Opinie o Metale Nieżelazne Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Metale Nieżelazne Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Metale Nieżelazne Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metale Nieżelazne Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Ania Nowy wpis

Nadal pracujecie 7-15?

Adam Nowy wpis

@JSQ w jakich godzinach odbywała się praca? Napisz proszę jeszcze jaka panuje atmosfera wśród pracowników? Kto jeszcze podzieli się informacja o firmie Metale Niezależne? Czy polecacie? Będę wdzięczny za Wasze opinie?

JSQ Nowy wpis
@Adam

Za moich czasów pracowałem w godzinach od 7-15. Soboty były wolne (niedziele oczywiście też). A atmosfera...no cóż, ja nie znalazłem tam bratniej duszy co nie znaczy, że z ludźmi pracującymi tam jest coś nie tak. Choć Szefowa faktycznie dość nerwowa.

aaaaa

Właścicielka jak pisał przedmówca ma "nierówno". Trafiła prawie na osobę, która ma doświadczenie w pokrewnej branży i wymyśla 100 powodów dlaczego ktoś nie pasuje. W sumie mnie rozbawiła, bo sama się przyznała, że ogólnie dawała już do prawie wszystkich okolicznych urzędów pracy oferte, ale wszyscy be. Specyficzna, na rozmowie nie mówi tylko gada podniesionym głosem, w całej firmie słychać. Dawno się tak nie ubawiłam ;)

JSQ Nowy wpis
@aaaaa

Masz rację. Pracowałem w tej firmie rok czasu. Bardzo napięta atmosfera ze strony Szefowej. Pozostali pracownicy (w tamtym czasie) też jacyś nie bardzo choć to może ze mną jest coś nie tak... Wpierw była premia za określoną z góry sprzedaż, później ją cofnięto. Niby praca w czystym, ciepłym miejscu przy komputerze i telefonie ale jednak nie polecam..

arek5

sprzedaż hurtową i detaliczną wyrobów i półwyrobów z metali nieżelaznych z dostaw producentów krajowych i z importu to dziedzina w której jak jesteś dobrym fachowcem to słabe wynagrodzenie ci @aad nie grozi, ale nie możesz tylko narzekać, weź się do roboty

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Metale Nieżelazne Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
acid

Magazyn 1300-1500 Handel 2000zł Totalna patologia, a wszystko przez właścicielkę która chyba ma kompleksy i nierówno pod kopułą, wynagradza sobie to pastwieniem się na pracownikach. Konflikt to jej żywioł, nawet w firmach współpracujących wypowiadają się od niej negatywnie. Najgorzej ma się magazyn, który zawsze wszystkiemu winny i się nie wyrabia a pracują tam 1 lub 2 osoby do których należy: koszenie, odśnieżanie, przyjmowanie dostaw, ciecie metalu, wysyłka, rozwóz i wiele innych a to wszystko sam lub w 2 osoby. Poprzedni magazynier zwolnił się po 25 latach co o czymś świadczy, od pół roku nie potrafią nikogo znaleźć bo każdy odchodzi przy pierwszej lepszej okazji. Reszta załogi jak najbardziej w porządku

admin

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Metale Nieżelazne Spółka z o.o.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Metale Nieżelazne Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

Metale Nieżelazne Sp. z o.o.
  • Budowlana 21
    41-100 Siemianowice Śląskie

Metale Nieżelazne Sp. z o.o.