Opinie o MK Trans Usługi Przewozowe Mariusz Kuśmirek w Żory

MK Trans Usługi Przewozowe Mariusz Kuśmirek
counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
 Pytanie

Czy MK Trans Usługi Przewozowe Mariusz Kuśmirek oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Mdq Nowy wpis

Dzień dobry, Moja opinia związana jest z przewozami na trasie Rybnik-Żory, gdzie linia obsługiwana jest poprzez czterech przewoźników, a dokładnie chodzi o kurs 5:39 zamieszczony na tablicy oraz internetowym rozkładzie jazdy, niestety kurs nie jeździ a żadna informacja o tym nie została zamieszczona i tu przechodzę do właściwej opini na temat Pana właściciela i podejścia do klienta.. po nawiązaniu kontaktu co do uzyskania informacji na temat godzin kursowania spotkałam sie z bardzo opryskliwym tonem i informacją, że od PÓŁ roku ten kurs nie jeździ, jako firma nie zadali sobie trudu przez pół roku tego zmienić... Pan właściciel przekonany jest, każdy nowy podróżny powinien być conajmniej jasnowidzem i wiedzieć że on jeździ tylko o 5:20. Ton i poziom rozmowy odbiegał od ogólnie przyjętych zasad, przestrzegam przed tymi przewozami, bo jeśli firma jest tak "solidna" jak na pokazanym przykładzie to niestety nie poleciałabym jej nikomu. Takim oto sposobem, pomimo przyjścia 5 minut wcześniej przed planowanym kursem, nie doczekałam sie na niego z powodu błędnych informacji.

Administrator

Jesteś w posiadaniu jakichś newsów o firmie MK Trans Usługi Przewozowe Mariusz Kuśmirek w mieście Żory? Podziel się z nami swoją wiedzą.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o MK Trans Usługi Przewozowe Mariusz Kuśmirek - Żory

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
MK Trans Usługi Przewozowe Mariusz Kuśmirek
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ogrodnicza 16
    44-240 Żory
  • NIP: 6511531144 REGON: 277554347
MK Trans Usługi Przewozowe Mariusz Kuśmirek