Metale Nieżelazne Spółka z o.o.

Siemianowice Śląskie

Opinie o Metale Nieżelazne Spółka z o.o.

aaaaa

Właścicielka jak pisał przedmówca ma "nierówno". Trafiła prawie na osobę, która ma doświadczenie w pokrewnej branży i wymyśla 100 powodów dlaczego ktoś nie pasuje. W sumie mnie rozbawiła, bo sama się przyznała, że ogólnie dawała już do prawie wszystkich okolicznych urzędów pracy oferte, ale wszyscy be. Specyficzna, na rozmowie nie mówi tylko gada podniesionym głosem, w całej firmie słychać. Dawno się tak nie ubawiłam ;)

arek5

sprzedaż hurtową i detaliczną wyrobów i półwyrobów z metali nieżelaznych z dostaw producentów krajowych i z importu to dziedzina w której jak jesteś dobrym fachowcem to słabe wynagrodzenie ci @aad nie grozi, ale nie możesz tylko narzekać, weź się do roboty

acid

Magazyn 1300-1500 Handel 2000zł Totalna patologia, a wszystko przez właścicielkę która chyba ma kompleksy i nierówno pod kopułą, wynagradza sobie to pastwieniem się na pracownikach. Konflikt to jej żywioł, nawet w firmach współpracujących wypowiadają się od niej negatywnie. Najgorzej ma się magazyn, który zawsze wszystkiemu winny i się nie wyrabia a pracują tam 1 lub 2 osoby do których należy: koszenie, odśnieżanie, przyjmowanie dostaw, ciecie metalu, wysyłka, rozwóz i wiele innych a to wszystko sam lub w 2 osoby. Poprzedni magazynier zwolnił się po 25 latach co o czymś świadczy, od pół roku nie potrafią nikogo znaleźć bo każdy odchodzi przy pierwszej lepszej okazji. Reszta załogi jak najbardziej w porządku

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Metale Nieżelazne Spółka z o.o.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw opinię o Metale Nieżelazne Spółka z o.o. - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metale Nieżelazne Spółka z o.o.