PGP - Polska Grupa Promocyjna

Tychy

Opinie o PGP - Polska Grupa Promocyjna

olek

@Tomek ostatnio straszne posuchy, jeśli chodzi o oferty z PGP - Polska Grupa Promocyjna. Nie ma tam zbyt dużej rotacji wśród pracowników, więc w zasadzie ciężko się dziwić.

ania wilgosz

ja tez polecam

magda

mogę spokojnie polecic firmę. zawsze dostaję czyste stroje, zawsze marta pisze liste co powinnam mieć w standzie, i zawsze mam wszystkie rzeczy do promocji, a jak coś się wydarzy zawsze mam do kogo zadzwobni i to jest chyba dobra wpsółprca. ponadto nigdy nie mam problem.ów z pieniędzy z tego co wiem, inne dziewczyny z tychów też nie mają z marta problemów. nie będę podawac numeru, ale jak ktos chce tu pracowac to wytarczy napisać ofertę na stronie . ja się dostałam przez strefę hostess

jest ok, kasa szybko a to chyba najważniejsze. marta supervisorka jest ok

kamila

daleko, ale nie trzeba jeździć, tylko na duże szkolenia. marta superka jest zawsze na rozpoczeciu pracy to zawsze cos podpowie. firma ogólnie ok.

zgadzam się, tylko szkoda żebiuro pezeniesli do zabrza i wyprowadzili się z katowic, daleko na szkolenia

Iwona

spokojnie można z nimi pracować. co miesiąc kasa, supervisrka wporządku. stawki 8 na rekę , za dojazdy wracają , zawsze przy podpisaniu um owy

Zostaw opinię o PGP - Polska Grupa Promocyjna - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGP - Polska Grupa Promocyjna