Noma Tools Sp. z o.o.

Opinie o Noma Tools Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,
Zachęcamy do umieszczania na naszym profilu merytorycznych wypowiedzi, czyli rzeczowych i rzetelnych opinii przedstawiających obiektywne fakty.
Mile widziane są również wszelkie Państwa sugestie i uwagi służące ulepszaniu organizacji pracy w naszej firmie.
Celem zapoznania się z profilem naszej produkcji zapraszamy na stronę http://www.nomatools.pl

Tak jak ktoś zasugerował z rok temu, że powinny być chociaż podane widełki płacowe, to ja w ofercie dla operatora sprzed roku je widzę. były to kwoty od 5,000 do 6,300 zł. skoro tak to ile wychodziłoby w tym bieżącym? I czy warto się zgłosić?

Adam Nowy wpis

ile na start dają netto ?

Nowy wpis

@Adam

Dziękujemy za zainteresowanie. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od kwalifikacji i doświadczenia pracownika, dlatego ustalana jest indywidualnie.

Pyjter Nowy wpis
@Noma Tools Sp. z o.o.

Powinny być przynajmnie podane widełki. Szanujmy się wzajemnie.

Szlifman

Zakład ogólnie ok, kadra kierownicza super, gorzej z ludźmi na maszynach.

Jakie są zarobki dla operatorów frezarek CNC?

On
@Paweł

Gregory
@On

Chyba za dwa miesiące i to brutto

On
@Gregory

Tyle mam

@Paweł

Dziękujemy za zainteresowanie. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od doświadczenia pracownika oraz od stopnia jego zaangażowania w wykonywaną pracę, dlatego ustalana jest indywidualnie.

Dziękujemy za opinię. W 2021 roku Spółka Noma Tools zaczęła odnawiać swój park maszynowy przeznaczając na ten cel największe od lat nakłady finansowe. W następnych latach planowane są kolejne inwestycje.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Noma Tools Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik przygotowania produkcji - Magazynier? Podziel się swoimi wrażeniami!

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Noma Tools Sp. z o.o. na stanowisko Operator Cnc?

Dziękujemy za zainteresowanie. Podczas spotkania rekrutacyjnego kandydat rozwiązuje krótki test oraz odpowiada na pytania mające na celu sprawdzenie jego umiejętności technicznych.

Aktualność
Szanowni Państwo,
Michalina

To prawda Ze praca jest lekka?

Mar
@Michalina

Jak się spi na stołówce na nocce to chyba nie ma za ciężko.

Gregory
@Mar

Ale ze potem dostaje się za to wypowiedzenie tego już zapomniałeś dodać

Ala

@Uu a na stanowiskach biurowych ile?

Robson
@Ala

Jedna od 8 do 16

Ile jest zmian w Noma Tools Sp. z o.o.?

Uu

3 zmiany dla operatorów maszyn

Czy na rozmowie trzeba rozwiązywać jakieś testy?

Zostaw merytoryczną opinię o Noma Tools Sp. z o.o. - Wyry

• Jak się pracuje w Noma Tools Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Noma Tools Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Noma Tools Sp. z o.o.