counter
5 2 10 5 1
Madzik Nowy wpis

Można dobrze zarobić i jest miła atmosfera, wspólne wyjścia i zgrana ekipa. Minusem to że żeby zarobić faktycznie trzeba się nabiegać, klienci najczęściej mają czas po swojej pracy czyli w godzinach popołudniowo wieczornych

Justyna Nowy wpis
@Madzik

Super wiedzieć, że zatrudniając się w Biurze Nieruchomości Realton można, jak sama nadmieniłaś, dobrze zarobić. Cieszy też dobra atmosfera między pracownikami. To teraz powiedz mi, czy te osoby, które nie mają bogatego doświadczenia w branży nieruchomości, mają jakiekolwiek szanse na pracę tam?

Kuba Nowy wpis

Firma bardzo dobrze ocenia pod każdym względem to powinno wystarczyć dla potencjalnych chętnych do pracy.

Ja wspominam bardzo dobrze pracę w Realton, wcześniej pracowałem w Home Brokerze i widzę dużą różnicę. Nie ma takiego ciśnienia jak w korporacji a zarobić można więcej niż w przeciętnej sieciówce nieruchomościowej. Zmieniłem pracę ze względu na to że urodził mi się syn a jednak ciężko pogodzić prezentację w godzinach mocno popołudniowych i rodzinę.

Mariusz
@Były pracownik

Możesz mi powiedzieć jaki rodzaj umowy proponuje firma Realton oraz czy można tu liczyć na podstawę? W branży nieruchomości różnie z tym bywa, jestem ciekaw jak to wygląda w tej firmie. Daj znać!

Były pracownik Nowy wpis
@Mariusz

Za moich czasów był 1000, teraz bodajże 1500 złotych brutto tylko na fakturę która wystawiasz czyli mniej o VAT i dochodowy. Współpraca na zasadzie działalności gospodarczej

Zainteresowana

Czy wiecie jakie są wymogi żeby dostać się do pracy do Biura Nieruchomości Realton ? Czy obecnie prowadzą rekrutacje ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pani X

Ja przepracowałem 11 miesięcy w Biurze Realton Nieruchomości. Jakie wrażenia ? Niestety zgodne z tym co mówili na rozmowie rekkrutacyjnej, (usunięte przez administratora)Million Dollar Listings czy naszym Domo+, że wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni z życia. Większość klientów przy wykonywaniu zimnych telefonów niezainteresowana współpracą w ogóle. Pierwsze pytanie jakie ktoś zadawał to czy dzwonie z agencji i dość szybko, czasem kulturalnie czasem z kulturą na bakier się rozłączał. Niemormowany czas pracy - zgadza się. Od 8 pierwsze telefony, ostatnie po 20. Spotkania niejednokrotnie po godzinie 17, czasami soboty, klienci przenoszą na doradcę większość swoich problemów i to nie tylko tych związanych z mieszkaniami ale i innych. Starsi Doradcy zarabiali od kilku do kilkunastu tysięcy a w dobrych miesiącach znacznie więcej, więc może się wydawać że świetnie, jednak ja się ciesze że odeszłam. W końcu mam czas na życie prywatne.

Kris85
 Rekomendacja

Bardzo dobra firma, kiedy przyszedłem do nich że sprzedażą nieruchomości najpierw mnie wysłuchali, potem dopytali a na końcu przedstawili ofertę i plan działania, nie tak jak wcześniejsi agenci co "mają już klienta". Finalnie sprzedane w 4 tygodnie.

Czekamy na informacje od obecnych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Jak teraz pracuje się w firmie Realton Witold Pałys w mieście Katowice?

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Nieruchomości Realton - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad