Noma Tools Sp. z o.o.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Noma Tools Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,
Zachęcamy do umieszczania na naszym profilu merytorycznych wypowiedzi, czyli rzeczowych i rzetelnych opinii przedstawiających obiektywne fakty.
Mile widziane są również wszelkie Państwa sugestie i uwagi służące ulepszaniu organizacji pracy w naszej firmie.
Celem zapoznania się z profilem naszej produkcji zapraszamy na stronę http://www.nomatools.pl
Administrator Nowy wpis

Podobno pracując jako Operator Cnc można liczyć na 7200 na rękę. Czy to prawda?

Adam Nowy wpis
Kandydat

ile na start dają netto ?

Nowy wpis

@Adam

Dziękujemy za zainteresowanie. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od kwalifikacji i doświadczenia pracownika, dlatego ustalana jest indywidualnie.

Pytanie Nowy wpis

Czy Noma Tools Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Szlifman

Zakład ogólnie ok, kadra kierownicza super, gorzej z ludźmi na maszynach.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Noma Tools Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Operator Maszyn CNC? Podziel się swoimi wrażeniami!

Jak wygląda sprawa grafiku w Noma Tools Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Paweł
Kandydat

Jakie są zarobki dla operatorów frezarek CNC?

On
@Paweł

Gregory
@On

Chyba za dwa miesiące i to brutto

On
@Gregory

Tyle mam

Marcin
@On

Ludzie na cnc co chwila inni. Maszyny stare pamiętają Hitlera. Sprzęt popsuty zniszczony. Generalnie porażka

@Paweł

Dziękujemy za zainteresowanie. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od doświadczenia pracownika oraz od stopnia jego zaangażowania w wykonywaną pracę, dlatego ustalana jest indywidualnie.

@Marcin

Dziękujemy za opinię. W 2021 roku Spółka Noma Tools zaczęła odnawiać swój park maszynowy przeznaczając na ten cel największe od lat nakłady finansowe. W następnych latach planowane są kolejne inwestycje.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Noma Tools Sp. z o.o. na stanowisko Operator Cnc?

@Pytanie

Dziękujemy za zainteresowanie. Podczas spotkania rekrutacyjnego kandydat rozwiązuje krótki test oraz odpowiada na pytania mające na celu sprawdzenie jego umiejętności technicznych.

Aktualność
Szanowni Państwo,
Michalina

To prawda Ze praca jest lekka?

Mar
@Michalina

Jak się spi na stołówce na nocce to chyba nie ma za ciężko.

Gregory
@Mar

Ale ze potem dostaje się za to wypowiedzenie tego już zapomniałeś dodać

Ala

@Uu a na stanowiskach biurowych ile?

Robson
@Ala

Jedna od 8 do 16

Ile jest zmian w Noma Tools Sp. z o.o.?

Uu
@Pytanie

3 zmiany dla operatorów maszyn

Michał

Czy na rozmowie trzeba rozwiązywać jakieś testy?

Jesteś aktualnym pracownikiem? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w firmie Noma Tools Sp. z o.o. w mieście Wyry. Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Noma Tools Sp. z o.o. - Wyry

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Noma Tools Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Noma Tools Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Noma Tools Sp. z o.o.