Opinie o P.W. Gneza Piotr Gneza w Łaziska Górne

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie P.W. Gneza Piotr Gneza. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. Gneza Piotr Gneza o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Gneza Piotr Gneza w Łaziska Górne

!!!

Pajac jakich mało, cwaniaczek warszawski

@!!!

Ciężko nie odnieść wrażenia, że wpis ten został udostępniony przez konkurencję, chcąc zaszkodzić dobremu imieniu mojej firmy. Negatywne komentarze pojawiły się w krótkim odstępie czasowym. Komentarz jest bardzo ogólny, nie podpisany niczyim imieniem i nazwiskiem, nie wskazuje żadnej sytuacji na podstawie, której mógłby Pan/ Pani dojść do takiego wniosku. Firma realizuje usługi od 2020roku na potrzeby jednej firmy i nie świadczy usług dla Klientów indywidualnych, którzy mogliby w lipcu 2021roku wystawić takie komentarze.

klein

nie polecam tej firmy są lepsze w okolicy

Marzena

No.. Widzę że dużo was tu narzeka na firmę. Ktoś będzie może bardziej konkretny i powie jakie wady prezentuje ona w takim razie? Zastanawiam się nad posłaniem do nich CV i chciałabym wiedzieć jak najwięcej.

@Marzena

Witam Pani Marzeno, jedna osoba to nie "dużo was". Pan Jerzy nie był nigdy naszym pracownikiem. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji.

Olga Nowy wpis
@Piotr

Dzień dobry, tylko że ja tu widzę więcej negatywnych komentarzy od jakiś klientów, może ona się do tego odnosiła? One jakkolwiek uzasadnione są czy ktoś żarty sobie robił?

Piotr Nowy wpis

Witam Panie Jerzy, ciężko nie odnieść wrażenia, że wpis ten został udostępniony przez konkurencję, chcąc zaszkodzić dobremu imieniu mojej firmy. Pierwsze, co mogę zanegować to fakt, że w firmie nigdy nie był zatrudniony żaden "Jerzy", więc nie może być Pan naszym byłym pracownikiem. Komentarz jest bardzo ogólny i nie wskazuje żadnej sytuacji na podstawie, której mógłby Pan dojść do takiego wniosku.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie P.W. Gneza Piotr Gneza.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
niezadowolony

ponownie nie skorzystałbym z usług tego pana

Klient

Nie polecam, długi czas oczekiwania i żadnego kontaktu. W biurze kobiety nie mające o niczym pojęcia.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Gneza Piotr Gneza - Łaziska Górne

• Jak się pracuje w P.W. Gneza Piotr Gneza?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Gneza Piotr Gneza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.W. Gneza Piotr Gneza
  • Hutnicza 3