

Bardzo profesjonalnie przeprowadzone badanie, uzyskałam wszystkie informacje na zadawane pytania, czułam się zaopiekowana

@Karolina

Moim zdaniem świetny lekarz. Normalnie potrafi wszystko wyjaśnić i wytłumaczyć w zrozumiały sposób

Dominika
@Karolina

Rzeczowa wizyta, zgodna z moimi oczekiwaniami. Lekarz zaangażowany, pomocny.

@Karolina

Bardzo polecam doktora, ma ogromna wiedzę i doświadczenie, wszystko wyjaśnił precyzyjnie, wykonał dokładnie badanie oraz wytłumaczył co i jak należy dalej zrobić.

marta
@Karolina

Polecam. Jestem pod ogromnym wrażeniem poziomu zaawansowania technologicznego w gabinecie dr Dawickiego. Badania były przeprowadzone sprawnie i z użyciem nowoczesnego sprzętu, co znacznie podniosło jakość całego procesu diagnostycznego. To dla mnie sygnał, że lekarz jest zorientowany w najnowszych trendach medycznych i dba o zapewnienie pacjentom najlepszej możliwej opieki

Julia
@Karolina

Świetny specjalista, który potrafi wytłumaczyć na czym polega problem i jakie trzeba zastosować leczenie.

Iwona
@Karolina

Profesjonalne podejście, na wizycie otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania.

Patti
@Karolina

Lekarz z prawdziwego powołania. Nie zostawia pacjenta w potrzebie. Bardzo pomocny i zaangażowany w sprawie.

@Karolina

Specjalista, który wie jak pomóc. Ogromna empatia i zrozumienie.

@Karolina

Wszystko szczegółowo wyjaśnione, badania przeprowadzone dokładnie i z dużą delikatnością. Polecam

@Karolina

Pan Doktor wszystko jasno wyjaśnia, odpowiada na nurtujące pytania. Jest bardzo delikatny podczas badania.

@Karolina

Jego zdolność do słuchania i wsparcia w każdej sytuacji sprawia, że czuję się bezpiecznie i szanowana. To rzadkość znaleźć ginekologa z takim ludzkim podejściem.

Patrycja
@Karolina

Ma niesamowitą umiejętność wyjaśniania skomplikowanych kwestii w prosty i zrozumiały sposób, czuję się przy nim bardzo bezpiecznie.

@Patrycja

Szczegółowe wyjaśnienia i spokojne tempo rozmowy z dr Dawickim pomagają zrozumieć wszystkie aspekty leczenia.

Zuuza
@Karolina

Lekarz kompetentny, wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy.

Paulaa

Jego fachowość, dokładność oraz sposób komunikacji sprawiają, że wizyty są zawsze na najwyższym poziomie.

Nigdy nie spotkałam tak cierpliwego i zrozumiałego specjalisty. Pan Doktor wyjaśnia wszystkie wątpliwości, nie spiesząc się i zapewniając komfortową atmosferę.

Justyna

Czuje się bezpiecznie wiedząc, że moje zdrowie jest w rękach tak doświadczonego specjalisty jakim jest dr Dawicki.

Na jakie benefity można liczyć w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki?

Daria

Wizyty u Dr Marka Dawickiego to gwarancja profesjonalnej i kompleksowej opieki ginekologicznej.

Paulina

Zdecydowanie polecam! Jego spokojne podejście sprawia, że wizyty są zawsze bezstresowe, a ja czuję się pewnie i komfortowo.

Paulina

Pan Doktor zasługuje na najwyższe uznanie. Indywidualne i profesjonalne podejście. Każda wizyta przechodzi w bardzo miłej atmosferze. Ze starannością i zaangażowaniem opisuje zdiagnozowany problem. Czuje, że jestem w najlepszych rękach! Bardzo polecam!

Bardzo sympatyczny i wnikliwy. Badanie przebiegało w przyjaznej atmosferze. Pan doktor podczas badania wszystko dokładnie tłumaczył, czułam się komfortowo. Polecam!

Rewelacyjny lekarz. Oby więcej takich. Zaangażowany i skutecznie leczy chorobę wnikliwie tłumacząc przyczyny choroby.

Renata

Z całego serca polecam, świetny kontakt z pacjentką, zawsze tak samo szczera chęć szybkiej i dokładnej pomocy

Paulina

Pełen profesjonalizm, badanie prowadzone w bezpiecznej i komfortowej atmosferze. Dostałam szczegółowe wyjaśnienie mojego przypadku. Polecam!

Asia

Polecam! Natychmiastowa pomoc. Profesjonalny i miły kontakt

Wizyta przebiegała sprawie, Pan Doktor przeprowadził szczegółowy wywiad lekarski, a przy tym był bardzo miły.

Nitka

Bardzo sympatyczny lekarz. Wizyta przebiegła sprawnie i rzeczowo.

Dorota

Jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor bardzo cierpliwy, rzeczowo wszystko wyjaśnił i przeprowadził bezboleśnie badanie. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki?

Zobacz opinie na temat firmy Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Dawicki
  • Gdańska 34A