PGP - Polska Grupa Promocyjna

Zabrze

Opinie o PGP - Polska Grupa Promocyjna

Caer

Strasznie tu cicho ostatnio, wchodzi ktoś jeszcze? Jeśli tak dajcie znać gdzie szukać ofert pracy u nich

agnieszka

praca ok, kasa też co miesiąc, a nawet czasami wczensiej. nic złego powiedzieć nie mogę. [usunięte przez moderatora] jest super szefową, i zawsze ma dla \mnie pracę

Pracuję dla PGP od paru miesięcy. Zazwyczaj pracuje w Zabrzu lub Gliwicach. Moją koordynatorką jest [usunięte przez moderatora]i nie mam problemów z wypłatą. Pieniądze pojawiają się na koncie w okolicach 20 dnia miesiąca następnego, po tym w którym pracowałyśmy. Ogólnie atmosfera miła, dziewczyny w porządku. Nie ma takich sytuacji, że jesteśmy "wystawiane" co do płatności. Opinie negatywne w moim rozumieniu są nieuzasadnione. Przynajmniej na terenie Śląska.

[usunięte przez moderatora]jest fajną i sprawiedliwą szefową, wszyscy Ją lubią.Ja lubie z Nią pracować, bo jest konkretna w tym co robi. Katarzyna Bloch

Zostaw opinię o PGP - Polska Grupa Promocyjna - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGP - Polska Grupa Promocyjna