Opinie o Ubieramyekipy Damian Tabaczuk w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ubieramyekipy Damian Tabaczuk. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ubieramyekipy Damian Tabaczuk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ubieramyekipy Damian Tabaczuk w Katowice

Agata Nowy wpis

Tragedia 12.10 kupiłam dwie koszulki , zapłacilam on line,do dzisiaj nie mam towaru (28.10).W między czasie 21.10 napisałam maila o anulacji zamówienia i poprosiłam o zwrot pieniędzy. Dwa dni nie miałam żadnej odpowiedzi więc udało mi się dodzwonić. Pan życzliwie odpowiedział że pieniądze zostaną zwrócone. Minął kolejny tydzień i nic. Odradzam każdemu,zero kontaktu.Nie,nie i jeszcze raz nie!!!

Grzegorz

Nie polecam, najpierw nie wysłany towar a teraz czekamy na zwrot kosztów zakupów od 3 tygodni. Właściciel obiecuje zrobić przelewy i nic z tego nie wychodzi. Sprawę zgłaszam do UOKIK.

Zofia
@Grzegorz

Ciekawe skąd te problemy u nich, z którymi się spotykasz. :( Myślisz, że to zgłoszenie faktycznie rozwiąże całą tę sytuację? Ostatecznie to niczego Ci nie wysłali?

agi Nowy wpis
@Zofia

Chyba nie. U mnie wysłali co innego i cisza. Wykręcają się ogólnie, że mają zmianę siedziby. Towar do nich nie dochodzi. Daremni są. Zmawiałam tam rzeczy już (usunięte przez administratora) lat temu. Aż dziw, że właściciel to zlewa. Aczkolwiek może nie wiedzieć co robią pracownicy.

aga Nowy wpis

Jeżeli w firmie nie szanuje się klienta to myślę, że jeśli chodzi o pracę to jest tylko gorzej. Zero szacunku. Więcej u nich nic nie kupię. Kombinowanie przy zwrotach. Powinien się za to wziąć rzecznik praw konsumenta.

Zofia Nowy wpis
@aga

Podobno doszło już nawet do jakiegoś zgłoszenia odnośnie tego. W Twoim przypadku jak niby kombinowali?

marek

Niestety obecnie jest bardzo duży problem ze zwrotem. Paczka została wysłana na adres podany na stronie internetowej po czym przyszła zwrotnie gdyż podobno taka firma tam nie istnieje. Telefony milczą, e-mail milczy. Niestety nie można w żaden sposób zrobić zwrotu. Bardzo nieuczciwa firma.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ubieramyekipy Damian Tabaczuk się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik Instalator AV
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Toruń
Businessface Sp. z o.o.
agi

Niestety koszulki sprzed dwóch lat miały zdecydowanie lepszą jakość. Plus osoba która sprzedaje niestety wprowadza w błąd, bo xs z kiedyś ma zupełnie inne wymiary do obecnej. Coś się zepsuło.

Zofia
@agi

Ale kupujesz centralnie ten sam model? Bo może zmienili dostawcę? Nie podają nigdzie pełnej rozmiarówki może?

Małgorzata

Na stronie firmy wisi informacja, że poszukują grafika, specjalistę ds. marketingu i specjalistę od wizerunku firmy. Sporo ofert, ciekawa jestem, czy wynika to z rozwoju, czy dużej rotacji? Fajnie, że klienci dobrze się wypowiadają o jakości produktów, to zawsze dobrze świadczy. Zależy mi jednak na informacjach odnośnie warunków pracy w tym miejscu, czy atmosfera jest miła, można liczyć na dobre zarobki?

Magda

Polecam firmę

Adrianna

Zdecydowanie poleca,, jakość naprawdę niesamowita. Rozmiarówka zawyżona, ale spodnie po 7 miesiącach jak nowe. DUŻY plus za taką jakość!

Ewelina

Na czym polega dokładnie praca w Ubieramyekipy Damian Tabaczuk? Wiem, że mogę poczytać w internecie czym ogólnie zajmuje się firma ale ja chciałabym się dowiedzieć konkretnie jakie stanowiska można objąć w firmie i co konkretnie trzeba na nich wykonywać.

Ania_Olsztyn

Jakość jest genialna, trzecia rzecz z ubieramyekipy i kompletnie nic się nie mechaci. Polecam zdecydowanie

Waleń
@Ania_Olsztyn

Sami taką kadrę se wybraliście :)

Dawid

A tylko teraz przez stronę można zamawiać ?

Beata_0991

Polecam, super jakość!

KlientkaPatka

Bardzo polecam, fajna jakość materiału. Kupuje już 3 raz w tym roku i na pewno będę zaglądać częściej.

Zadowolony klient

Nie pierwszy raz zamawiam ubrania z tej firmy, zawsze przychodzą na czas, są zgodne z opisem i super się prezentują

Zostaw merytoryczną opinię o Ubieramyekipy Damian Tabaczuk - Katowice

• Jak się pracuje w Ubieramyekipy Damian Tabaczuk?

Zobacz opinie na temat firmy Ubieramyekipy Damian Tabaczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ubieramyekipy Damian Tabaczuk?

Ubieramyekipy Damian Tabaczuk
  • Panewnicka 142 lok. 5