Opinie o Instytut Wiedzy i Rozwoju Elżbieta Iwaniec w Słupsk

counter
1 1 16 5 1
Polecam Nowy wpis
Klient

Polecam współpracę z tą firmą.

Wspołpraca Nowy wpis
Klient

Dobra współpraca. Rzetelność - cecha dzisiaj deficytowa.

MM Nowy wpis

Moja współprace z Instytut Wiedzy i Rozwoju rozpoczęłam od 2017 r. Podczas mojej pracy zawsze mogłam liczyć na pomoc Koordynatora -czyli Pani Eli. Kontakt z koordynatorem był bardzo dostępny- Pani Ela zawsze odbiera telefony oraz odpisuje na e-mail. Opierając się o swoje doświadczenie zawodowe spokojnie mogę polecić Instytut Wiedzy i Rozwoju jako wiarygodnego, uczciwego, rzetelnego pracodawce. Pragnę nadmienić ,iż większosć uczestników była zadowolona ze szkoleń oraz staży organizowanych przez ww. firme. Sporo uczestników zmieniło swoje dotychczasowe życie na lepsze. Polecam.

Klient Nowy wpis
Klient

Bardzo dobra współpraca z Panią Elą. Polecam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

EWA
Klient

Byłam uczestniczką projektu mającego na celu podnieść moje kwalfikacje. Jestem bardzo zadowolona z kursu, z Pań które udzielały sugestywnych i rzetelnych informacji. Dzięki ukończeniu kursu dużo się nauczyłam i teraz mogę realizować się w ty co lubię i daje mi to dużo radości. Polecam każdemu Instytut wiedzy i rozwoju Elżbieta Iwaniec , kto tylko pragnie podnieść swoje kwalfikacje i w miły sposób pogłębić swoją wiedzę,

B.F

Byłam uczestnikiem projektu"Społeczni-Wykwalifikowani-Pracujący". Uczęszczałam na kurs pracownika administracyjno - biurowego. Zajęcia były prowadzone bardzo ciekawie, uzyskałam kwalifikacje po których otrzymałam staż zawodowy oraz zatrudnienie. Firma realizująca projekt jest godna polecenia.

TK

Jak najbardziej polecam. Pani Elżbieta Iwaniec jest profesjonalistką w tym co robi. Dużo daje z siebie,ale też dużo wymaga, co przekłada się na dobrą współpracę.

Kuba
Klient

Kurs zorganizowany przez tą firmę oceniam na bardzo wysokim poziomie. Polecam.

Asia

A jak wam płacą za nadgodziny?

G.M

Pracuję z firmą od 2 lat ,polecam, firma profesjonalna i rzetelna.

wendy
Klient

Firma konkretna a przede wszystkim rzetelna. Dotrzymuje terminów i rozliczeń. Nic dodać, nic ująć. Polecam

UB

Jak najbardziej polecam współpracę z Instytutem Wiedzy i Rozwoju Elżbieta Iwaniec. Rzetelna osoba, konkretna,godna polecenia.

abromait1978

Pani Iwaniec jest rzetelną i kompetentną osobą. Firma bez żadnych zastrzeżeń. Polecam jak najbardziej !!!

B2B

Pełen profesjonalizm. Polecam współpracę z tą firmą.

gggg

chora na głowę - nie polecam

Czy twoim zdaniem przedsiębiorstwo Instytut Wiedzy i Rozwoju Elżbieta Iwaniec w miejscowości Słupsk to dobry i godny polecenia pracodawca? Czekamy na twoją opinię. Będzie ona bardzo pomocna dla osób szukających zatrudnienia w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Wiedzy i Rozwoju Elżbieta Iwaniec - Słupsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad