Opinie o NTF Marta Stolka w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie NTF Marta Stolka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NTF Marta Stolka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NTF Marta Stolka w Częstochowa

Takbylemtu Nowy wpis

Pani Marta jest bardzo uprzejmą osobą, ale tylko jeśli chodzi o prywatne rozmowy, cała reszta odbywa się na grupie na messengerze, gdzie zostaniecie zjechani za to co zrobiliście lub nie. Cała stacja benzynowa pod szyldem Amic działa na zasadzie największego korpogó... tzn. tyraj dużo, a na pewno cię jeszcze bardziej dobijemy. Zabawne materiały szkoleniowe, na które macie poświęcić swój własny prywatny czas w domu bo przecież 12h zmiany to za mało. Nowi pracownicy są traktowani na zasadzie, posłuchaj raz, a w razie czego pracownicy i tak podpowiedzą ci źle w razie pytań, żebyś po raz kolejny poczuł największy wjazd, jakiego nawet łobuzy w podstawówce nie mogły ci zorganizować. Masz być dla nas murarzem, tynkarzem, akrobatą, a najlepiej jakbyś jeszcze do tego łódeczki z subwaya piekł międzyczasie, a wynagrodzimy cię stawką za przysłowiową (usunięte przez administratora) i może szklankę wody jak zasłużysz. Przecharowałeś właśnie 9h i masz ochotę w końcu usiąść? Wyczekuj kolejnej jazdy na grupie tak żeby wszyscy mogli sobie na spokojnie przeczytać jak bardzo zły jesteś. Masz problemy zdrowotne lub zaburzony zegar biologiczny po ostatnim tygodniu w którym miałeś nockę i dniówkę na przemian? Pracuj, przejdzie ;). Szanowana kierownik, która biega i nie ogarnia życia najpierw się pożali jak jej ciężko, wytoczy wszystkie problemy co jest źle lub do poprawy na grupie, a potem przez resztę swojej zmiany usiądzie z kawą przy biurku i zacznie liczyć pieniążki z ostatniego weekendu jakie dla pani Stolki zarobiliście. Nie zapominajmy również o mężu szefowej, który jak kat w nieznanym wam czasie przyjedzie jako klient, po to żeby was skontrolować, a nie daj Boże zawaleni pracą zapomnicie zapytać o kartę na punkty, wtedy cały (usunięte przez administratora) z danego dnia zostanie wyciągnięty na was standardowo na grupie na messengerze. Brak odpowiednich narzędzi do pracy, jak czegoś nie ma to coś wymyśl, oszczędzamy na wszystkim, nawet na workach na (usunięte przez administratora) więc generalnie to żeby pozbyć się 12 worków (usunięte przez administratora) przerzucaj wszystkie do jednego przy okazji brudząc siebie i robocze ciuchy, a potem z obrzydzeniem stój przez resztę zmiany cały śmierdzący i obsługuj klientów. Krótkim zdaniem przedszkole, w którym cała kadra pełniąca funkcje kierownicze oraz szefostwo, są na niższym poziomie intelektualnym, niż niejeden trochę zdolniejszy od całej grupy, dzieciak ze żłobka. Jeśli ktoś zna swoją wartość na rynku pracowniczym i nie będzie to jego pierwsza praca ominie tą firmę szerokim łukiem

TakToJa

Nie polecam!Zacznijmy od koszmarnej grupie na Messenger,na której codziennie ,jest afera ! Wszelkie problem uwagi kierownictwo załatwia publicznie na grupie.Nie masz prawa się odezwać i bronić! Wysyłane są zdjęcia wbrew RODO!Sybway 70 premi a robisz całą noc!Nie wolno siadać,jest zakaz siadania,chyba że chcesz na 2 dzień być na grupie zlinczowany!W razie ucieczki kradzieży przez klienta ,pseudo kierowniczka nie pomoże ci, każe ci przynosić nawet własną płytę, żeby ci z łaską zgrać monitoring i oczywiście musisz iść sam ,na policję,bo wg niej to twoja wina, że kradną!Nie ma żadnej pomocy i wsparcia! Kierowniczka wiecznie lata i trajkocze niczego nie ogarnia, chodzi opowiada w prześmiewczy sposób o tym ,jakie ma problemy z innymi pracownikami,snuje afery i domysły.Koleżanki układy,w razie problemów niczego nie załatwisz bo jedna za drugą stoi ,bo po pracy prywatnie to przyjaciółki.Paniusie serce boli, że usiądziesz to wymyślają mase prac, których nawet nie obejmuje umowa,od sprzątaczki po ogrodnika.Wiecznie brakuje środków czystości, ochrony własnej,musisz mieć swoje bo inaczej bd babrać w gównie gołymi rękami.Operatorka ma tak fascynujące życie prywatne, że dniami i nocami ogląda monitoring.Jedynym plusem jest wyplata chociaż za 5 stanowisk to najniższa krajowa to jednak trochę za mało.Podsumowując,jak masz stalowe nerwy i jesteś zdesperowany to praca dla Ciebie.Jeszcze dodam , że ekipa pracowników ,jest (usunięte przez administratora)

Małgorzata
@TakToJa

No i się nie dowiem jaka ekipa jest.xd Raczej negatywna? :( A tu nie można ogarnąć kogoś do ochrony czy coś, żeby klienci niczego sobie nie przywłaszczali?

TakToJa Nowy wpis
@Małgorzata

Ekipa pracowników,jest zajebista,a kierownictwo to dramat.Chyba Pani nie wie ,jak działa ajencja,tam szkoda na Domestos,a co dopiero na to żeby wynająć ochrone

Małgorzata Nowy wpis
@TakToJa

A nie przepraszam z tym, że "negatywna" po prostu uznałam, że jakiś wulgaryzm poleciał skoro cenzura to słowo zgarnęła. I nie wiedziałam, że z domestosem są takie problemy, ale jeżeli tak to chyba faktycznie nie ma szans, żeby jakoś tę sytuację tutaj rozwiązać?

TakToJa Nowy wpis
@Małgorzata

Zapewniam nie ma oczym marzyć

Teresa

Hej, jak to jest z wypłatami? Czytałam poniżej o niepełnym wynagrodzeniu i zastanawiam sie czy to sie czesto dzieje tam?

Z całego serca nie polecam, niestety dopiero dzień przed odejściem zauważyłem, że nie jestem ubezpieczony na NFZ mimo, że na stronie ZUS'u jest napisane iż jest to OBOWIĄZEK zleceniodawcy. Jak wam tylko jakiś dzień nie odpowiada i zgłaszaliście to wcześniej to nie myślcie sobie, że wasze zdanie będzie w jakiś sposób ważne. Podsumowując, popieram poprzedników. Omijać szerokim łukiem!

Halina

Bardzo przykra sytuacja, całe szczęście, że nie miałeś sytuacji, że z tego ubezpieczenia musiałeś skorzystać. Powiesz coś więcej o pracy w tym miejscu? Jaka panuje tam atmosfera, na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie NTF Marta Stolka? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Ostrzegam wszystkich którzy chcą podjąć pracę dla tych oszustów,jeżdżą dla firmy dts oddz Wroclaw przekręcili już dość sporo ludzi nie wypłacają wynagrodzeń nie dają umów bo trzeba płacić zus a jak już dadzą umowę zlecenie to można przeczytać że pracownik zrzeka się prawa do ubezpieczenia, pamiętaj cwoku z Częstochowy że zapłacisz więcej jak jesteś winien za moją pracę, omijajcie ten badziewi szerokim łukiem bo naprawdę narobicie się jak woły i nie otrzymacie wynagrodzenia.

Typowy Dziad-Trans. Na początku kuszenie kasą i umową, potem śmieciówka i niepełna wypłata, kasa do ręki, a jak już się zwolnisz to zapomnij o wypłacie.

Zostaw merytoryczną opinię o NTF Marta Stolka - Częstochowa

• Jak się pracuje w NTF Marta Stolka?

Zobacz opinie na temat firmy NTF Marta Stolka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NTF Marta Stolka?

NTF Marta Stolka
  • Orlik-Rückemanna 21 lok. 11