PGP - Polska Grupa Promocyjna

Tarnów

Opinie o PGP - Polska Grupa Promocyjna

Aneta

@ewa czy aplikowałaś w końcu do PGP - Polska Grupa Promocyjna? Czy powiesz coś o pracy w firmie? Jakie są dobre strony pracodawcy? A może coś Ci się nie podoba w pracy w tej firmie? Będą to pomocne informacje dla osób, które przymierzają się do aplikowania.

ewa

Skoro współpracują z takimi firmami jak Oskroba czy Bakoma @ghj no to raczej niedługo moim zdaniem powinni kogoś szukać, miejmy nadzieje, że to wykraczę :)

Asia Jachym

11 brutto za godzine mam. i za paliwo jak sama jadę za miasto.

joanna

pracowałam bezposrednio. dla Pana Krzysia. Ja polecam.Nadal pracuję gdy mam czas

hostessa

zdecydowanie polecam, wynagrodzenie najszybciej ze wszystkich agencji, stawka za grodzinę to 8 na rękę . wystawiają pity!

iwona

tez nie mam problemów, ale ja pracuję w krakowie

sylwia z Tarnowa

w ciemno polecam ta agencję. pracuje od 3 lat, co weekend zresztą u nas w Tarnowie to prawie tylko oni robią promocje. kasa co tydzień. oprócz promocji duzo imprez w plenerze, obsługa konferencji i różnych imprez. ludzie tam pracujący są wspaniali. pani ( usunięte przez administratora ) Wszyscy bez wyjatku. Właścicielka to najwspanialsza osoba jaką znam. To człowiek - a nie szef!!!życzę wszystkim takich pracodawców.

Zostaw opinię o PGP - Polska Grupa Promocyjna - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGP - Polska Grupa Promocyjna