Opinie o Arado Bogdan Żerański w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Arado Bogdan Żerański. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arado Bogdan Żerański o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arado Bogdan Żerański w Jastrzębie-Zdrój

Lena Nowy wpis

Hejka, a tutaj ktoś jeszcze się zatrudnia? chyba, że rotacji jednak nie ma? było napisane w ostatnim wątku, że firma jest wpisana do rejestru zadłużonych, to się zgadza? po prostu nie widziałam ofert z tego roku a widać ze o prace się cos pytają. Pracują jednak stale osoby? czy to duża firma?

Kacper Nowy wpis
@Lena

Lena nie ma sensu współpracować z tą firmą, właściciel to niedobry człowiek, najgorszy jakiego możesz spotkać. Trzymaj się z dala od takiego człowieka. Szukać do pracy nie będzie bo firma plajtuje... zwolnienia grupowe i to można zrozumieć że są cięcia ale trzeba mieć trochę ludzkiego podejścia a Pan Bogdan ludzi traktuje z buta... inni ludzie na L4 bo nie idzie wytrzymać.

@Kacper

Czemu mówisz, że taki najgorszy jest? Każdy ma wady pewnie, ale to mocne słowa xd Co takiego robi ciekawy jestem, mam nadzieję że nie chcesz tylko mnie zniechęcić. Źle sie odzywa jakoś czy co?

Gosia

Cześć, jakbym się przyjęła teraz, to jaka umowa mnie będzie obowiązywać? Zerkam na stare ogłoszenia, jest pakowacz, ale podana umowa o pracę i zlecenie. To od czego zależy, jaką podpisują? Wyjaśni ktoś, jak ten system działa?

Kacper
@Gosia

Nie radzę się zatrudniać firma ma kłopoty natury finansowej

Magdalena
@Kacper

Oho, a czym spowodowane są te kłopoty? Jakiś wpływ na pracowników mają? Widzę, że wcześniej głównie terminowe wypłaty tutaj chwalono. Aktualnie ( przez wspomniane problemy finansowe) coś się w kwestii terminowości wypłat zmieniło?

Kacper Nowy wpis
@Magdalena

Tak naprawdę wcześniej chwalono tylko wypłaty. Ciężko powiedzieć jak z wypłatami teraz bo już nie pracuje ale skoro pracodawca wpisany jest Rejestru Zadłużonych to można mieć obawy co do wypłat. To co pisano wcześniej na temat szefa to niestety sama prawda, człowiek bardzo zarozumiały, z wysokim ego, nie akceptuje innego zdania a jeśli mu się sprzeciwiasz to marny Twój los. Człowiek despotyczny, manipulator i najgorszy pracodawca jakiego miałem. A miałem kilku i nie zawsze wspaniałych.

Weronika

Ojej... Często takie teksty padają? Nikt na to nie reaguje? Co do wypłat, jak długie są to opóźnienia? Wypłata przychodzi w całości?

Hydroizolacja
@Weronika

Z tego co wiem to w ciągu roku odeszło z firmy ok. 10 osób, które były od początku. Wypłaty zawsze w terminie (część na konto, część "pod stołem") jedynie samouwielbienie szefa, który podkreśla jak to wspaniale płaci, jak to zawsze w terminie w odróżnieniu do innych jest żenujące.

Halina
@Hydroizolacja

Ten szef to w rozmowach z pracownikami podkreśla te zalety płatności? Czy może osoby trzecie dostają od niego takie informacje? Jaka część wypłaty idzie na konto? Najniższa krajowa? Można się dogadać inaczej? Czy nie za bardzo?

@Halina

Jeżeli chodzi o samą wypłatę to w sumie jest ona nienajgorsza i zawsze na czas, ale na umowie najniższa krajowa reszta do ręki, chyba że jesteś prawą ręką, lizusem czy donosicielem to oczywiście masz preferencyjne warunki. Jednakże po wypłacie właściciel chodzi po firmie (biuro magazyn i okolice) i informuje wszystkich dookoła ile to ten i ten z nazwiska zarobił i ile to on biedny musiał mu zapłacić. Praca ciekawa i to też zależy co tam robisz. Ci w biurze od świtu do nocy świątek piątek i niedziela jesteś uwiązany do maila i telefonu, ci na magazynie chyba 8h chyba, że coś się zmieniło. Pracownicy biura, sprzedawcy handlowcy to elita, pracownicy magazynu to gorszy sort, nic nieznaczący. Inwigilacja pełną gębą, włącznie z nagrywaniem rozmów pracowników. Stosowanie socjo- psychopatycznych metod manipulacji. Pełna kontrola kierownictwa nad życiem prywatnym. Jak się nie otworzysz, czegoś nie mówisz coś ukrywasz jesteś pod lupą, pod obserwacją. Jak cię nie rozgryzą to cię zwolnią z opnią nieroba, nieudacznika, niekompetentnego pracownika itd itd. Jak nie wytrzymasz i się zwolnisz to jesteś gejem, pedałem, zdradzasz żonę, partner wykorzysta ci dziecko itd itd. Rotacja w firmie ogromna. Co najmniej 15 osób odeszło...

Pracuś

Praca tu to udręka. Bardzo niemiła atmosfera,liczy się tylko kasa.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arado Bogdan Żerański. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Arado Bogdan Żerański - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Arado Bogdan Żerański?

Zobacz opinie na temat firmy Arado Bogdan Żerański tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Arado Bogdan Żerański
  • Heleny Marusarzówny 6 lok. 33