Gravet Consulting Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Gravet Consulting Sp. z o.o.

Handlowiec

Po pierwsze, to doradztwo personalne ma ciekawe oferty pracy. Uważam że są dobrzy w tym co robią - udzielili mi wszystkich niezbędnych informacji, był bardzo dobry kontakt z osobą prowadzącą rekrutację jak i również na rozmowie panował profesjonalizm i miła atmosfera. Jak dla mnie są oni do polecenia, bo w dzisiejszych czasach gdy rekrutacje prowadzą wielkie agencje rekrutacyjne bardzo trudno o indywidualne podejście do człowieka.

Edyta

@Kandydatwidzę, że miałaś pozytywne doświadczenia jeśli chodzi o proces rekrutacyjny. Zachęcam również do wypełnienia krótkiego raportu, który później pomoże innym użytkownikom łatwiej znaleźć szczegóły na temat rozmowy kwalifikacyjnej. http://www.gowork.pl/rozmowy_kwalifikacyjne,224735,1,1

Kandydat

Brałam udział w prowadzonej przez tą firmę rekrutacji. Była ona przeprowadzona bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Panie prowadzące rozmowę rekrutacyjną były sympatyczne i zadawały konkretne pytania dotyczące mojego doświadczenia jak i o moje preferencje. Na każdym etapie rekrutacji, nawet gdy już byłam na etapie spotkań z pracodawcą u którego chciałam się zatrudnić, miałam kontakt z osobą prowadzącą tą rekrutację, która nadzorowała, czy wszystko przebiega poprawnie. Z mojego doświadczenia polecam to doradztwo personalne!

wandzia

Rekrutują dla pewnej dużej firmy, która RZEKOMO ma w Polsce zaplecze produkcyjne, a wszyscy wiedzą, że nie ma. Podczas rekrutacji wyczuwa się bardzo dużą nerowość osób rekrutujących i bardzo duży nieprofesjonalizm. Odradzam tego pośrednika jak też i ich klienta, skoro ani jedni ani drudzy nie są w stanie prowadzić porządnie rekrutacji.

aplikantka

Miałam z nimi do czynienia w związku z rekrutacją do jednej z firm. Rekrutacja odbywała się w kilku etapach. Niestety nie był to miły proces gdyż rekruter wprowadzał bardzo dużą nerwowość w kontaktach ze mną. Było kilka etapów i kilka testów, a w ostatnim etapie był test, podczas którego gdy ja go wypełniałam Panie sobie dyskutowały. Miałam rzekomo 10 min na wypełnienie pytań natomiast Panie dały mi tylko 8 góra 9 min. Dla mnie proces rekrutacji prowadzonych przez tą firmie nie jest zbyt transparenty ani przyjazny dla potencjalnej kandydatki.

we

aktualnie to oni wlasnie teraz prowadza rekrtuacje na przylad na stanowisko przedstawiciela handlowego w Poznaniu trzeba miec wykształcenie co najmniej średnie,poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży B2B, najchętniej w sprzedaży usług

Co aktualnie dzieje się w Gravet Consulting Sp. z o.o.? Czy możesz podzielić się z nami najświeższymi newsami? Czekamy na twój komentarz.

Zostaw opinię o Gravet Consulting Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gravet Consulting Sp. z o.o.