Inox-Plus Sp.j. Sasadeusz & Borys

Sosnowiec

Opinie o Inox-Plus Sp.j. Sasadeusz & Borys

Zoja 001

Przeczytałam opinie. Zastanawiam się jak może pracodawca być nie mający pojęcia o swoich wymaganiach i wulgarny w stosunku do swoich pracowników. Przecież sam sobie szkodzi i utrwala opinie w stosunku nie tylko do siebie ale również do firmy którą prowadzi. Jeśli są tacy pracodawcy to lepiej niech się zastanowią co jest wynikiem sukcesu. Jego sposób traktowania pracowników świadczy tylko o nim samym. jest to żenujące o tyle że sami to wiedzą i nie pracują nad sobą.

stefan

zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie, pensje bardzo marne, szef znęca się nad pracownikami krzycząc i wyzywając ich

Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie Inox-Plus Sp.j. Sasadeusz & Borys? Czekamy na Twój komentarz.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Inox-Plus Sp.j. Sasadeusz & Borys - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inox-Plus Sp.j. Sasadeusz & Borys