Opinie o Instytut Wiedzy i Rozwoju Elżbieta Iwaniec w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Instytut Wiedzy i Rozwoju Elżbieta Iwaniec. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instytut Wiedzy i Rozwoju Elżbieta Iwaniec o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Wiedzy i Rozwoju Elżbieta Iwaniec w Słupsk

Czy w Instytut Wiedzy i Rozwoju Elżbieta Iwaniec możliwa jest praca na podstawie B2B?

Oliwka Animator Nowy wpis

Świetnie prowadzi szkolenia polecam

Polecam Nowy wpis

Polecam współpracę z tą firmą.

Wspołpraca Nowy wpis

Dobra współpraca. Rzetelność - cecha dzisiaj deficytowa.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Instytut Wiedzy i Rozwoju Elżbieta Iwaniec? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
MM

Moja współprace z Instytut Wiedzy i Rozwoju rozpoczęłam od 2017 r. Podczas mojej pracy zawsze mogłam liczyć na pomoc Koordynatora -czyli Pani Eli. Kontakt z koordynatorem był bardzo dostępny- Pani Ela zawsze odbiera telefony oraz odpisuje na e-mail. Opierając się o swoje doświadczenie zawodowe spokojnie mogę polecić Instytut Wiedzy i Rozwoju jako wiarygodnego, uczciwego, rzetelnego pracodawce. Pragnę nadmienić ,iż większosć uczestników była zadowolona ze szkoleń oraz staży organizowanych przez ww. firme. Sporo uczestników zmieniło swoje dotychczasowe życie na lepsze. Polecam.

Klient

Bardzo dobra współpraca z Panią Elą. Polecam.

EWA

Byłam uczestniczką projektu mającego na celu podnieść moje kwalfikacje. Jestem bardzo zadowolona z kursu, z Pań które udzielały sugestywnych i rzetelnych informacji. Dzięki ukończeniu kursu dużo się nauczyłam i teraz mogę realizować się w ty co lubię i daje mi to dużo radości. Polecam każdemu Instytut wiedzy i rozwoju Elżbieta Iwaniec , kto tylko pragnie podnieść swoje kwalfikacje i w miły sposób pogłębić swoją wiedzę,

B.F

Byłam uczestnikiem projektu"Społeczni-Wykwalifikowani-Pracujący". Uczęszczałam na kurs pracownika administracyjno - biurowego. Zajęcia były prowadzone bardzo ciekawie, uzyskałam kwalifikacje po których otrzymałam staż zawodowy oraz zatrudnienie. Firma realizująca projekt jest godna polecenia.

TK

Jak najbardziej polecam. Pani Elżbieta Iwaniec jest profesjonalistką w tym co robi. Dużo daje z siebie,ale też dużo wymaga, co przekłada się na dobrą współpracę.

Kuba

Kurs zorganizowany przez tą firmę oceniam na bardzo wysokim poziomie. Polecam.

Asia

A jak wam płacą za nadgodziny?

G.M

Pracuję z firmą od 2 lat ,polecam, firma profesjonalna i rzetelna.

wendy

Firma konkretna a przede wszystkim rzetelna. Dotrzymuje terminów i rozliczeń. Nic dodać, nic ująć. Polecam

UB

Jak najbardziej polecam współpracę z Instytutem Wiedzy i Rozwoju Elżbieta Iwaniec. Rzetelna osoba, konkretna,godna polecenia.

abromait1978

Pani Iwaniec jest rzetelną i kompetentną osobą. Firma bez żadnych zastrzeżeń. Polecam jak najbardziej !!!

B2B

Pełen profesjonalizm. Polecam współpracę z tą firmą.

gggg

chora na głowę - nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Wiedzy i Rozwoju Elżbieta Iwaniec - Słupsk

• Jak się pracuje w Instytut Wiedzy i Rozwoju Elżbieta Iwaniec?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Wiedzy i Rozwoju Elżbieta Iwaniec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Wiedzy i Rozwoju Elżbieta Iwaniec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instytut Wiedzy i Rozwoju Elżbieta Iwaniec
  • Zygmunta Augusta 18 lok. 206